Įkraunama...
Įkraunama...

Strijos

Laba smile.gif

na, aš jau kuris laikas naudoju nerafinuotą kokosų aliejų ax.gif laikui bėgant gal jį pamaišysiu su kitais taip pat skaniai kvepiančiais rolleyes.gif o apie rezultatus papasakosiu rudenį biggrin.gif
Atsakyti
Seminare sake, kad veiksmingi yra NATURA HOUSE aliejukas ar tai pienelis nesciosioms su migdolu aliejumi, o maitinancioms - raminamasis, drėkinamasis kremas speneliams. Kol kas dar tik planuojame, bet duosim sias ir kitas priemones isbandyti mamytems ax.gif
_______________

Anketa: Laimėk 25 Lt vertės kuponą kosmetikai!

http://www.######/f/...yu1/answers/new
Atsakyti
QUOTE(sriukis @ 2010 04 23, 15:39)
o man striju atsirado pasutini nėstumo menesi.tepiau ir su kremukais ir su aliejukais,bet matyt genai,o ir svorio su kleckium priaugau 20kg doh.gif pradzioj iki 4men viska ka suvalgydavau isvemdavau,o nuo 6,7 men panesejo mane "ant mesos" mirksiukas.gif matyt taip ir prisiauginau ta svori blush-anim-cl.gif2:bet ka daryt,kad valgyt noris biggrin.gif tai turiu striju ir ant krutines(jos man maziausiai kliuva) ir ant uzpakalio,slaunu(jos labiausia erzina),pilvo sonu.turbut viena as tokia,kad visur striju yra?praejus po gimdymo 4men pradejau eit i vakuminius masazus,tai jie tikrai ir sustangrino kuna ir strijos maziau matomos paliko mirksiukas.gif dabar zadu vel eit vakuminiu,dar pabandysiu soliariume pasidegint,nes esu labai sviesaus gymio  ax.gif bet jau bus taip,kaip bus.cia juk ne pasaulio pabaiga.tai tik menkniekis palyginus su zmoniu gyveniskomis problemomis 4u.gif

va man lygiaj taip pat =< db liko man paskutines 2vi sav.Neštumo saw ir atsirado striju pilwo apacioj..bet wisad iki siol tepiau johnsons aliejuku..
Atsakyti
As jau ilga laika tepiu aliejum. Kai dar pilvo kaip ir nebuvo, tik pradejo augti prasidejo niezulis pilvo, tai pradejau teptis. Iki siol jokiu striju nera. Nors gal ir oda tokia, nes nei mama, nei sesuo neturejo striju kai buvo nescios. Gal ir nuo to priklauso..
Atsakyti
QUOTE(freza80 @ 2010 05 03, 10:35)
Aš irgi teplioju nuo trečio mėnesio ir Avent kremu, ir riebiausiu Eucerinu, ir Frei Oil aliejuku ryte ir vakare po dušo ax.gif  Bet jei jau genai prasti, niekas nepadės. Prieš porą savaičių tiesiog labai radėjo niežtėti šonus ir po dienos kitos žiūriu - pradėjo pleišėti oda  doh.gif

Ant pačio pilvo kol kas nieko nėra, bet šonai nugaros pusėje - oi oi oi  doh.gif  Bet jau susitaikiau su tuo prieš tapdama  nestuke.gif , nes oda visą gyvenimą buvo popierinė, o tapus  nestuke.gif - padėtis dar labiau pablogėjo blush2.gif


kai nesiojau dukryte du kartyus per diena tepdavausi aliejuku Frei oil, sakyciau labai puikus dalykas, oda buvo visa laika minkstute ir svelni, del sio aliejuko pagalbos neturiu nei vienos strijos smile.gif na bent jau as manau kad jis man padejo smile.gif be to naudojau ji su rekomendacija. viena drauge priaugo 30 kg per nestuma ir su tuo alejuku tepesi nuo pirmu dienu kai suzinojo jog nescia, tai isivaizduokit - nei vienos strijos. o 30 kg juk nera mazas svoris.
Atsakyti
Pirmą nėštumą tepiausi Avent firmos kremu, strijų neatsirado, antrą nėštumą Pregnacare, strijų irgi neatsirado, trečią niekuo nesitepu ir strijų dar nėra nors belikę 6 savaitės iki gimdymo. Beje svorio priaugdavau apie 13kg, gal ir tai įtakojo g.gif
Atsakyti
QUOTE(ausryttiaa @ 2010 04 21, 21:00)
Sveikos  4u.gif  o as kaip tik siandien su gine kalbejau apie strijas, ji jauna, nesenai pati pagimdzius ir man sake jokiu budu nepirkti tu brangiu kremu nuo striju, teige, kad sumokesiu tik uz reklama, o naudos jokios nebus. Faktas tas, kad genu nepakeisi, galima tik susvelninti visa ta procesa, ji man liepe tepti oda paprasciausiu ranku ar veido kremu, kurio sudetyje yra glicerino. Jis drekina oda ir jei jau bus lemta atsirasti strijoms, jos bus ne tokios ryskio ir oda ne taip smarkiai plys  smile.gif  Tai va tiek siandien isgirdau is gines ir visiskai jai pritariu, jokie brangus kremai nepakeis musu genu  mirksiukas.gif



Pritariu, nereikia tapti reklamos auka. Galima ir alyvuogių aliejų tepti, aš tepu taukmedžio sviestą (gavau dovanų) wink.gif siūlyčiau ieškoti natūralių produktų. smile.gif
Atsakyti
Mano visas kunas strijomis numetytas.. net nebezynau ka daryt.. neisivaizduoju kaip po gimdymo jas naikint.. man daktare sake kad tie aliejukai nepadeda.. Gal kuri zino aliejuka kuris tikrai padeda?? doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty123 @ 2010 05 18, 14:15)
Mano visas kunas strijomis numetytas.. net nebezynau ka daryt.. neisivaizduoju kaip po gimdymo jas naikint.. man daktare sake kad tie aliejukai nepadeda.. Gal kuri zino aliejuka kuris tikrai padeda??  doh.gif  verysad.gif

Niekas nepadeda schmoll.gif Aliejukai ir visokie kremai yra tik reklamos rolleyes.gif
Atsakyti
O yra tikimybe, kad po gimdymo kai kurios strijos gali isnykti? ar jos tik pakeicia spalva ir nebetaip matosi ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty123 @ 2010 05 18, 14:33)
O yra tikimybe, kad po gimdymo kai kurios strijos gali isnykti? ar jos tik pakeicia spalva ir nebetaip matosi ?  g.gif

Po kurio laiko strijos pašviesėja ir būna net taip,kad jos visai nesimato mirksiukas.gif
Atsakyti
Na tykiuosiu, kad nors kiek nesimatys, nes dabar net baisu pagalvoti apie jas.. verysad.gif
Atsakyti