Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės lėlytės lėlyčiukės (7)

Aciu visoms uz gera zodi. Odeta, turbut sunku priimti leles kaip mano,nes jos labai dideles ir is paperio ;)Visai kitaip lipdosi,nei is kepamos mases.
Atsakyti
Sveiki, ir as parodysiu savo paskutine lelyte 4u.gif


user posted image
Atsakyti
[quote=astynute,2011 03 18, 08:39]
Sveiki, ir as parodysiu savo paskutine lelyte 4u.gif


Nuostabi lelyte thumbup.gif as irgi taip noreciau ismokt lipdyti. as lankei kokius kursus? man kazkaip niekaip nepavyksta islipdyti grazaus veiduko doh.gif
Atsakyti
I kursus buvau nuejusi artmanijoje Klaipedoje, bet ten veiduko lipdyti nemokino verysad.gif , tik pati princypa paaiskino lelyciu darymo ir veiduka tik nupiesti mokino, nosies kaubureli tik nulipdyti liepe.... Bet manau jeigu nueitai pas tikras lelininkes i kursus tai ten tikrai gautai daug vertingu pamoku... Klaipedoje nieko be artmanijos nera, o i Kauna ar Vilniu varyti per brangu biskiuka...
Atsakyti
QUOTE(mimo @ 2011 03 17, 21:59)
Aciu visoms uz gera zodi. Odeta, turbut sunku priimti leles kaip mano,nes jos labai dideles ir is paperio ;)Visai kitaip lipdosi,nei is kepamos mases.

Va va, man labai patinka. Man dabar tokios, kaip čia išsireiškus - "skanios" gal biggrin.gif
Ai, man tinka tavo lėlės, tu juk žinai, kad joms jaučiu išskirtinę meilę biggrin.gif (bijau jau mažylę ir į rankas imti, baigiu jau nutrinti beglostydama doh.gif Kiekvieną rytą prieš sėsdama dirbti ją paglostau lotuliukas.gif )



QUOTE(astynute @ 2011 03 18, 09:39)
Sveiki, ir as parodysiu savo paskutine lelyte  4u.gif

Kokios akys bigsmile.gif 4u.gif
Sakiau jau, kad tu šaunuolė 4u.gif

QUOTE(astynute @ 2011 03 18, 11:41)
I kursus buvau nuejusi artmanijoje Klaipedoje, bet ten veiduko lipdyti nemokino verysad.gif , tik pati princypa paaiskino lelyciu darymo ir veiduka tik nupiesti mokino, nosies kaubureli tik nulipdyti liepe.... Bet manau jeigu nueitai pas tikras lelininkes i kursus tai ten tikrai gautai daug vertingu pamoku... Klaipedoje nieko be artmanijos nera, o i Kauna ar Vilniu varyti per brangu biskiuka...

Oi tik jau tu nesiskūsk lotuliukas.gif Geriausias pavyzdys esi, kad užsispyrimas, kantrybė, noras ir fantazija geriausias mokytojas mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi Odeta tavo zodziai kaip medus mano sirdiziai wub.gif
Atsakyti
astynute, labai miela lelyte. Man patinka tavo kruopstumas. Matosi vien jau kiek darbo i batelius idejai. Nekantriai laukiu nauju lelyciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astynute @ 2011 03 17, 20:07)
iremas tavo nuoroda praso slaptazodzio. Nuotraukas reikia kelti per radikal.ru arba per imageshack.us tose svetainese patalpinus nuotrauka tik tada cia arba nuoroda ikelti arba jei nori kad is karto matytusi spausti ant http://.... ir tada ikelti nuotraukos nuoroda is tu svetainiu kurias paminejau...
na cia man rodos pradzioje paaiskinta kaip ikelti nuotrauka. Jei nesuprasi rasyk, pabandysiu paaiskinti aiskiau... blush2.gif


ačiū bandysiu taip ir padaryti 4u.gif
o slaptazodis gabriele čia greitai peržiūrai mirksiukas.gif mano pabandymai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iremas: 18 kovo 2011 - 21:50
iremas - tavo lelyte nuostabi! labai meniska, o tai cia tavo abi lelytes, ne viena?
Susimaisau rasydama reikia spausti ne http:// o IMG ... per skubejima suklydau smile.gif, butinai idek, kad visi pasigrozeti galetu bigsmile.gif
Papildyta:
mimo- labai aciu uz komplimenta... biski stabtelejau su lelytemis, nes jau pilni namuciai, statyti nebera kur ax.gif reikia biski pagalvoti ka toliau daryti smile.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Bandau patalpinti savo lėlytes iš naujo ax.gif
astynule, tos lelytes abi mano blush2.gif , ta su taškuota suknele savarankiskai padaryta, o kita kursine lele.Ir labai ačiū už paaiškinimą kaip įkelti foto mirksiukas.gif
user posted image

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iremas: 19 kovo 2011 - 09:45
labai patiko rankutės biggrin.gif -su rubeliais reiktu dar padirbėti smile.gif
Atsakyti
Iremas- lelyte kursine tiesiog nuostabi! wub.gif Labai panasi i vienos lelininkes darbus... smile.gif Nuostabiai islipdytos delniukai su pirstelias! Is kokio modelino lipdytos lelytes?
Atsakyti