Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės lėlytės lėlyčiukės (7)


Aciu Debesyla blush2.gif , su kostiumu teko padirbeti, ne taip lengvai jis man pasidave lotuliukas.gif , bet spalveles labai suderejo, tai verta buvo vargti smile.gif

Atsakyti
Lėlytė miela,veidukas man patinka,tik vat kojytės atrodo ,kad šalia padėtos,o ne iš kūno išaugę g.gif Pati pabandyk taip atsisėsti ir pamatysi ,kad nepaguldysi taip koju:)
Atsakyti
Adatele, ji sukabinta ties sanariukais su kabliukais, kaip Tei maskatuokles, kazkas tokio...nes nezinau tiksliai kaip tai daroma, tiesiog prikuriau, kaip isivaizduoju taip ir padariau.. uztat tokios paguldytos smile.gif
As ja dariu stovincia, bet kai karkasas buvo aplipintas ji nebestovejo, taigi islupau rankytes, galvyte ir kojytes ir padariau visur kabliukus, didesni uzpakaliuka ir ji dabar tokia blush2.gif Kojytese nebuvo palikta vieluciu, tai jos i stoveli jau niekaip nebuciau istaciusi tvirtai... Teko pasinaudoti kitu idejomis.. blush2.gif
Atsakyti
aišku astynute mirksiukas.gif

mano mažas kūrinukas
vardo dar neturi

user posted image
Atsakyti
Oi, kokia simpatiska mazyle. wub.gif
Atsakyti
Adatele,labai labai miela mergyte wub.gif smile.gif
va ir manosios smile.gif

user posted image
Atsakyti
yyla, rozine lelyte labai miela smile.gif
Cia idejos leliu rubams Rubai,batai etc
Atsakyti
Kokie grožiai merginos clap_1.gif Aš tai vis nepasirižtu pabandyk ka nulypint. Vis galvoju kad su tais veidukais turetu but sunku 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnesaule: 30 sausio 2011 - 22:53
QUOTE(Agnesaule @ 2011 01 30, 22:53)
Kokie grožiai merginos  clap_1.gif  Aš tai vis nepasirižtu pabandyk ka nulypint. Vis galvoju kad su tais veidukais turetu but sunku  4u.gif

Nepabandžius nesužinosi tongue.gif Susirask kokių pamokėlių internete, pasižiūrėk, kaip maždaug daroma ir bandyk bandyk bandyk smile.gif
Atsakyti
Labai mielas veideliukas - http://img18.imagesh...32/img4609j.jpg

sakykit, o kaip tuos parudavimus aplinkui akis ir lupas padarote?
Atsakyti
Naudoju akrilinius dazus wink.gif kiti zinau pastele naudoja smile.gif
dekui :}
Atsakyti
Uzsimaisoma norimas atspalvis is dazu ir su kempinele tapsnojamos tos vietos kurioms reikia uzdeti tona. Man atrodo sitaip yra padaromi sie patamsinimai smile.gif
Atsakyti