Įkraunama...
Įkraunama...

Strijos

"Jų atsiranda dėl odos pertempimo ir hormoninių pokyčių." Jūs jų neapmažinsit. Pabals, jei noro užteks kovot, bet įdiegus jos matysis.
Kad oda būtų elastingesnė, ją reikia drėkint. Aliejai maitina odą, gali būt jog pasidarėt sau paslaugą tepdama tik aliejais.
Atsakyti
Pagimdziau jau antra leliuka... Pirma gimdziau budama 19 metu, strijos ant pilvo atsirado paskutine nestumo savaite, kai gulejau ligonineje ir neturejau aliejaus, kuri naudojau ir negalejau juo pasitepti verysad.gif
Per antra nestuma (man 30 metu) striju isvengiau, nors ir pilvas buvo laaabai didelis ir svorio priaugau virs 19 kg, bet nei vienos strijos neatsirado thumbup.gif Zemai lenkiu galva aliejams- juos tepiau ryte ir vakare ant dregnos odos wub.gif I alieju dar ilasindavau mandarinu ar greifruktu eterinio aliejuko mirksiukas.gif

O kas nores kovoti su jau esamomis strijomis, siulau isbandyti derma roler, jo deka labai susimazinau per paauglyste atsiradusiais strijas, jos neisnyko visiskai, bet tapo beveik nebepastebimos, tik daug kantrybes ir laiko reikia, sekmes visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žibutėėė @ 2014 05 01, 10:18)
31 savaite jau, galvojau, kad apseisiu be striju, bet matyt neisvengsiu sio "grozio" sad.gif

man 37 savaite atsirado, o taip sventai tikejau, kad isvengsiu... ie seip kiek teko girdeti tai ju daugiausia ir islenda per paskutines nestumo savaites. Pagimdysiu tada jau pradesiu kovoti lotuliukas.gif aciu Dievuliui ju kolkas nedaug smile.gif
Atsakyti
man dabar, 39 savaitę truputis strijų aplink bambą atsirado doh.gif su pirmu visai nebuvo. abiejų nėštumų metu tepiau su aliejais
Atsakyti
As pati nesenai pradejau naudotis ''Bio Oil'' nezinau ar pades,bet kiek kitu paklausiu tai sako geras. Jis yra nuo striju ir dar visokiu,kiek zinau tai ji reikia naudoti maziausiai 3 menesius ,kad pradinktu strijos. Gal pades.. g.gif
Atsakyti
Sveikutės, aktuali tema. Na, aš po 3 vaikų turiu tik patrūkinėjusį pilvuką, aplink bambą ypač, nešiodavau ir korsetuką ir tepdavau kremukais, gal tik ne taip intensyviai, nelabai kas...Dabar su 4-tu nėštumu mėginsiu pakaitomis tai, ką turiu-kakavos sviestą, arganų aliejų, stručių taukus ir monoi aliejų, žiūrėsim, nėra ramu. Draugė naudojo Frei oil, labai patenkinta, tik kur jo yra kažin pirkti? O krūtinė kai mažesnė, retai lieka randuota, kaip skaičiau ir išties pagal mane yra, nors čia privalumas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ersketuoge: 16 rugpjūčio 2014 - 10:04
Man 38 nėštumo savaitė ir per tą laiką neatsirado jokių strijų. Pilvukas labai gražus. Jokių specialių kremų nenaudojau, tik kaip ir ankščiau kartais pasitepu paprastu kūno kremu ar losjonu. Paskaitinėjusi šią temą ankščiau šiek tiek buvau pradėjusi pergyventi, bet dabar viskas puiku smile.gif
Atsakyti
Su pirmu nestumu neatsirado nei vienos strijos, tikiuosi ir dabar be ju issisuksiu smile.gif
Atsakyti
Strijų nėštumo metu neatsirado. Stengiausi prižiūrėti odą, gėriau vandens, tepiau aliejais (bet tik drėgną odą). Turiu strijų tik nuo paauglystės, kai formos staigiai plėtėsi.
Atsakyti
O nuo kada reikia tepti? tada kai pilvukas pradeda augti ar nuo pat pradžių? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giulla @ 2014 12 17, 17:20)
O nuo kada reikia tepti? tada kai pilvukas pradeda augti ar nuo pat pradžių? smile.gif

Jūsų teisė rinktis. Vienos tiesos nėra ax.gif
Atsakyti
Sveiki,

labai noriu patarimu, kokia priemone naudot striju prevencijai, labai ju bijau.

Taip pat man gydytoja sake, kazkokius sortukus nezioti,kad slaunys nesuplystu, bet neisivaizduoju kur jas gauti, kaip manot ar padeda tokie dalykai.

dar toks klausimelis ar naudojos tuos dirzus pilvuko prilaikymui, sioj srity ziniu pas mane minimaliai, todel labai reik patarimu.
Atsakyti