Įkraunama...
Įkraunama...

Strijos

kazko specialaus visa nestuma nedariau, paprasciausiai daug kremu ir aliejuku tepiau.... tfu tfu tfu, kolkas striju nera... paskutinius menesius nusipirkau lenkiska krema nuo striju, bet pirkau tik todel, kad kaina nebuvo pikta... kadangi, visa nestuma labai daug skysciu vartojau, manau, kad turiu buti dekinga butent jiems, kad sito dziaugsmo man neatsirado, bet cia kaip kazkuri sake, kad paksutini menesi visko gali dar nutikt... tai kad tik nebuciau per anksti apsidziaugus...
Atsakyti
Per pirma nestuma tepiau kasdiena drekinamasi kremais , sviesmedziu ir ttt vistiek sutrukinejo , dabar aliejais tepu kolkas nauju nera , bet visgi manau genai duoda savo 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Uzklydau netycia pas jus ir norejau paklausti. Po pirmojo nestumo atsirado labai daug striju ir labai ryskiu tokiu dideliu,nors tepiausi kuom tik galejau,kolkas dar nieko nenaudoju,bet zadu pradet. Kaip manot ar senasias strijas gali kazkas apmazinti? Gal zinot koki stebuklinga kremuka ar aliejuka? Nes pas mane net ant vidiniu koju slaunu ju yra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Linksmuciukas @ 2013 04 23, 16:28)
Sveikutes  4u.gif
Uzklydau netycia pas jus ir norejau paklausti. Po pirmojo nestumo atsirado labai daug striju ir labai ryskiu tokiu dideliu,nors tepiausi kuom tik galejau,kolkas dar nieko nenaudoju,bet zadu pradet. Kaip manot ar senasias strijas gali kazkas apmazinti? Gal zinot koki stebuklinga kremuka ar aliejuka? Nes pas mane net ant vidiniu koju slaunu ju yra  doh.gif

Manau ,kad nera stebuklingo aliejuko .as ir turiu striju joki tepliojimai nesumazino man ju
Atsakyti
Sveikos mamos smile.gif norejaj pasitekraugi. Ant pilvuko salia bambos atsirado centimetro nesiekianciu plonyciu kaip siulai melsvu dryziuku.ar tai strijos ar tiesiog kapiliarai?esu girdejus,jog tokios "strijukes" isnyksta. Dekui uz atsakymus smile.gif
Atsakyti
Kapiliarų su strijomis nesumaišysi. Strijos tai poodinio sluoksnio įtrūkimai. Todėl, jei tavo dryžiukai šiek tiek įdubę ir simetriški, tai bus strijos, nes kapiliarai labiau panašūs į tinkliuką, be to, jie retai "ryškėja" be venų ryškėjimo. Strijos neišnyksta - jos išblunka, o jų atsiradimas yra genetiškai paveldėtas, kremai nelabai kuo padės.
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2013 12 31, 10:05)
Kapiliarų su strijomis nesumaišysi. Strijos tai poodinio sluoksnio įtrūkimai. Todėl, jei tavo dryžiukai šiek tiek įdubę ir simetriški, tai bus strijos, nes kapiliarai labiau panašūs į tinkliuką, be to, jie retai "ryškėja" be venų ryškėjimo. Strijos neišnyksta - jos išblunka, o jų atsiradimas yra genetiškai paveldėtas, kremai nelabai kuo padės.

Paprieštarausiu dėl genetinio paveldimumo. Deja, jei motinos ar močiutės neturėjo strijų, tai nereiškia, kad jūs negalite jų turėti. Man net paauglystėj strijų atsirado... visa krūtinė išvagota, šonai, šlaunys. Nors daugiausia svėriau 58 kg. Tai su siaubu laukiu nėštumo strijų... O pas mamą, nors ir anstvoris buvo nė vienos strijos ir negana to jokio celiulito.
Atsakyti
Strijos atsiranda dėl staigiai priaugto svorio, kai oda neelastinga.
Ant pilvo strijų neturėjau, priaugau 9 kg, vakarais tepiaus kremu nuo strijų. Gėriau nemažai vandens, minimum 1 l į dieną.
Užtat po gimdymo trečią dieną staigiai padidėjo krūtinė ir sutrūkinėjo. Matosi neryškios strijos, kai krūtys išpampsta smile.gif
Atsakyti
o tu manai, kad genus paveldi tik iš motinos?
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2013 12 31, 12:53)
o tu manai, kad genus paveldi tik iš motinos?

Na pas mane iš abiejų tėvų šeimų nė viena moteris neturi strijų. Iškart sakau, kad ir vyrai neturi, nes pamanysite, kad gal iš ten paveldėjau. Nebent mane gimdymo namuose sumaišė biggrin.gif
Pritariu Vitulka, kad nuo staigaus svorio atsiranda. Dar nuo greito augimo ir neelastingos odos.
Dabar stengiuosi gerti daugiau vandens, tepu aliejais ir tikiuosi, kad neviršysiu dabar esamų strijų...
Atsakyti
man strijos ant krutines atsirado jau 2 nestumo menesi.
per nestuma atsirado ant klubu ir tik 8 men. gale ant pilvo,bet gerai,kad kelnaites uzdengia,bet kazkaip neimu I galva. man nepatogu del pilvo formos pleze buti,bet ne del striju.
del genetikos mano mama ju neturi,o mes su seserim turim, ir vandens daug gerdavau ir specialius kremus tepiau,bet neisvengiau,jai ne didelis vaiko svoris,tai gal ir buciau isvengus, taipi gine sake.
kaip tik nesenai straipsi skaiciau,kad genetika del striju nieko neleme. taip pat strijos atsiranda kaip greit numeti svori
Atsakyti
QUOTE(Išmanioji @ 2013 12 31, 14:02)
Na pas mane iš abiejų tėvų šeimų nė viena moteris neturi strijų. Iškart sakau, kad ir vyrai neturi, nes pamanysite, kad gal iš ten paveldėjau. Nebent mane gimdymo namuose sumaišė biggrin.gif
Pritariu Vitulka, kad nuo staigaus svorio atsiranda. Dar nuo greito augimo ir neelastingos odos.
Dabar stengiuosi gerti daugiau vandens, tepu aliejais ir tikiuosi, kad neviršysiu dabar esamų strijų...

Mda, matyt, kai per biologijos pamokas mokė genetikos sėdėjai panirusi į savo išmanujį telefoną. Strijas lemia recesyvinis geno alelis, kuris pasireiškia tik poroje su kitu recesyviniu aleliu. Todėl, jei tavo mamos ir tėvo genai yra po aA (a - recesyvinis, A-dominantinis), yra 25 proc. ( jei neapgauna atmintis), kad jų palikuonis turės geną aa, kuris lems strijų susidarymą. Ir taip, strijos atsiranda dėl staigaus svorio kitimo, augimo ir kai kurių kitų aplinkybių, bet tik toms, kurios turi genetinį polinkį tam.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ciccio: 01 sausio 2014 - 16:22