Įkraunama...
Įkraunama...

Strijos

QUOTE(*Laukinuke* @ 2010 11 03, 18:49)
Sunku del tu striju kazka pasakyt. Gal cia dar priklauso kokios lyties kudikis gims. As po gimdymo neturiu ne vienos. Gime berniukas. Pussesere po pirmo gimdymo neturejo ne vienos strijos  g.gif . Gime berniukas. Bet po antrojo-siaubas kas atsitiko su jos kunu. Gime mergaite. Sake tepesi paciais brangiausiais kremais, nieko nepadejo.

As pas savo gydytoja klausinedavau koks kremas geriau, tai jos zodziai buvo tokie:Jei neturi kur det pinigu, tai gali nusipirkt, padet nepades, bet ir nepakenks biggrin.gif Viskas nuo genetikos ir nuo odos elastingumo. 4u.gif
Atsakyti
Kazkur skaiciau, kad strijos, tai medaliai uz motinyste smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Laukinuke* @ 2010 11 03, 20:49)
Sunku del tu striju kazka pasakyt. Gal cia dar priklauso kokios lyties kudikis gims. As po gimdymo neturiu ne vienos. Gime berniukas. Pussesere po pirmo gimdymo neturejo ne vienos strijos  g.gif . Gime berniukas. Bet po antrojo-siaubas kas atsitiko su jos kunu. Gime mergaite. Sake tepesi paciais brangiausiais kremais, nieko nepadejo.

Nuo lyties tikrai nepriklauso schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(uoga X3 @ 2010 11 07, 21:22)
As pas savo gydytoja klausinedavau koks kremas geriau, tai jos zodziai buvo tokie:Jei neturi kur det pinigu, tai gali nusipirkt, padet nepades, bet ir nepakenks  biggrin.gif  Viskas nuo genetikos ir nuo odos elastingumo.  4u.gif

drinks_cheers.gif
Pritariu./
Atsakyti
QUOTE(liepmede @ 2010 11 07, 20:45)
Kazkur skaiciau, kad strijos, tai medaliai uz motinyste  smile.gif


Tokie medaliai nelabai jau malonūs biggrin.gif Ypač, kai jų tiek daug ir tokie ryškūs, atrodo tik vienas leliukas, o tas ,,medalis,, nepaprastai didelis rolleyes.gif Nuo nėštumo pradžios tepuosi ,,Avent,, kremuku, bet kas iš to, kai jis visai nepadeda (gerai, kad bent ne pati pirkau, o tai dabar užsigraužčiau,kad tokius pinigus išmečiau į balą biggrin.gif ), kaip daugėja tų strijų taip daugėja, ir jas prilietus tai atrodo kaip išsivertusios didelės venos, brr...
Atsakyti
QUOTE(*Laukinuke* @ 2010 11 03, 19:49)
Sunku del tu striju kazka pasakyt. Gal cia dar priklauso kokios lyties kudikis gims. As po gimdymo neturiu ne vienos. Gime berniukas. Pussesere po pirmo gimdymo neturejo ne vienos strijos  g.gif . Gime berniukas. Bet po antrojo-siaubas kas atsitiko su jos kunu. Gime mergaite. Sake tepesi paciais brangiausiais kremais, nieko nepadejo.

Oi ne, nuo lyties tikrai nepriklauso biggrin.gif Turiu berniuka ir keleta striju ant pilvo ..
Svorio buvau priaugus tikrai daug, 21 kg ... Siuo metu 34 sav. o priaugus jau 18 kg ..
Su pirmu tepiau Avent krema, tikrai nepadejo .. Sikart naudoju ekologiska aliejuka Neroli ... Tikrai drekina ir minkstina oda ... Bet bus matyt, ar atsirado striju, ar ne ax.gif
Atsakyti
as gal nuo 3 ar 4 men pradejau vakarais teptis su frei(taip lygtai vadinasi) aliujukais tai ne vienos strijos nera
Atsakyti
Man 39 savaite,bet neturiu striju.Priaugau 13 kg,visa nestuma tepiau oda bio oil aliejuku,bet manau,kad cia genai ir nuo odos elastingumo priklauso.
Atsakyti
pirmo nestumo metu priaugau tikrai nemazai 25kg ir ne vienos strijos.
Dabar irgi jokiu striju dar nesimato, niekuo netepiau ir nesirusiu tepliotis, nes tai nepadeda, zinau kas tepliojosi ir vistiek striju pilna, manau tai genai, odos elastingumo priezastys.
Atsakyti
man jau 13 savaitė nestuke.gif kai dirbau padavėja prieš gerus 5metus (tada man buvo apie 20metų) nuo fizinio krūvio, ant kojų, t.y. blauzdų atsirado strijos. dabar, kai laukiuosi, labai bijau, kad po nėštumo mano pilvuko, krūtinės ar šlaunų vėl neišvagotų netikę "motinos medaliai" biggrin.gif tai jau turbūt nuo kokios 11 savaitės pradėjau tepti Vital Touch kūno sviestą nuo strijų ir tos pačios firmos naudoju kūno šveitiklį vonioj smile.gif aišku, rezultatų reiks laukt dar gerus 6 mėnesius, bet dabartinis rezultatas man patinka, nes oda beveik visą dieną išlieka drėgna thumbup.gif
Atsakyti
Genai ne genai, bet oda vis tiek reikia drekinti smile.gif ir geriausi tepti ne su brangiausiais kremais, o ekologiniu prekiu pardej nusipirktu kokosu ar migdolu aliejumi. patikekit, oda kaip aksomine, o ir kvepia maloniai.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LunRi @ 2010 11 16, 22:05)
Genai ne genai, bet oda vis tiek reikia drekinti smile.gif ir geriausi tepti ne su brangiausiais kremais, o ekologiniu prekiu pardej nusipirktu kokosu ar migdolu aliejumi. patikekit, oda kaip aksomine, o ir kvepia maloniai.. smile.gif

drinks_cheers.gif tinka ir alyvuogiu, ir paprasciausias vaikiskas aliejukas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sileste: 16 lapkričio 2010 - 20:09
Apies sita aliejuko teigiama poveiki girdejau ne is vienos drauges. Jis ir gerai veikia, ir kisenei prieinamas smile.gif
Atsakyti