Įkraunama...
Įkraunama...

Strijos

QUOTE(Vitulka @ 2013 01 29, 15:33)
žinau.
Nieko nevertas aliejus, jei jis neturi išliekamojo, bent jau 4 dienom,  drėkinamojo/maitinamojo poveikio  ax.gif matyt per mažai drėkino hihihi.gif


Taip taip, drekinamieji kremai gaminami is naftos ilgesni poveiki turi thumbup.gif
Buciau su tokiu tepusis tai jau 6 menesiu pilvas visas butu isvagotas striju. Beprasmiska irodinet kazka zmogui, kuris tu striju turbut net neturi, bet apsimeta viska isbandziusiu ir viska zinanciu biggrin.gif
Tepkites jus su kuo norit, nors ir su karves meslu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Aurora*: 29 sausio 2013 - 14:43
QUOTE(*Aurora* @ 2013 01 29, 14:40)
Taip taip, drekinamieji kremai gaminami is naftos ilgesni poveiki turi  thumbup.gif
Buciau su tokiu tepusis tai jau 6 menesiu pilvas visas butu isvagotas striju. Beprasmiska irodinet kazka zmogui, kuris tu striju turbut net neturi, bet apsimeta viska isbandziusiu ir viska zinanciu

be aliejų dar yra ekologiškų, natūralių drėkinančių kremų ax.gif
Nemėgstu diskutuot apie tai, kad būtų, jei būtų mirksiukas.gif Čia jūs į vieną tiesą įsikibus. Išbandyt viską neužtektų gyvenimo, žino viską tik durniai mirksiukas.gif
Bet jei labiau domėtumetės suprastumėt, kad aliejai neturi tokių drėkinamųjų savybių, kokių turi drėkinamasis kremas, nebūtinai cheminis. Aš prieš aliejus nesu nusiteikus, pati naudoju.
Bet teigt, kad aliejų dėka neatsirado strijų per drąsu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 01 29, 16:11)
be aliejų dar yra ekologiškų, natūralių drėkinančių kremų  ax.gif
Nemėgstu diskutuot apie tai, kad būtų, jei būtų  mirksiukas.gif  Čia jūs į vieną tiesą įsikibus. Išbandyt viską neužtektų gyvenimo, žino viską tik durniai  mirksiukas.gif
Bet jei labiau domėtumetės suprastumėt, kad aliejai neturi tokių drėkinamųjų savybių, kokių turi drėkinamasis kremas, nebūtinai cheminis. Aš prieš aliejus nesu nusiteikus, pati naudoju.
Bet teigt, kad aliejų dėka neatsirado strijų per drąsu  cool.gif


As teigiu, kad naudojant alieju tikrai pavyksta man tu striju isvengti. Pries 10 metu naudojau tik drekinamuosius kremus ir uztekdavo priaugti 4-5 kg ir is karto atsirasdavo striju tokiose vietose kur net sunku butu patiketi. O kai pradejau naudoti aliejus, tai ir 15 kg buvau priaugus ir nei vienos strijos nebuvo bigsmile.gif Tad dalinuosi savo patirtimi ir zinau kas man yra geriausia. Beje, pradejus tepti veida aliejais dabar atrodau jauniau, nei kai atrodziau pries 10 metu, kai tepiausi drekinamuoju kremu. Tad mano patirtis su aliejais yra tokia, kad man tai priemone nr 1 veidui, kunui ir plaukam. Kiekvienam savo, o as savo jau atradau 4u.gif
Atsakyti
tai koki ta alieju rekomenduotumet tepti pilvuka? ar krema? (namuose turiu labai daug visokiu losijonu bet kazkodel bijau tepti ar nepakenks)
Atsakyti
Naudoju nerafinuotą migdolų aliejų. Oda švelni, naujų strijų neatsiranda. Tik būtina tepti ant šlapios odos. nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Euris @ 2013 01 30, 16:25)
Naudoju nerafinuotą migdolų aliejų. Oda švelni, naujų strijų neatsiranda. Tik būtina tepti ant šlapios odos.  nestuke.gif


