Įkraunama...
Įkraunama...

Strijos

QUOTE(agotele1111 @ 2010 05 20, 09:37)
joki kremai nepadejo del striju, o ir daktare pati pasake, kad jei storesiu tai joms kremas nepades, nes oda juk tempiasi, o kremas tik drekina o ne taso oda. striju beveik nesimate iki gimdymo, o po gimdymo kai jau pilvo nebeliko ir strijos isryskejo. turiu ju ir siandien, na po gimdymo liko. bet delto perdaug sau galvos nesuku. tiesiog reikia moketi pasirinkti rubus ir tiek. o beto nesu ir 16 kad vaiksciociau nuoga bamba smile.gif

Na man 16 biggrin.gif Ar nuoga bamba ar ne nuoga bamba, bet vistiek nemalonu jas tureti smile.gif Juk maudimeli kazkada noresis uzsidet ax.gif O kai mano toks visas kunas ta nelabai smagu buti su juo rolleyes.gif
Atsakyti

QUOTE(,2010 06 25, 13:48)
Strijas šviežias gerai yr tepti taukmedžio sviestu {elastina} , šaltalankio aliejum {vitaminina ir gydo}  arba foraha {gydo} aliejum.



QUOTE(,2010 06 25, 13:50)
Dar galima skiestu {t.y. negrynu} kviečių gemalų aliejum tept {ten daug vit.E natūralaus, viekia juaninančiai ir raminančiai}. Strijų nepanaikins, bet įmanomai sumenkins jas.

Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2010 06 25, 16:23)



Kazin kazin g.gif
Atsakyti
QUOTE(Indere @ 2010 05 18, 16:40)
o kol laukiates tai kokios jos spalvos? As jau cia klausiau, ar nestumo metu jos islenda, ar kai pilvas susitraukia pasimato? nes pasirodo kitoms tai islenda tik po gimdymo  blink.gif

Tik po gimdymo pamaciau, kad turiu ju tiek daug doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamamia* @ 2010 06 28, 08:30)
Tik po gimdymo pamaciau, kad turiu ju tiek daug doh.gif

As irgi tik po gimdymo pamacia strijas, nors nestumo metu ju atrodo, kad nebuvo. Beto, naudojau aliejuka kasdien del ju, bet vis vien atsirado doh.gif

Atsakyti
visa nestuma naudojau brangius kremukus, bet jie nepadejo - paskutini menesi atsirado striju, po gimdymo ju pasirode dar daugiau, taciau per metus jos susvelnejo ir nebe taip matosi. Sako,jog reikia nuolat oda drekinti, taciau isitikinau, jog kremukai nelabai isgelbes...mano mamai taip pat atsirado striju, manau tai genetika...
Atsakyti
Manau, strijos tai 95% genu, o visa kita, kaip priziuri oda.. aisku, labai svarbu drekinti ir maitinti oda, kad ji butu elastingesne, taciau, jei jau uzprogramuota genuose, tai nelabai ir isvengsi..
as, pvz turiu is paauglystes striju butent tose vietose, kaip ir mano mama, kuri irgi
ju uzsidirbo, kai buvo paaugle. taciau budama nescia turejo tik maza vos pastebima strijuke..tai labai tikiuosi, kad ir man taip bus blush2.gif bet aisku vistiek apsirupinsiu kremukais ir aliejukais..gal ne paciais brangiausiais, nes ir $ gaila, bet kokiu nors, kurie tiks ir patiks ax.gif
Atsakyti
Nežinau, kaip kitoms, bet man kažkaip pasisekė blush2.gif buvau šimtu procentų įsitikinusi, kad visą pilvą vagos strijos, nes kažkada buvau priaugus svorio ir turiu strijų ant šlaunų doh.gif taip pat kelias turiu ant krūtinės nuo paauglystės, nes labai staigiai užaugo krūtinė... blush2.gif Be to, nuo nėštumo pradžios oda tapo sausut sausutėlė, tarsi popierinė, gelbėjo tik pats stipriausias Eucerinas (aliejukas nepadėjo schmoll.gif ). Pilvo apimtis nėštumo metu padidėjo nuo 64 iki 101 cm ir ką jūs manot - neatsirado nei vienos strijos ax.gif negaliu dar ir šiandien patikėti, nes tikrai nebuvau sąžininga kremo tepėja dukart dienoj blush2.gif
Atsakyti
Viename nėščios moters vadove teko perskaityti apie strijas. Autorė patarė po gimdymo tepti retinu A, kol žymės dar raudonos (iš pradžių raudonos ir pastebimos, vėliau šviesėja ir pasidaro blyškios). Po kelių metų strijų nematyti, o kartais jos pranyksta ir anksčiau. Taigi neleiskim veltui pinigų neveiksmingoms priemonėms biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(freza80 @ 2010 07 19, 13:55)
Nežinau, kaip kitoms, bet man kažkaip pasisekė  blush2.gif  buvau šimtu procentų įsitikinusi, kad visą pilvą vagos strijos, nes kažkada buvau priaugus svorio ir turiu strijų ant šlaunų doh.gif  taip pat kelias turiu ant krūtinės nuo paauglystės, nes labai staigiai užaugo krūtinė... blush2.gif Be to, nuo nėštumo pradžios oda tapo sausut sausutėlė, tarsi popierinė, gelbėjo tik pats stipriausias Eucerinas (aliejukas nepadėjo  schmoll.gif ). Pilvo apimtis nėštumo metu padidėjo nuo 64 iki 101 cm ir ką jūs manot - neatsirado nei vienos strijos  ax.gif  negaliu dar ir šiandien patikėti, nes tikrai nebuvau sąžininga kremo tepėja dukart dienoj  blush2.gif


Nu va kaip optimistiskai nuteike!! As irgi jau maniau, kad jei paauglystes metu ju atsirado, tai per nestuma - 100 proc, o pasirodo vat buna ir kitaip smile.gif Ziuresim, kaip man bus, nes ant klubu turiu nuo paauglystes smile.gif Dabar kai issimaudau tepu pilvuka ir krutine vaikisku aliejuku (mastau musipirkt ir to Bio-oil), o siaip netepu, tik kai is duso (t.y. ne 100 kartu per diena). Is kitos gi puses, mama ju ant pilvo neturi, tai vat ir nzn doh.gif
Atsakyti
Sveikutes. O as vakar pastebejau strijas ant vienos slaunies. verysad.gif Na o ant pilvuko kol kas nera ir tikiuosi, kad nebus. smile.gif Stengiuosi pilvuka bei krutine kasdien aliejuku patept, na o nuo vakar dar ir slaunis tepu.
Atsakyti
Striju ant pilvo kol kas neatsirado (tepuosi spec. kremu ir aliejuku kasdien). Bet, bijau, visas tas "grozis" gali pasimatyti iskart po gimdymo, staiga sumazejus svoriui. Taip man atsitiko su slaunim ir klubais: nestumo pradzioje del vemimo staiga numeciau nemazai svorio, ir kur jo nukrito daugiausiai, liko strijos. Tepu ir tas vietas aliejais, bet absoliuciai nieko nepadeda verysad.gif
Kaip kazkas sake, mes ne 16-ines, nuogais pilvais nelakstom, bet bunant su maudymukais vasara tikrai nemalonu...
Atsakyti