Įkraunama...
Įkraunama...

Strijos

Naudojau avent alieju nuo striju, bet nestumo gale ju vis tiek atsirado, issiraize pilvo sonai. Na, bet bent jau zinau, kad dariau ka galejau. o jau yra kaip yra. smile.gif
Atsakyti
Hm man db 36sav., o striju dar nematyti schmoll.gif Naudoju kremuka AVENT. Labai tikiuosi jog sios nenaudeles neisgrazins manes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(emely @ 2010 04 19, 22:10)
Ne pasaulio pabaiga tos strijos, netgi savotiskai grazu...  ax.gif  thumbup.gif


As ju dar neturiu, bet mano sesei daug liko tai MB taip grazu- naturali moters tatuiruote biggrin.gif biggrin.gif , sakau nesveikas, daug kas pergyvena, o jam grazu rolleyes.gif
Atsakyti
As irgi Avent kremuka naudojau,bet man jis ispudzio nepadare.. smile.gif Taigi vyras man nupirko Collistar krema,dabar ji naudoju,ir man jis patinka smile.gif Labai drekina oda,minkstina ir daro elastinga.. smile.gif Aisku jo kaina nera labai patraukli.. unsure.gif Bet manau moters groziui pinigeliu gaileti nereikia smile.gif ax.gif
Atsakyti
Šiek tiek strijų šonuose atsirado 37 nėštumo savaitę, nors sąžiningai rytais ir vakarais tepiau aliejukais, kremais. Kaip dauguma sako, jog čia genų įtaka, tai mano atveju 50 ant 50: mano mama jų turi, aš turiu, o sesuo neturi. Čia įtakos dar turi ir sudėjimas, kiek svorio priaugta. Aš priaugau 15 kg, mano sesuo apie 10 kg.
O pesimistėms galiu pasakyti, kad pagimdžiusi dėl strijų visai nekompleksuoju, nors kai nėščia pamačiau, kad atsirado tai net apsiverkiau. Svarbiausia, kad priaugtas svoris nukristų, o mano atveju visi kg nukrito per 1,5 mėn. smile.gif
Atsakyti
Man striju atsirado tik ant krutines, nes vienu momentu atrode, kad tikrai ju ten negali atsirasti , todel buvau nustojusi ja tepti kremuku ir masazuoti.
O siaip buvau nusipirkusi visai nebrangu krema is Maximos nuo striju, rusiska ar azerbainietiska doh.gif uz 11lt gal... ir saziningai nuo 5men tepiau pilvuka ir slaunis, bei dariau GNAIBOMAJI masaziuka ax.gif manau kad tame masaziuke ir yra esme topsecret.gif apei ji kazkur perskaiciu ir naudojau: svelniai sugnybti ir patemti oda ir taip visa pilva, uzpakali bei slaunis rolleyes.gif kaip minejau krutine masazavau tik pardzioje, nes man atrode, kad ji tikrai nebedideja ir nera reikalo jos teplioti, jei jau neatsirado, o tik nustojau ir pasireiske visas grozis doh.gif uztai pilvukas ir kojos - nei vienos strijos schmoll.gif
Atsakyti
bet tai kaip visos kompleksuoja del striju, ir dar nestukes!
as va nuo paauglystes turiu strijas ant slaunu..
ir kazkaip pripratus prie ju..
aisku, nera ten didelio grozio, bet ir netragedija ax.gif
tikriausiai pats baisiausias tas atsiradimo momentas, o veliau prie visko priprantama 4u.gif
Atsakyti
Visą neštumą tepiausia kremais nuo strijų ir nuolat juos keisdavau, kad nepriprastų oda, aišku rinkausi tuos kurie tinkami nėščiosioms ir dar pastebėjau, kad kai tik pradėdavau gerti mažiau vandens pilvo oda tapdavo sausesnė, tokia labiau įsitempus blink.gif manau kad vandens trūkumas irgi gali įtakoti pilvo odos elastingumą o tuo pačiu ir strijų atsiradimą rolleyes.gif strijų ant pilvo neatsirado nė vienos tačiau keletas smulkių atsirado ant užpakaliuko blush2.gif o tenai aš netepiau... blush2.gif todėl manau kad kremai turi įtakos strijoms, nes pilvas juk išsitempė labai o strijų nėra, o ant užpakalio atsirado, nors svorio tikrai priaugau nedaug per visą nėštumą smile.gif
Atsakyti
Sunku del tu striju kazka pasakyt. Gal cia dar priklauso kokios lyties kudikis gims. As po gimdymo neturiu ne vienos. Gime berniukas. Pussesere po pirmo gimdymo neturejo ne vienos strijos g.gif . Gime berniukas. Bet po antrojo-siaubas kas atsitiko su jos kunu. Gime mergaite. Sake tepesi paciais brangiausiais kremais, nieko nepadejo.
Atsakyti
QUOTE(*Laukinuke* @ 2010 11 03, 21:49)
Sunku del tu striju kazka pasakyt. Gal cia dar priklauso kokios lyties kudikis gims. As po gimdymo neturiu ne vienos. Gime berniukas. Pussesere po pirmo gimdymo neturejo ne vienos strijos  g.gif . Gime berniukas. Bet po antrojo-siaubas kas atsitiko su jos kunu. Gime mergaite. Sake tepesi paciais brangiausiais kremais, nieko nepadejo.


O gal ji per antraji nestuma daug svorio priaugo? Nes nuo vaiko lyties toks dalykas tikrai negali priklausyti.
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2010 11 03, 21:29)
O gal ji per antraji nestuma daug svorio priaugo? Nes nuo vaiko lyties toks dalykas tikrai negali priklausyti.

Tikrai daug nepriaugo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*Laukinuke* @ 2010 11 04, 18:50)
Tikrai daug nepriaugo  schmoll.gif
bet gal šiek tiek daugiau. kartais ir kelių kilogramų dugiau užtenka. o gal vaikas didesnio svorio buvo, pilvo oda labiau įsitempusi buvo.
Atsakyti