Pritariu drinks_cheers.gif ,nes aš taip pat naudoju migdolų aliejų ir kol kas gražu ax.gif .Pirmo nėštumo metu pirkau tikrai brangias priemones ir nieko schmoll.gif -sutrūkau visa,o dabar antro nėštumo mtu kai naudoju migdolų aliejų senosios strijos neparaudusios,nėra naujų plyšimų.
Atsakyti
As visa nesuma saziningai tepiausi kokosu aliejumi sunaudojau n kieki, nu bet stijos nei vienos neturiu, o gal tai tiesiog sutapimas smile.gif
Atsakyti
as striju turiu jau nuo pat paauglystes. seniau nieko specialaus joms isvengti nenaudojau, bet db, kai laukiuosi, nutariau, kad reikia bandyt isvengti ju atsiradimo bent tiek, kiek gali iv.priemones padeti. siuo metu naudoju Lierac krema nuo striju, tepu tik krutine, nes kremas brangokas. siaip lb patinka, nes turi lb svelnu neikyru kvapa, geriasi gerai, kolkas nauju striju ant krutines nepastebejau. likusi kuna tepu su Nivea kazkokiu ekologisku, be parabenu kuno losjonu, kai tik nusipirkau, lb patiko jo kvapas ir jautesi, kad oda tikrai sudrekina, nors si firma man seniau lb nepatiko, siuo pirkiniu dziaugiuosi, tik jo kvapas jau eme kiek erzinti, visada buvau jautri kvapams, o dabar isvis siaubingai. pries siuos kremus nusipirkau ekologiska kuno alieju nuo striju, pabandizua vos karta - lb stiprus kvapas, todel negaliu jo naudoti. jei kuriai reiktu, galiu perleisti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

tepiausi graikinių riešutų aliejumi, kol kas oda kaip šilkinė. Galdar nėštumas per mažas, bet niekas netrūkinėja. Dar užsisakiau kokoso aliejų. Galvoju, ar beverta pirkti kokį nors special kremą iš vaistinės? Kaip dažnai tepatės?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RuJeJu: 15 kovo 2013 - 09:31
QUOTE(HappyAngel @ 2013 01 28, 17:34)
Manau, kad sėkmė čia niekuo dėta. Na, nebent gerus genus ir puikų odos elastingumą laikytume sėkmės dalyku biggrin.gif , nes vis tik pirmiausia nuo to priklauso strijų atsiradimas/neatsiradimas smile.gif


Taikliai pasakyta wink.gif

QUOTE(*Aurora* @ 2013 01 29, 11:18)
Kitom pilvai ir 5 nestumo menesi suplysta, o as striju isvengiau beveik iki 9 menesio. Nors mano oda labai neelastinga ir genu geru neturiu taip pat. O Jus turbut nezinote kaip pilvas 9 nestumo menesi atrodo, gal kada patirsit, tada suprasit, kad kiekvienas praleistas tepimas tures didziule itaka odos trukimui.


Viso nėštumo metu pilvo beveik netepiau. Gal tik porą kart su sezamo aliejum. Jau pusantrų metų mano špokui, o pilvas - kaip paauglės. Nesutrūkinėjo ir neteptas wink.gif
Taip, kad čia ne tepime ar netepime esmė, o kaip pasakė/parašė HappyAngel - genuose. Mano dukterėčia tepė viskuom ir paskutinę dieną prieš gimdymą - sutrūkinėjo.
Atsakyti
aš tepu labai nereguliariai, patingiu blush2.gif

Sesuo atidavė kremą spec. nuo strijų Mammacoccoole. Lengvas, labai greit susigeria.
user posted image

Ir Ole Henriksen Lavender Body oil. Aliejus yra aliejus, nesusigeria taip greit kaip kremas, lieka riebalas, bet man netrukdo smile.gif

user posted image

Rezultatų teks palaukt smile.gif
Atsakyti
As tiek pirmo, tiek dabartinio nestumo metu naudoju alieju. Striju po pirmo nebuvo. Dabar kol kas irgi lygus pilvelis, slaunys. Dabar naudoju Weledos alieju, kaip tik buvo praeita savaite eurovaistinej akcija, 57 Lt. Man labai tinka, kvapas neikyrus.
Atsakyti