Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės lėlytės lėlyčiukės (7)

QUOTE(astynute @ 2011 03 19, 10:13)
Iremas- lelyte kursine tiesiog nuostabi! wub.gif  Labai panasi i vienos lelininkes darbus... smile.gif Nuostabiai islipdytos delniukai su pirstelias! Is kokio modelino lipdytos lelytes?


Ačiū 4u.gif
Lpidžiau iš paper clay, kitokios medžiagos dar nebandžiau smile.gif , tik jis be galo trapus, lėlė buvo nukritusi tai teko pirštus iš naujo gipsuoti biggrin.gif
taip aš buvau pas vieną lėlininkę kursuose, tai turbūt ir lėlytė į jos panaši ax.gif
o kitą bandžiau daryti savarankiškai, ir šiek tiek kitokią, nesinori kopijuoti savo mokytojos darbų rolleyes.gif
tik su rūbais problema, išlipdyti lėlyte galiu, o va rūbelių siūti nemoku blush2.gif batuku taip pat blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(astynute @ 2011 03 18, 12:41)
I kursus buvau nuejusi artmanijoje Klaipedoje, bet ten veiduko lipdyti nemokino verysad.gif , tik pati princypa paaiskino lelyciu darymo ir veiduka tik nupiesti mokino, nosies kaubureli tik nulipdyti liepe.... Bet manau jeigu nueitai pas tikras lelininkes i kursus tai ten tikrai gautai daug vertingu pamoku... Klaipedoje nieko be artmanijos nera, o i Kauna ar Vilniu varyti per brangu biskiuka...


Kiek zinau, Klaipedoje Violeta Melnikova idomiai dirba, kuria ir mokina http://www.violetta-...dex.php/gallery
Gal pravers biggrin.gif
Atsakyti
Viskas gerai su tais rubeliais, su laiku atsiras ir daugiau spalvu ir nerinuku ir visko. Manau dabar viskas labai dera ir tokie minimalistiniai rubeliai kaip tik mirksiukas.gif . Sekmes tau tau tolimesniuose dabreliuose, lauksiu nauju tavo lelyciu smile.gif Puikus darbas.
Papildyta:
Masiania-
Violeta isikrauste i Vilniu verysad.gif ir as jau nebespejau pasidziaugti jos mokymu....
Bet grupei susirinkus ji gali ir atvaziuoti i Klaipeda. Gal dar ir pavyks kada sudalyvauti jos kursuose blush2.gif
Atsakyti
Mimo, dabar tik pamačiau! Wow kiek daug lėlių. Man irgi labiausiai ta su raudonais violetiniais rūbeliais patinka wink.gif
Iremas, šaunios lėlės, ypač tos savarankiškai lipdytos veido išraiška liuks wink.gif Aišku, panašumo į mokytojos lėles daug, bet po truputį išryškės ir tavo braižas wink.gif
Atsakyti
Mano dukters portretas-pakabukas smile.gif apie 12 cm , tekstilė, akrilas
user posted image
my daughters portrait
Atsakyti
QUOTE(Aikoksskirtumas @ 2011 03 21, 09:14)
Mimo, dabar tik pamačiau! Wow kiek daug lėlių. Man irgi labiausiai ta su raudonais violetiniais rūbeliais patinka wink.gif
Iremas, šaunios lėlės, ypač tos savarankiškai lipdytos veido išraiška liuks wink.gif Aišku, panašumo į mokytojos lėles daug, bet po truputį išryškės ir tavo braižas wink.gif


ačiū 4u.gif labai jau nesinori daryti kopijų, bet labai įtaka didelė tai sunku kažką pakeisti, todėl bandau nuo mimikų, dar spalvinimo kitokio norėčiau g.gif
ar dar kas lipdote iš paper clay?gal galite ka nors patarti kaip sutvirtinti, kad pirstukai neluzinetu g.gif
man Mimo lėlytes thumbup.gif
o tavosios tai iš vis thumbup.gif , senai į jas seilę varvinu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(iremas @ 2011 03 19, 10:43)
Bandau patalpinti savo lėlytes iš naujo ax.gif

Mokytojos braižas iš kart atpažįstamas biggrin.gif Bet tai nėra blogai. Visos kursinės lėlės panašios į mokytojų. Užtat gerą pradžią gavai, dabar belieka kurti, kurti ir kurti. Atradus savo stilių turėsi jį tokį viena 4u.gif O kai šauni, gera pradžia tai ir toliau lengviau būna.

