Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės lėlytės lėlyčiukės (7)

Labai grazi lelyte 4u.gif is kokio modelino gaminai? As labai noriu ismokti, bet niekaip nesiseka islipdyti veiduko, nes pradzioj modelina buna kietas, o po to taip suminksteja, kad lipdant vis sugadinu kokia detale doh.gif ir labai prastai limpa, kai reikia nauja delate prilipdyti g.gif
Atsakyti
Aciu labai smile.gif

Alisa yra is ore stingstancio modelino.
Kai mokinausi veiduka, darydavau is plastelino daug daug galvyciu ir ziuredavau Ioutube filmukus, kaip reikia islipdyti veiduka.
Atsakyti
QUOTE(RimaJur @ 2011 02 28, 18:47)
Gal kuri naudojot Cernit kepamą modeliną? man jis kažkoks labai kietas, minkai minkai, kol suminkštėja ir paskui sunkiai detalės prisilipdo, gal yra kokia paslaptis  4u.gif


Mes supratom tiek, kad Cernitui reikia turėt šiltas rankas hihihi.gif
Jei namie vėsu ir rankos nešiltos, tai ir minkai iki pažaliavimo - vis kietas.
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2011 03 06, 11:25)
Mes supratom tiek, kad Cernitui reikia turėt šiltas rankas  hihihi.gif
Jei namie vėsu ir rankos nešiltos, tai ir minkai iki pažaliavimo - vis kietas.


Tai vat vat vat, as irgi minkau minkau, o paskui jis tiek suminksteja, kad viskas po galais ir susiminko doh.gif

Kur perkat Living Dolls modelina?
Atsakyti
Nesu dirbusi su cernitu, bet kas įdomiausia aš kaip tik girdėjau, kad jis labai jau minkštas g.gif tai net nesinori ir bandyti ax.gif geriau jau Fimo arba Living doll.
Livingo žinau kur Vilniuje galima rasti - CUP viršutiniame aukšte "Gerose akyse"
kitur neteko užtikti. Livingo gali tik spalva iš pradžių išgąsdinti, keistokas pasirinkimas, tačiau gatavas darbas atrodo gan natūraliai. Dar toje pat parduotuvėje yra "Premo" ir "Super sculpey" irgi visai nieko modelinai. Visus gamina (ir Lining doll) ta pati firma.
Atsakyti
mūsų parapijoj tik cernitas. Kitokio reik važiuot mažiausiai už 80km doh.gif lotuliukas.gif
Tai nebuvo progos kito išbandyti. O būtų įdomu...
Atsakyti
Mano senos naujos leles. Visos dideles,o berniukas su knyga mazas. Nesulaukiu saules,tad nuotraukos prastos kokybes. Realiai leliu veidukai nera geltoni.

user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Oho kokius grožius slėpei blink.gif Man ta su raudonai-violetiniais rūbais tai nereali bigsmile.gif wub.gif Labai labai thumbup.gif Kitos irgi fainuolės, bet nuo tos akių atitraukt neina.
Žiūrau į šias lėles ir galvoju - lyg ir tavo, lyg ir ne. Dar reik "sukramtyt" ką matau biggrin.gif Ateisiu pažiūrėt dar biggrin.gif
Atsakyti
Mimo, wub.gif . Paskutinė man mieliausia smile.gif .
Atsakyti
Visos lelytes labai grazios, kaip viena kolekcija, paskutinei lelytei sparniuku reikia 4u.gif , nes tokia grazute, svelknute, kaip angeliukas lotuliukas.gif juokauju doh.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
jūsų visų lėlytės nuostabios 4u.gif
Aš esu pradedančioji šioje srityje, bet norėčiau prisijungti prie jūsų jei leisite blush2.gif norėčiau pasirodyti su savo lėlyte, bet nemoku čia foto įkelti blush2.gif
Papildyta:
mano lėlytės
Atsakyti
iremas tavo nuoroda praso slaptazodzio. Nuotraukas reikia kelti per radikal.ru arba per imageshack.us tose svetainese patalpinus nuotrauka tik tada cia arba nuoroda ikelti arba jei nori kad is karto matytusi spausti ant http://.... ir tada ikelti nuotraukos nuoroda is tu svetainiu kurias paminejau...
na cia man rodos pradzioje paaiskinta kaip ikelti nuotrauka. Jei nesuprasi rasyk, pabandysiu paaiskinti aiskiau... blush2.gif
Atsakyti