Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės lėlytės lėlyčiukės (7)

pavonija, labas-as tave matau tongue.gif 4u.gif
astynute- ispudingu dydzio lelyte. blink.gif Labai patiko toks truputeli azijietiskas veidukas,plaukuciai labai graziai krenta, rubeliai irgi grazus. Man asmeniskai tik tos sirdys ant juosmens uzkliuna. Nors lelyte labai didele, bet perteikia lengvuma. O tos sirdys ta lengvuma apsunkina,lelyte uzspaudzia,uzgozia. Nezinau ar supranti ,ka turiu omeny doh.gif O gyvis-tai ledinis-uz ji kruva aplodismentu thumbup.gif
Atsakyti
astynute - nuostabus kostiumas thumbup.gif pati noreciau tokio smile.gif
Ji stovi savarankiskai?
Atsakyti
Aciu merginos wub.gif
masiania, lelyte stovi savarankiskai bigsmile.gif
mimo, supratau ka norejai parasyti, bet nuemus ta alei dirza ji praranda puse grozio... reikia tada vietoje jo sumastyti ka nors kito, koki kita lengvesni dirziuka... bet kolkas nesumastau... deliojau deliojau ir likau prie sitokio dirzo varianto smile.gif
Ta veidukas tapo azijietisko tipo, kai akytes ikipas padariau, norejau kad ji butu kaip is kitos planetos (Eldorado smile.gif) bet is tikruku isigandau to kinietiskumo ir bandziau slepti plaukais, bet nelabai pavyko lotuliukas.gif
Esu nepataisoma fantastikos megeja (mokslines fantastika is vis yra nerealios knygos). Tai uztat toks kurinelis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(masiania @ 2011 02 21, 10:34)
O čia mano dar viena portretinė

Pagal klijų tūtelę sprendžiu, kad ji visai nedidukė, o tokį kūną turi bigsmile.gif Labai labai thumbup.gif

QUOTE(astynute @ 2011 02 23, 11:02)
Sveikos merginos. Stai naujas mano darbelis  ax.gif
Mergyte Enix su savo augintiniu apie 57cm

Ui koks žvėris biggrin.gif Baisokokas, užtat mergaitė tikriausiai nieko nebijo su tokiu augintiniu pašonėj thumbup.gif

QUOTE(astynute @ 2011 02 23, 12:30)
mimo, supratau ka norejai parasyti, bet nuemus ta alei dirza ji praranda puse grozio... reikia tada vietoje jo sumastyti ka nors kito, koki kita lengvesni dirziuka... bet kolkas nesumastau... deliojau deliojau ir likau prie sitokio dirzo varianto smile.gif

Man irgi tas diržas kažkaip nelimpa čia. Labai viskas gražu, o va jis kaip iš atskiros planetos. Aš tuomet geriau jau pati daryčiau.
O šiaip tai va norėjau pastebėti, kad tamsta labai sparčiai tobulėji, tiesiog septynmyliais žingsniais šoliuoji thumbup.gif



Mimo - rodyk ir tu ką nors unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(masiania @ 2011 02 21, 10:34)
Kokios išraiškingos akys  thumbup.gif  O ir dydis įspudingas smile.gif
Aikoksskirtumas graži  gyva poza, sveikinu  4u.gif  Labai simpatiška lėlytė thumbup.gif
O čia mano dar viena portretinė
user posted image


