Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės lėlytės lėlyčiukės (7)

QUOTE(zaahra @ 2010 10 17, 19:51)
Ji visai nepanasi i kitas Jusu lelytes. Kitokie veido bruozai, rankos, ir man atrodo veidukas siek tiek kitaip nudazytas. Labai idomi ideja ir tos visos smulkios detales laaaaaabai  wub.gif  wub.gif

Beje, pamirsau prisistatyti. As ta pati Viktorija is Jusu kursu, spalio pradzioj  blush2.gif 
Geda, bet vis dar nepabaigiau savo lelytes. Pasirodo nera taip lengva parinkti ir pasiuti rubeli  unsure.gif


Smagu susitikti virtualiai biggrin.gif . Sutinku, lėlė kitokia, dauguma mano lėlių yra iš fimo, kaip mes ir dirbom kursiukuose, o šita lėlė iš paper clay- ore stingstančios masės, ji suteikia kažkokių kitų dažymo galimybių, be to dar lėlė pasendinta naudojant tas pačias sendinimo priemones kaip dekupaže.
Nesigėdink, dėl to, kad nebaigei lėlytės, žinau, kad aprengti tikrai reikia nemažai laiko ir širdies įdėti, svarbu, kad noro būtų biggrin.gif . Sėkmės
Atsakyti
Ilgai vargau kol padariau "odą", pasirodo iš pradžių negerai dariau, teko ardyti ir iš naujo siūti. Dabar vis suku galvą dėl rubelių. Išsiaiškinau, jog siuvimas nėra mano sritis, tad priedo dar teks mokytis ir šito dalyko rolleyes.gif blush2.gif
Gal yra žinių iš kitų kursuose dalyvavusių merginų?
Atsakyti
QUOTE(zaahra @ 2010 10 17, 21:02)
Ilgai vargau kol padariau "odą", pasirodo iš pradžių negerai dariau, teko ardyti ir iš naujo siūti. Dabar vis suku galvą dėl rubelių. Išsiaiškinau, jog siuvimas nėra mano sritis, tad priedo dar teks mokytis ir šito dalyko  rolleyes.gif  blush2.gif
Gal yra žinių iš kitų kursuose dalyvavusių merginų?

Žinių kol kas nėra, taigi nesijausk blogai biggrin.gif . Nebūtinai reikia viską siūti, nors kai kūnas minkštas tai daryti lengviau, bet galima ir klijuoti kad ir tuo pačiu bespalviu Supermomentu. Gali parašyti man į až, ar el-paštą, jei kyla kažkokių problemų, bandysiu padėti biggrin.gif
Atsakyti
Dėkui, būtinai patrukdysiu, nes atsiranda vis daugiau ir daugiau klausimų rolleyes.gif
Atsakyti
Violettos kursu rezultatas smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikutės.Esu penktokė iš mažo miestelio,ir labai susidomėjau lėlių gamyba blush2.gif .Kadangi šiuo metu neturiu galimybių isigyti modelino,noriu paklausti,ar kas darėte paperclay pagal šį receptą?

,,2 puodeliai popieriaus (tik nezinau ar paprasto, recepte raso, kad reik statybinio ar konstravimui popieriaus, bet manau, kad tiks ir paprastas),
4 mazi puodeliai vandens,
mazas puodelis paprastu miltu.
Popieriu suplesyti i skutelius, suberti i smulkintuva (blenderi), uzpilti vandeniu ir smulkinti apie 20 sekundziu, kol susidarys minksta mase. Nuspausti vandens pertkliu. Po to sumaisyti likusia puse puodelio vandens su miltas iki vientisos mases. Supilti ta mase i popieriaus mase ir viska kartu minkyti iki vientisos mases. Tada jau galima is jos gaminti kas jums patinka Gaminukas dziuna kelias dienas. ''

Paėmiau iš čia


QUOTE(masiania @ 2010 08 25, 14:06)

