Įkraunama...
Įkraunama...

Strijos

Man nuo sporto buvo (iki nėštumo) atsiradusios kelios strijikės, o kai pastojau, jau galvojau šakės, amen man bus doh.gif , bet pasirodo nieko, iki gimdymo liko gal net nepilnas mėnuo ir nieko, tepiausi eucerin spec. aliejumi nuo strijų, kuris kainuoja 44lt. (kažkodėl sunku jo gauti, ne kiekvienoje vaistinėje yra, reikia užsisakyti) ir puiku viskas, ar čia tas aliejus padėjo, ar taip ir neatsirado tos strijos, sunku pasakyti. Bet kaip skaičiau knygoje neseniai "Nėščiosios vadovas", tai ten užsimena, kad nei brangūs kremai nepadeda, jei oda yra plona ir yra linkusi sausėti, galima ją drėkinti, bet to plonumo nepastorinsi, juk tai įgimta.
Atsakyti
kazkada per laida " mamu klubas" kalbejo Shanti ajurvedos centro savininke ir ji pasake ta pati ka ir daugelis cia rasot, kad neapsimoka pirkti brangiausiu kremu, paprasciausiai uztenka kuna gausiai issitepti salto spaudimo sezamu aliejumi ir po kazkiek laiko nusiprausti po dusu. as pati visai buvau pamirsus, kad si receptuka turiu uzsirasius, tai kai pabaigsiu weledos aliejuka isbandysiu si, pigesni, varianta.
Atsakyti
As oda tepiau paprasciausiu lietuvisku Margaritos kuno pieneliu, jis drekina. striju galima sakyti neliko. Po gimdymo viena kita mazyte buvo, bet po pusmecio ju nebesimato. Esme tikrai ne kremuose, o pati oda ar elastinga yra ar ne. aisku ir priaugto svorio kiekis dar itakoja.
Atsakyti
QUOTE(Shokolada @ 2010 05 02, 12:55)
Seminare sake, kad labai gerai padeda, jei naudoji nuo pat suzinojimo, kad laukiesi, dienos, migdolu aliejus arba NATURALIOS priemones, kuriu sudetyje yra daug sio aliejaus. Ir teptis reikia ne tik pilva ar krutine, bet visa kuna geriausia, nes priaugus svorio, tempiasi oda ant visu kuno, paskui buna striju net ant nugaros doh.gif


Gal ir yra tiesos, visa nestuma tepuosi migdolu, jojobos ar makadamiju riesutu nturalius aliejus. dabar 37 savaites ir striju nera, tikiuosi ir neatsiras... ax.gif
Atsakyti
O nuo kada tos strijos prasideda? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancik @ 2010 07 29, 23:12)
O nuo kada tos strijos prasideda?  g.gif

Kokiam 4-5men atsirado ant krutines, labai padidejus buvo, 7 men, vos kelios ant pilvo sonu buvo, ir kelios ant koju. Bet po dukros gimimo, sekancia diena paziurejau i pilva ir negalejau patiketi doh.gif Jis buvo visas strijuose, tokiose smulkiose, ant sonu bent po 10 tokiu stmabiu ir melynu, dar radau ir ant uzpakalio, ir vidines slaunu puses, ir isorej... Zodziu budama nescia maciau tik pora, bet tik pagimdzius ir atsulugus patinimams(daug skysciu kaupesi organizme, o ir vasara buvo karsta) pamaciau visa ta grozi, bet po mazu jau svieseja ir traukiasi, pilvas jau nebetoks baisus kaip buvo..
Atsakyti
Krutine nesutrukinejo bet va pilvuko apacia ir kojos tai patrukinejo o iki gimdymo liko vos 9dienos blush2.gif Dabar kaip karsta nieko tepti negaliu. Nes vos uztepu viskas nuprakaituoja ir reikia eiti po dusu blink.gif
Atsakyti
o man tfu tfu tfu pasiseke, visa nestuma atvaiksciojau tik su pora strijuka ant isorines slaunu puses ten kur blauzdikauliai, o nei pilvukas nei (.)(.) nesutrukinesjo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2010 04 19, 17:56)
Tai ka gi, atidarau vel tema aktualia nestumo metu ir po jo. Pasiskaicius anas temas prieita isvados, kad genai ir nieko cia nepakeisi, bet as visgi biski nesutinku. As pirmus 5 menesius visai nesitepiau, kol neaptikau melynos krutines. Nuleidau rankas ir galvojau nieko nedaryti, bet paskui pasiskaicius, kad kol jos melynos, tai galima isnaikint, puoliau drekint oda, jokiais ne antistrijiniais kremais, o paprastais kokie papuola. Ir ka jus manot, po menesiuko melynes dingo. Aisku, dar pilnai gali atsirast tiek iki gimdymo, tiek po jo, bet...mano atvejis irodo, kad odos drekinimas daro savo. 4u.gif

Ankstesnė tema

Manau, kad genai, ir tik genai. Neturėjo mano mama jokių strijų, aš pati apturėjau tris nėštumus...net minties kažkuo teptis neturėjau...figūra kaip negimdžiusios... Neturėjau jokių problemų...
Atsakyti
man neatsirado jokiu striju,tepiau palmer's kremuka?bet ar cia genu nuopelnas as kremo tai nezinau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(#ANDROMEDA# @ 2010 08 03, 00:34)
man neatsirado jokiu striju,tepiau palmer's kremuka?bet ar cia genu nuopelnas as kremo tai nezinau? g.gif


Tikriausiai labiausiai priklauso nuo genu, o tada jau nuo kremuko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(happy girl @ 2010 04 30, 20:44)
As ir buvau susigundziusi johnsons baby aliejuku, bet del naftos persigalvojau, tai nusipirkau FREI kuno aliejuka kuris maitina, lygina, regeneruoja 4u.gif Mano oda sausa, ypac kai pastojau issaujejo, tai aliejukas man pats tas 4u.gif dar nusipirkau WELEDA alieju nuo striju, na negalejau nepirkti, o po to pykciau ant saves kad nieko nepirkau ir nedariau jog nebutu striju.



geras, as lygiai siuos pacius aliejus naudoju, tik pradejau 4 menesi nuo WELEDOS, o dabar FREI naudoju. turiu ziauru polinki i strijas, del sporto ir kt dalyku turiu ju visur, net ant nugaros, bet val pilvuko pagailo labai.. vienintele nestrijuota vieta...
sakot, genai? nepatikesit, su savo tokiais genais atejau iki 40 nestumo savaites (tfu tfu tfu) be vienos strijos ant pilvo! tepu po duso, dabar kasdien, anksciau reciau. o pilvas nemazas, bent pagal gyd, matavimus, ant virsutines normos ribos..
taip kad netingekit, tepkit, tikrai padeda! ir sportuokit, kaip keistai beskambetu, po truputi tampant pilva jis tempiasi pamazu ir kudikelio augimas ne taip veikia..
ir ne kremais, aliejais! jeigu gaila pinigu brangiems - tepkit alyvuogiu, migdolu ir kt, aliejais, ju vaistinese pilna. kremams as nepatikeciau savo odos.
Atsakyti