Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės lėlytės lėlyčiukės (7)

juk idomu,reikia visoku,ne vien tik saldainiu ir sausainiu irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Aikoksskirtumas @ 2010 07 10, 07:49)
Ir as niekaip Voveres neatspeju, bet turiu itarima, ir jei tas mano itarimas - tai man patinka wink.gif

Vat Voverytes lellyte tai manu atspejau--personazas toks josios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saullute @ 2010 07 07, 16:21)
Jungiuosi į Jūsų gretas ir rodausi pirmą su Violetos pagalba pagimdytą lėlę.
Pagaliau smile.gif

Paperclay, ūgis apie 42cm.
user posted image
[img]

Sveikos merginos,
šiame forume rašau pirmąkart :-)
Saullute man tavo lėlytė pati žaviausiai iš visų merginų kursinių darbelių :-)
Labai vykusiai suderintos spalvos

O aš Voverės darbelio neatpažįstu :-)

Saulute,labai gražūs plaukučiai.Gal gali papasakoti iš ko darei ir kaip sugarbanojai??:-) būčiau dėkinga
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dracena: 13 liepos 2010 - 19:30
kiek gražiu lelyčiu prisižiurėjau wub.gif nu šaunuolės jus !!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dracena @ 2010 07 13, 20:25)
Saulute,labai gražūs plaukučiai.Gal gali papasakoti iš ko darei ir kaip sugarbanojai??:-) būčiau dėkinga


Aciu, aciu blush2.gif , tik man buvo ir garzesniu kursiniu lelyciu, vis tik patirtis duoda savo...
O plaukai is aviu vilnos garbaneliu, tai jau buvo garbanotos, reikejo pasukti tik pora sruogu priekyje. Sutepiau plauku zele ir ant pagaliuku apvyniojau.
Atsakyti
QUOTE(saullute @ 2010 07 14, 18:48)
Aciu, aciu  blush2.gif , tik man buvo ir garzesniu kursiniu lelyciu, vis tik patirtis duoda savo...
O plaukai is aviu vilnos garbaneliu, tai jau buvo garbanotos, reikejo pasukti tik pora sruogu priekyje. Sutepiau plauku zele ir ant pagaliuku apvyniojau.

Ačiū Saullute
na man tai tikrai laabai graži tavo lėlytė
Aš nusipirkau iš ornamentų vilnos garbanėlių, na bet jos man kažkaip nežinau,nežinau ar gerai..jos nevienodos spalvos, vienos gelsvos kitos baltesnės ir vienos gražai banguotos na o kitos tiesiog vilna.Na nežinau kaip čia reiks plaukučius daryti.
Atsakyti

Spalva pas mane irgi nevienoda buvo, bet kadangi daziau (naturoj plaukai sviesiai alyviniai, kad prie sijono derintusi rolleyes.gif ) tai issilygino siek tiek.
Atsakyti
Ir čia atvedu savo vasarišką Vyšnaitę smile.gif


user posted image

user posted image
Atsakyti
grazuole bigsmile.gif

o cia mano rolleyes.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Nuostabios jusu leles fnatastika. Is ko dazniausiai jusu lelytes gaminamos, ar jos tvirtos? Gal yra koks atskiras internetinis puslapis ar forumas kur butu paaiskinta nuo ko pradeti, kaip gaminti ir kitokiu patarimu? 4u.gif Labai noreciau pabandyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mirabella* @ 2010 07 16, 14:20)
Nuostabios jusu leles fnatastika. Is ko dazniausiai jusu lelytes gaminamos, ar jos tvirtos? Gal yra koks atskiras internetinis puslapis ar forumas kur butu paaiskinta nuo ko pradeti, kaip gaminti ir kitokiu patarimu?  4u.gif  Labai noreciau pabandyti  blush2.gif

Lėlytės dažniausiai kuriamos iš modelino. Ore džiūstančio arba kepamo. Dar labai gražios tekstilinės.
O apie patį procesą, įvairios pamokos, informacija lėlių namuose. Va čia apsilankykite: http://www.leliunama...forum/index.php
Atsakyti
QUOTE(yyla @ 2010 07 15, 18:37)


o cia mano rolleyes.gif

user posted image



labai ,labai fain -o sakei nejudi i prieki--manau judi thumbup.gif
Atsakyti