Masiania,iš ko darote savo lėlytes, iš kokio modelino blush2.gif ?Tiesa sakant,man čia nepanašu į modeliną...
Atsakyti
Spalvota - aš jau geriau tada pirkčiau paprastą, ne spec. lėlėms skirtą, modeliną kurio yra senukuose ir kanceliarinėse. Jis pigus, berods iki 10 lt. Terliotis pačiai gaminantis man kažkaip nea, gal ir įdomu, bet dar nekilo noras pabandyt biggrin.gif Man išvis tas receptas panašiau į papje maše: http://ornamentai.lt...APIERMACHE.html g.gif
O bet tačiau - blogam šokėjui...ir patys žinom kas maišo biggrin.gif Jei yra noro, kantrybės, fantazijos ir viso kito gero - galima šedevrus kurti ir iš paprasto molio mirksiukas.gif
Atsakyti
KIek girdejau reikia imti ne miltus, o PVA klijus, o popierius gali buti tualetinis, gal as klystu, informacijos netikrinau, pabandykit ir pasakykit.
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2010 10 26, 22:32)
Spalvota - aš jau geriau tada pirkčiau paprastą, ne spec. lėlėms skirtą, modeliną kurio yra senukuose ir kanceliarinėse. Jis pigus, berods iki 10 lt. Terliotis pačiai gaminantis man kažkaip nea, gal ir įdomu, bet dar nekilo noras pabandyt biggrin.gif Man išvis tas receptas panašiau į papje maše: http://ornamentai.lt...APIERMACHE.html  g.gif
O bet tačiau - blogam šokėjui...ir patys žinom kas maišo biggrin.gif Jei yra noro, kantrybės, fantazijos ir viso kito gero - galima šedevrus kurti ir iš paprasto molio mirksiukas.gif



QUOTE(Senjora58 @ 2010 10 26, 22:32)
KIek girdejau reikia imti ne miltus, o PVA klijus, o popierius gali buti tualetinis, gal as klystu, informacijos netikrinau, pabandykit ir pasakykit.

Na reriks gal 6nd.,jei i6taikysiu laiko pabandyt pasidaryt smile.gif .
Atsakyti
Sveikos lėlyčių mylėtojos smile.gif
pabandžiau ir aš pasigaminti vieną lėlytę, bet susidūriau su problema, kaip pritaisyti plaukus, klijuoti kažkaip, ar yra koks spec.metodas ar klijai? mano lėlytės veidukas iš modelino, pakaušis nepadengtas, tik folija, t.y.tik veido dalis su kakta ir kaklu modelininis
iš anksto labai ačiū jei kas pagelbės 4u.gif labai noriu kuo greičiau pabaigti blush2.gif
Atsakyti
Pabandžiau tą ,,modeliną‘‘ pasigamint.Gavosi šš,nes
A)Nes neturėjau blenderio,tad tualetinį pop. plėšiau ranka ikišusi į vandenį.Gavosi per dideli gumulai.
B)Darydama tą antrą košę,pirma padauginau vandens.Dapyliau miltų.Tada jau buvo per tiršta.Ir vėl papyliau vandens.Ir t.t..Galiausiai neatitaikiau proporcijų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ronile @ 2010 10 27, 14:00)
Sveikos lėlyčių mylėtojos smile.gif
pabandžiau ir aš pasigaminti vieną lėlytę, bet susidūriau su problema, kaip pritaisyti plaukus, klijuoti kažkaip, ar yra koks spec.metodas ar klijai? mano lėlytės veidukas iš modelino, pakaušis nepadengtas, tik folija, t.y.tik veido dalis su kakta ir kaklu modelininis
iš anksto labai ačiū jei kas pagelbės 4u.gif  labai noriu kuo greičiau pabaigti blush2.gif

Tai ir pakaušį reik padengti modelinu ir klijuoti plaukučius klijais. Kas lipalu, kas momentu, kas karštais klijuoja.
Va čia nemažai info yra surinkta: http://leliunamai.lt...topic?f=43&t=65 Ir ne tik apie plaukus 4u.gif

QUOTE(_Spalvota_ @ 2010 10 27, 14:27)
Pabandžiau tą  ,,modeliną‘‘ pasigamint.Gavosi šš,nes
A)Nes neturėjau blenderio,tad tualetinį pop. plėšiau ranka ikišusi į vandenį.Gavosi per dideli gumulai.
B)Darydama tą antrą košę,pirma padauginau vandens.Dapyliau miltų.Tada jau buvo per tiršta.Ir vėl papyliau vandens.Ir t.t..Galiausiai neatitaikiau proporcijų  doh.gif

Va va, apie ką aš ir kalbu doh.gif Neturėčiau nei laiko nei kantrybės blush2.gif Sugadinsi daugiau miltų ir elektros išnaudosi blenderiui nei kainuos pats paprasčiausias modelinas mirksiukas.gif O ir dirbti bus paprasčiau, lengviau, rezultato kokybė irgi ne mažiau svarbi.
Atsakyti