Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės lėlytės lėlyčiukės (7)

Tei labai gražu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaimi: 22 rugpjūčio 2010 - 23:11
mimo- kokios žavingos naivios lėlytės thumbup.gif
Juratele- kursų įtaka jaučiasi, bet tavo meilė gražioms panelėms liko:) Pamatyčiau, iš karto suprasčiau, kad - TAVO 4u.gif
Tei - labai sėkmingas atradimas tos tavo moskatoklės ir tu taip greitai dirbi!
O cia mano angelai
user posted image
My toys by Marija Malickaite, on Flickr
http://www.flickr.co...s/39626552@N00/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo masiania: 25 rugpjūčio 2010 - 12:07
blink.gif Oi, mergytės, kokios jūs visos šaunuolės thumbup.gif . Bet Tei darbeliai... Aš BE ŽODŽIŲ wub.gif wub.gif wub.gif
Sėkmės kūryboje 4u.gif
Atsakyti
Kokie grazus Masianios angeliukai wub.gif
Atsakyti
Oi, mano mylimi bumbolcikai wub.gif
Atsakyti
sveiki,koki patartumete modelina pirma kart daranciai merginai:)
Atsakyti
Pigaus aš nepatarčiau, su juo sunkoka dirbti ir įgudusiems piršteliams. Nebent esat labai labai kantri, krapštukintis galit ilgai ir nuobodžiai, labai kruopščiai dirbsit tuomet tiktų ir paprastas modelinas už 10 lt.
Kalbu apie ore džiūstančius. Gal kitos patars ir kepamų pabandyt.
Man labiausiai patinka paper clay. Jis lengvai prisilipdo tiek prie jau išdžiuvusios detalės, tiek prie naujai lipdomos. Švelnus, išdžiūves lengvas, vadinasi ir lėlė bus lengvesnė. Sakyčiau ir skalsus, nes jo ilgam pakanka, aišku jei nelipdysit labai didelių lėlių ir viso kūno.
Atsakyti
mano pirmas bandymukas.. sagė..
user posted image
Atsakyti
Labai mielas veidukas. Kaip sage man, deja, nesiziuri. Atrodo lyg pajuokaudama prisisegei lele. Manau tau tikros leles neblogai sektusi. O siaip saunuole, kad kuri, bandai-pirmyn, nesustok 4u.gif
Atsakyti
Sutinku su mimo - kaip sagė nesižiūri. bet užtat kaip lėlytė - super fainuoliška thumbup.gif
Labai simpatiškas, įdomus veidukas. Norėtųsi nuotraukų ryškesnių, kad labiau eitų įžiūrėti drabužėlius. Bet visumoj tai labai faina 4u.gif
Čia iš vis pirmas bandymas, ar tik sagę padaryt pirmas? Labai įdomios būtų didesnės lėlės bigsmile.gif
Atsakyti
čia apskritai pirmas bandymas lipdyt smile.gif
Atsakyti
Tavo lelyte-sage 100 kartu grazesne ir labiau vykusi, nei mano pirmoji lele thumbup.gif Jei noro yra-butinai imkis didesnes leles -manau tau puikiai sektusi.
Atsakyti