Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės lėlytės lėlyčiukės (7)

QUOTE(juratele2006 @ 2010 12 08, 21:00)
Kad tema pagyvinti, idesiu kelias savo lelytes smile.gif

"KAVOS ANGELAS"

"EMANUELĖ"

Koks grožis wub.gif ypatingai "Kavos angelas" toks romantiškai susimastęs smile.gif
Atsakyti
Juratele - linkiu galva thumbup.gif , labai meistriskai

As seniai norejau padaryti lele is papje-mase, stai pagaliau pradejau (nezinau kada baigsiu smile.gif)
user posted image
not finished doll
spalvinta spalvotais piestukais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo masiania: 17 gruodžio 2010 - 11:51
ko tais tem i antra puslpapi nuslinko...reik kelt i virsu smile.gif

mano paskutinis siais metais darbas - Onycs
user posted image

linksmu ziemos svenciu visoms!
Atsakyti
Paskutinis ( šiais metais) ar pirmutinis darbas , Tei, vis tiek nepakartojamas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(masiania @ 2010 12 17, 12:50)
As seniai norejau padaryti lele is papje-mase, stai pagaliau pradejau (nezinau kada baigsiu smile.gif)
...

Oi, kaip aš čia palikau neparašius ką norėjau doh.gif
Man va tokia nepabaigta labai labai wub.gif Kaip iš prosenelės skrynios ištraukta, seniai pamiršta, bet vis dar brangi 4u.gif

QUOTE(Tei @ 2010 12 22, 16:10)
mano paskutinis siais metais darbas - Onycs

Niu kaip sakė lėlių namuose - tavo darbais belieka gėrėtis biggrin.gif
Atsakyti
Sveikinu visas lėlių mamas su šventėm ir linkiu kūrybinio polėkio! angel.gif
newyear.gif
Atsakyti
Sveikinu su artėjančiomis šventėmis 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratele2006: 24 gruodžio 2010 - 19:25
Su praejusioms sventem.
Labai grazios leles!!
Nezinau ar as cia i tema,bet noreciau paklausti gal kuri geletumet padaryt senelio salcio veida.Siemet nuvirto ant grindu ir suduzo veidas ir galva.Kadandgi labai grazus jau mums tas senis noretumet to paties .Isliko tik akiniai o ir to veido nedaug,nes barzda ir plaukai uzkrenta ant jo.
Aciu jei kas rasykit i Az.
lauskiu
Atsakyti
Sveikos gyvos LĖLININKĖS! smile.gif Nuostabūs jūsų darbai!
Dažnai pas jus užsuku pasižvalgyti vis pasvajoju, kada nors, ką nors ir pačiai pabandyti. Įsivaizduoju, kad man dar krūvas literatūros perskaityti reikėtų, bet vat galvoju, kad būtų gerai pasipraktikuoti padedant kokia profesionalei, o tada jau ir pačiai bandyti būtų aišku nuo ko. Suprantu, kad aš čia tikriausiai ne vietoje su šiuo klausimu, bet gal žinote, kur būtų pasimokyti? Man patogiausia būtų Kaune...
Atsakyti
Sveikutės lėlėninkės.
Va, ką radau. Seilę ne vieną nuvarvinau - tai ir jums siūlau pasidairyt.
http://the-maksimov.....com/15775.html

O čia mano kuklus bandymukas. Dar žadu ją dailinti - gal šukuoseną, rūbą tvarkyt, gal kažką į rankas įduot (toks buvo pirminis sumanymas, bet paskui pamaniau, kad ją pavadinsiu "Pokalbis", nes ir pati, kai ką nors įsijautus šneku, tai panašiai gestikuliuoju hihihi.gif ). Ir batelių dar neturi rolleyes.gif - nerandu odos tokios, kokios noriu. Tai tada neatrodys tokia lyg per trumpa. O kadangi ji sėdinti, tai kažkaip... nu, trumpa atrodo nuotraukoj. Bet nenoriu daryt iš bet ko - kai rasiu iš ko, tai ir darysiu.

user posted image

user posted image
Atsakyti
Žiūriu, tema visai užmirusi... doh.gif

pašnekute, jauki tavo lėlytė 4u.gif kelintas čia tavo bandymas?
Atsakyti
Iš modelino - pirmas.
Anksčiau buvo skudurinukės siūtos.
Nesilygiuoju į meistres - toli man iki kai kurių.
Ir dar tokia ne visai baigta... Bet kad darosi ji taaaaip lėėėėtai...
Karkasą ir veidą pasidariau dar gerokai prieš Naujus. Tada ieškojau audinio rūbui, plaukų ir t.t. Tada ne viskas gavosi, kaip norėjosi... Ai, nu kas darėt pirmąsias - žinot puikiai - čia nedagalvota, ten ne taip...
Ir kai tik pasidarė "panaši į žmogų" - puoliau girtis. Nes net nanutuokiu, kada bus tikrai baigta blush2.gif
Atsakyti