Įkraunama...
Įkraunama...

Strijos

o kol laukiates tai kokios jos spalvos? As jau cia klausiau, ar nestumo metu jos islenda, ar kai pilvas susitraukia pasimato? nes pasirodo kitoms tai islenda tik po gimdymo blink.gif

Tepiau jojobos aliejum, (geras) tepiau l'erbolario, bet isbere, tepiau weleda (geras), dabar tepu kokosu aliejum (irgi geras). Nu lyg ir nematau kol kas pozymiu.. O mano mamai atsirado strijos. Tai matyt pas mane tecio genai, nes jis be striju lotuliukas.gif

Atsakyti
Kai dariau echoskopija ir daktare pamate mano pilva ji labai isigando, nes ant pilvuko labai daug striju.. Ji vos nereke ant manes.. Sake kad bus labai sunku jas panaikinti ir klause kodel as be gorseto.. As jai sakiau, kad tepu aliejukais.. Ji pradejo net juoktis.. Sake tie aliejukai isvis nepadeda ir kad jejgu nori isvengti striju reikia nesioti gorseta.. Taigi visom siulau gorsetus nesiot smile.gif Pas mane tai visas kunas strijuotas, galbut del to, kad as dar labai jauna doh.gif
Atsakyti
as nuo pauglystes turiu striju ant slaunu, bet kol kas nestumo metu nauju neatsirado, tik ant krutines (apacioj) nors ji beveik nepadidejo g.gif Pilvukas ,sterenos ir sonai kol kas tfu tfu tfu be striju. Tepu kasdien po 3-4 kartus Hipp aliejum ir sviestmedziu, pora kartu i savaite gausiai issitepu ir apsivinioju maistine plevele, taip kokias 3-4 val pavaikstau. Seip pilvukas tai niezti mano, tai nezinau ar pavyks visai tu striju man isvengt blush2.gif Liko dar beveik 5 savaites nestumo. Strijos tai dar viena priezastis kodel noreciau pora savaiciu anksciau pagimdyt ax.gif beje priaugau 9 kg, sikna nepadidejo ne kiek ax.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty123 @ 2010 05 18, 14:56)
Na tykiuosiu, kad nors kiek nesimatys, nes dabar net baisu pagalvoti apie jas..  verysad.gif

Aš patirties šiuo klausimu tikrai turi ir galiu pasakyti niekas nepadeda schmoll.gif čia priklauso nuo odos elastingumo.Pas mane jų yra daug ir nesijaudinu visai,nes jos labai mažai matomos pasidarė ax.gif
Atsakyti
Na tykiuosiu, kad ir man mazai matysis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty123 @ 2010 05 18, 19:35)
Na tykiuosiu, kad ir man mazai matysis  bigsmile.gif

Žinoma ,kad pašviesės ir mažiau matysis mirksiukas.gif
Atsakyti
Tepiausi skersai isilgai su visokiais kremais. Paskutine nestumo savaite gavau soka kai veidrodyje pamaciau ismarginta pilva......isvagojo kaip reikiant.
Nei kremai,nei korsetai tikrai nepades schmoll.gif . Nezinau nuo ko tai priklauso.....
Atsakyti
Jejgu niekas nepadeda, tai tikriausiai priklauso nuo pacios odos ir jos nepakeisi.. doh.gif
Atsakyti
Pas mane 37 nėštumo sav., kad ir kaip bebūtų gaila, strijų taip pat atsirado, nors ir išbandžiau nemažai aliejukų, kremukų... Baisu, kad dar ne pabaiga verysad.gif Bet jos tokios neryškios, lyg būčiau pilvo odelę nusigulėjusi. Norėjau paklausti, kas jų turite, ar po gimdymo, kai pilvas traukiasi jos pasidaro ryškesnės? Ar pilvas susiraukšlėja tose vietose?
Atsakyti
QUOTE(naughty123 @ 2010 05 19, 11:48)
Jejgu niekas nepadeda, tai tikriausiai priklauso nuo pacios odos ir jos nepakeisi..  doh.gif


visiskai sutinku, gali teptis brangiauseis kremais ir viestiek turesi (mano atvejis), o pavizdziui mano drauge isvis nieko nesitepe ir ne vienos strijos... doh.gif
Atsakyti
Girdejau, kad tik lazeriais jas isnaikina ;/
Atsakyti
joki kremai nepadejo del striju, o ir daktare pati pasake, kad jei storesiu tai joms kremas nepades, nes oda juk tempiasi, o kremas tik drekina o ne taso oda. striju beveik nesimate iki gimdymo, o po gimdymo kai jau pilvo nebeliko ir strijos isryskejo. turiu ju ir siandien, na po gimdymo liko. bet delto perdaug sau galvos nesuku. tiesiog reikia moketi pasirinkti rubus ir tiek. o beto nesu ir 16 kad vaiksciociau nuoga bamba smile.gif
Atsakyti