kaip jus mokat tokias grozybes daryti? is kur? kaip? ir as noreciau ismokti smile.gif vienas dalykas kuri darau tai paveikslu tapymas, o cia pamaciau tai ko dar niekada nemaciau smile.gif gal kas gali paaiskint kaip? pagal ka? is ko ? tas lelytes darot? kaip isgaunat tokias veido foras? 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egluciukeee @ 2011 02 23, 16:51)
kaip jus mokat tokias grozybes daryti? is kur? kaip? ir as noreciau ismokti smile.gif vienas dalykas kuri darau tai paveikslu tapymas, o cia pamaciau tai ko dar niekada nemaciau smile.gif gal kas gali paaiskint kaip? pagal ka? is ko ? tas lelytes darot? kaip isgaunat tokias veido foras?  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Aciu uz gerus zodzius. Medziaga - polimerinis molis skirtas lelems, siuo atveju fimo puppen. is spalvoto fimo dar kuriami papuosalai. Internete daugybe informacijos apie tai kaip lipdyti veida, rankas ir t.t. Lipdant portretine lele svarbu nuotraukos, veidas is priekio, is sono, 3/4 veido. Na o toliau pagauni charakteringus bruozus ir pirmyn. Jeigu skulptura ne labai pavyksta, nedideles klaidas galima istaisyti dazant, seseliuojant. Na siaip dviem zodziais neaprasysi viso proceso.
Reikia, kaip ir visur, pradeti nuo paprasto, po to sudetingiau, sudetingiau
Atsakyti
QUOTE(egluciukeee @ 2011 02 23, 15:51)
kaip jus mokat tokias grozybes daryti? is kur? kaip? ir as noreciau ismokti smile.gif vienas dalykas kuri darau tai paveikslu tapymas, o cia pamaciau tai ko dar niekada nemaciau smile.gif gal kas gali paaiskint kaip? pagal ka? is ko ? tas lelytes darot? kaip isgaunat tokias veido foras?  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Šios temos pradžioje labai daug informacijos sudėta. Čia jau 7-ta tema, ir jau ne pirmoje temoje esam sutempę daug informacijos specialiai tiems kas domisi 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, jau taip seniai žiūriu jūsų nuostabias lėlytes ir taip noriu pati išmokti lipdyti, bet kažkaip nepavyksta veido nulipdyti ir akis išpiešti. Išduokit paslaptį, kur perkat akytes? gal įstatytoi būtų kur kas lengviau, nei piešti? vis ranka sudreba doh.gif
Gal kuri naudojot Cernit kepamą modeliną? man jis kažkoks labai kietas, minkai minkai, kol suminkštėja ir paskui sunkiai detalės prisilipdo, gal yra kokia paslaptis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RimaJur @ 2011 02 28, 19:47)
Sveikutes, jau taip seniai žiūriu jūsų nuostabias lėlytes ir taip noriu pati išmokti lipdyti, bet kažkaip nepavyksta veido nulipdyti ir akis išpiešti. Išduokit paslaptį, kur perkat akytes? gal įstatytoi būtų kur kas lengviau, nei piešti? vis ranka sudreba  doh.gif
Gal kuri naudojot Cernit kepamą modeliną? man jis kažkoks labai kietas, minkai minkai, kol suminkštėja ir paskui sunkiai detalės prisilipdo, gal yra kokia paslaptis  4u.gif

Akytems as naudoju arba tinkamo dydzio karoliukus arba is anksto iskeptus is plastiko rutuliukus. Akiu piesimas http://memblog_ru/te...aya/risuem-glaz Geresniam rezultatui - nepagailekite gero teptuko, plono.
As asmeniskai naudoju fimo puppen. Su cernitu taip ir nesusidraugavau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo masiania: 28 vasario 2011 - 18:25
Odeta, neitinka man nuotraukos-tai dar nekeliu lelyciu. Imesiu,kai bent pusetinos nuotraukos gausis wink.gif
RimaJur, nusipirk nagu dekoravimui skirtu teptuku. Jie labai plonuciai-pats tas smulkioms detalems ispaisyti.
Odeta-tau iki siol uz ta pati patarima esu dekinga 4u.gif
Atsakyti
Gal kas gali patarti apie lėlių gamybos kursus Kaune, kur eiti už kiek, kur neverta, kur pigiau ir t.t.
Atsakyti
Aciu Odeta 4u.gif
Laba diena visiems smile.gif
Pristatau Alisa Veidrodzio karalysteje
apie 28cm sedinti

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astynute: 06 kovo 2011 - 10:38