Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės lėlytės lėlyčiukės (7)

pašnekute nagi visai gera lėliukė thumbup.gif man patiko rūbai ir rankutės kiek įžiūriu - neblogos. Su tom pirmosiom iš tiesų tiek euforijos ir sunkumų kartu doh.gif po to jau viskas kitaip atrodo bigsmile.gif . Dirbk toliau, pražia gera 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, ačiū.
O galva biški juokinga, ypač foto, kai į sieną įremta, tai ta šukuosena - kaip Pugačiovos kažkada doh.gif lotuliukas.gif Oi, reik kažką daryt g.gif
Atsakyti
Pašnekute, bandymukas labai fainas! Patiko rūbeliai ir delniukai

O čia manoji Barbora smile.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aikoksskirtumas: 27 sausio 2011 - 08:57
Daiva, labai grazi lelyte wub.gif Man ypac patinka veidukas ir plaukuciai. Is ko jie? Atrodo labai naturaliai. Jau ir bloge ja is arciau apziurejau. Saunuole tu thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū, Jovita smile.gif veidukas tai kaip visad iš paperclay'jaus, o plaukučiai iš švelnios moheros vilnos - parsisiunčiau internetu smile.gif
O kur tavosios lėlytės, ar dar kuri?
Atsakyti
Gal Merino vilna? Noreciau isbandyti. As lelyciu neapleidau-vis dar periu pirmaja Paperclay'ine smile.gif . Pasirodysiu kai uzgims ax.gif
Atsakyti
Lauksiu tavųjų smile.gif
O aš pasitikslinau ir dar kartą pažiūrėjau, kaip vadinosi tie plaukai - tai iš tiesų jie ir užvadinti moheros garbanos...
Atsakyti
Sveikos, nuostabiu lelyciu kurejos, neatsigroziu Visu Jusu darbeliais. Turiu svajone - ismokti daryti lelytes. Gal kuri zinot, koius kursus, ar pas kokia lelininke pasimokint gal kur yra galimybe? Esu is Kauno, taigi jei kuri galetu padeti ir patarti kur kreiptis, buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
kla, uzsuk i Lėlių Namai . Ten tikrai rasi pasiulymu. Kaune zinau Dorote (nickas cia-Tei) veda kursus.
Atsakyti
QUOTE(Aikoksskirtumas @ 2011 01 27, 09:53)

O čia manoji Barbora smile.gif



Ooo jargutėliau, kokia fainuolė thumbup.gif
Kada aš išmoksiu taip unsure.gif
Atsakyti
Pasnekute, tavo lelyte labai grazi.

As irgi noreciau parodyti savo lelyte nauja ax.gif
Atrodo jau pamanomos rankytes, pagaliau ismokau ir batelius daryti, liko tik su veideliu susidoroti... bet cia rimtas darbas, jis uztruks tikrai ilgai...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(astynute @ 2011 01 29, 19:38)
Pasnekute, tavo lelyte labai grazi.

As irgi noreciau parodyti savo lelyte nauja  ax.gif
Atrodo jau pamanomos rankytes, pagaliau ismokau ir batelius daryti, liko tik su veideliu susidoroti... bet cia rimtas darbas, jis uztruks tikrai ilgai...

user posted image

Labai graži, ir kostiumas patinka thumbup.gif
Atsakyti