Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės lėlytės lėlyčiukės (7)

Jūratėle, atrodo tampu jūsų kurtų lėlių gerbėja biggrin.gif Man jos nepaprastai gražios.... Ypač įstrigo anksčiau jūsų rodyta lėlė mėlyna suknele... (nugara jos nereali)...
Atsakyti
Labai man gažios jusu lelytes juratele2006, noreciau ir as ismokti blush2.gif
Atsakyti
Mano pirma lelyte ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(astynute @ 2010 11 27, 21:54)
Mano pirma lelyte  ax.gif
user posted image

Man nuotraukos nerodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2010 11 29, 13:15)
Man nuotraukos nerodo g.gif

Ooo, po kelių dienų ir atsirado g.gif
Kaip pirma tai tikrai graži. Iš ko lipdyta, koks ūgis? Dar ir nuotraukų daugiau norėtųsi...

---------------------------------------------------------------------------------------------------

O aš kviečiu visus pasigrožėti angelais. Daug gražių angeliukų kviečia į Šventinę parodą - "Angelai" 4u.gif
http://www.leliunama...laiq-2010m.html
Atsakyti
Sveiki, 4u.gif pirma lelyte pagaminta artmanijos kursuose is Premier modelino 25cm atsisedus.
Antra lelyte padariau is DAS pigiausio prekybcentrio modelino blush2.gif . Stovinti 25cm
Kol kas abi mergytes su pirstinytemis, nes pirsteliai labai nedailus.... bet jau pabandziau tik rankytes nusilipdyti, tai visai neblogai pavyko, dabar tik reikia sugalvoti kaip jas prie kunelio tvirciau prikonstruoti ir tikiuosi kita lelyte jau bus be pirstinyciu lotuliukas.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astynute: 02 gruodžio 2010 - 22:49
QUOTE(astynute @ 2010 12 02, 23:40)
Sveiki, 4u.gif  pirma lelyte pagaminta  artmanijos kursuose is Premier  modelino 25cm atsisedus.
Antra lelyte padariau is DAS pigiausio prekybcentrio modelino  blush2.gif . Stovinti 25cm
Kol kas abi mergytes su pirstinytemis, nes pirsteliai labai nedailus.... bet jau pabandziau tik rankytes nusilipdyti, tai visai neblogai pavyko, dabar tik reikia sugalvoti kaip jas prie kunelio tvirciau prikonstruoti ir tikiuosi kita lelyte jau bus be pirstinyciu lotuliukas.gif


Tai jau užsikabinai ant lėlių kūrimo? biggrin.gif Po truputį ir įsivažiuosi, kad ne tik pirštinyčių nebedėsi, bet ir kūno daugiau rodysi biggrin.gif
Atsakyti
Dar viena uzbaigta lelyte ax.gif
user posted image

user posted image

Si lelyte, man net paciai biski patinka blink.gif
Bet ji nugriuvo ir biski kojas susilauze... kazin galima ka nors padaryti????
Atsakyti
Sveikos darbštuolytės smile.gif)

Nuostabių darbelių prikūrėt, tikras grožis wub.gif

Aš sugalvojau Kalėdoms pamėginti pasiūti http://picasaweb.goo...nche/Angelitos# angeliukus ir padovanoti.. Bet siuvusi esu tik mokykloj ir turiu klausimėlių:

1. Nusipirkau medvilninės minkštos medžiagėlės kūneliui, kad lengviau tas kojytes būtų išversti.. Reikia kažkaip "apmesti" pries siūnant visus kraštelius?
2. Suknytes siūsiu iš lino.. Ar reikia jį apsiūti ir jei taip, gal galit parašyt kokiu būdu geriausia?
3. Kaip daryti su ertmėmis suknytėje rankytėms? Bijau, kad labai neprairtų...

4. Laukiu visų naudingų patarimų kaip kuo geriau pasiūti šiuos angeliukus, geriems žmogučiams jie skirti smile.gif

Klausimai gal ir juokingi, bet aš tuo neužsiimu, tai nlb ir žinau.. Bet labai labai noriu gražiai pasiūti smile.gif

P.S. Viską siūsiu rankytėmis smile.gif

Dėkui už patarimus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo a_i_s_t_e: 04 gruodžio 2010 - 17:55
QUOTE(astynute @ 2010 12 04, 14:48)
Dar viena uzbaigta lelyte  ax.gif

Si lelyte, man net paciai  biski patinka blink.gif
Bet ji nugriuvo ir biski kojas susilauze... kazin galima ka nors padaryti????

O kaip lūžo? Viduje vielos karkasas? Jei skilo, lūžo modelinas tai pritepk modelinu, jei eina į skilimo vidų pritepk, jei smulkiais suskeldėjo tai pasidaryk košelę iš modelino ir trupučio vandens. Tokią tirštą košę ir užtepk pirštu arba teptuku. Su švitriniu popierium ar kempinėlėm palyginsi paviršių, padažysi ir nieko nesimatys.
Atsakyti
a_i_s_t_e Aš nesu profesionali siuvėja, gal tau geriau užduoti šį klausimą siuvimo skiltyje, bet pabandysiu patarti. Kai kirpsi medžiagytes palik po 0,5 cm užlaidoms. Kraštelius apsiūlėk overlokine siūle, jei tokią tavo mašina turi, galima apsiūlėti rankomis, bet dar galima ir tekstiliniais, o gal ir PVA klijais kraštelius sutepti, tada tikrais neirs. kai viską apsisiūlėsi tada imkis siuvimo, tikrai neturėsi bėdų su apirimu.
Atsakyti
Kad tema pagyvinti, idesiu kelias savo lelytes smile.gif

"KAVOS ANGELAS" 46 cm. Paperclay, linas, velvetas, nerinai, vilna.
user posted image

user posted image

"EMANUELĖ" 41 cm. paperclay, medvilnė, linas, nėriniai, lino pluoštas, velvetas, akrilas.
user posted image
user posted image

cia gyvena mano leles
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratele2006: 08 gruodžio 2010 - 21:05