QUOTE(masiania @ 2011 03 19, 11:25)
Kiek zinau, Klaipedoje Violeta Melnikova idomiai dirba, kuria ir mokina http://www.violetta-...dex.php/gallery
Gal pravers  biggrin.gif

Gaila, bet išsikraustė cool.gif netgi nuvažiuot nesigauna kai kursai trunka ne vieną dieną, kas nedirba tam gerai tongue.gif

QUOTE(masiania @ 2011 03 21, 11:12)
Mano dukters portretas-pakabukas  smile.gif  apie 12 cm , tekstilė, akrilas

Nu kokia tu šaunuolė thumbup.gif Vis prigalvoji visokų įdomybių. Labai fainiai thumbup.gif

QUOTE(iremas @ 2011 03 21, 14:33)
ar dar kas lipdote iš paper clay?gal galite ka nors patarti kaip sutvirtinti, kad pirstukai neluzinetu g.gif

Aš. Iš paperio ir kitokių. Pirštelius lankstau iš vielos, apsuku plonu siūlu ir užtepu košele iš gerai, iki grietinės konsistencijos, išmaišyto modelino su lipalu. Kaip akmuo pasidaro kai išdžiūva. reik po to ant viršaus gražiai dar modelinu užtept nes to mišinio net su švitriniu neina nušlifuot gražiai. Svarbiausiai lipalas turi būti universalus nes paprastas modeliną į tokias kaip drožles sulipdė ir nieko nesigavo. Kai lėlė išlipdyta, nudažyta tai dar keliais sluoksniais matiniu laku apipurškiu, taip pat šiek tiek patvarumo prideda. Tačiau, kad ir kaip tvirtinti, modelinas yra modelinas, jis dūžta. Reik saugot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vovere74: 21 kovo 2011 - 19:38
QUOTE(vovere74 @ 2011 03 21, 19:37)
Mokytojos braižas iš kart atpažįstamas biggrin.gif


Ačiū už patarimą 4u.gif gera idėja, nes aš pirštukus iš vis vien tik iš modelino lipdžiau, reikės šitaip pabandyti biggrin.gif
dabar radėjau antrąją savo lėlytę, tikiuosi, bent kažkiek skirsis nuo pirmųjų, nors kai pasižiūriu tai schmoll.gif , bandysiu bent jau spalvinti kitaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(iremas @ 2011 03 21, 21:31)
Ačiū už patarimą 4u.gif gera idėja, nes aš pirštukus iš vis vien tik iš modelino lipdžiau, reikės šitaip pabandyti biggrin.gif
dabar radėjau antrąją savo lėlytę, tikiuosi, bent kažkiek skirsis nuo pirmųjų, nors kai pasižiūriu tai  schmoll.gif , bandysiu bent jau spalvinti kitaip g.gif

Oi, jei vien iš modelino, be vielos tai tikrai labai trapūs piršteliai.
Sėkmės 4u.gif jei kas gali čia pasitarti, proceso metu pasirodyti, tikrai labai naudingi patarimai padeda: http://www.leliunama...orum/forum?f=31
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2011 03 21, 20:47)
jei kas gali čia pasitarti, proceso metu pasirodyti, tikrai labai naudingi patarimai padeda: http://www.leliunama...orum/forum?f=31


thumbup.gif atkeliausiu ten prireikus pagalbai biggrin.gif
Atsakyti
Aciu dar syki uz siltus zodzius mano lialiom!
masiania, labai originali ideja. O dukryte tikra grazuole-visa i mama wink.gif
Voveruska, tau leidus pasisavinsiu ideja pirstu gamybai. Idant mano leliu pirstukai irgi tik is modelino.
Atsakyti
QUOTE(iremas @ 2011 03 21, 21:31)
dabar radėjau antrąją savo lėlytę, tikiuosi, bent kažkiek skirsis nuo pirmųjų, nors kai pasižiūriu tai  schmoll.gif , bandysiu bent jau spalvinti kitaip g.gif


Ačiū Iremas 4u.gif
Vielutė piršteliuose tikrai gelbsti padėtį (nors man vis tiek kartais lūžta) smile.gif
O dėl savito stiliaus ieškojimo lėlėse - dar tik vieną savarankišką lėlę padarei, tai nėra ko čia stebėtis dėl panašumo wink.gif Pradžia tikrai labai superinė! O stilius ateis savaime, kai "įsidirbsi", po trupučiuką kažką pakeisi, pasižvalgysi po kitų lėlininkų lėles, kažkas patiks, kažką pritaikysi.
Atsakyti