Įkraunama...
Įkraunama...

Strijos

O aš neaišku kiek pinigų išleidau kremams nuo strijų. doh.gif Gal ir padėjo g.gif Ir ką, dukrai jau šeši, o man paaugus dukrai, sukilo noras gražintis ir investuoti į save ax.gif
Jei kas domėsis - rekomenduoju www.lazerineklinika.lt

Esu patenkinta, dabar svajoju apie motociklą.
Atsakyti
Pirmas nestumas baigesi strijomis ant pilvo, krutines, slaunu ir kt. Del to kaltas per mazas drekinimas manau. Dabar laukiuosi tik 14savaite, bet jau kasdien tepuosi aliejais, sviestais ir pan. Tikiuosi tai pades.
Atsakyti
QUOTE(Black Swan @ 2013 01 27, 14:34)
Pirmas nestumas baigesi strijomis ant pilvo, krutines, slaunu ir kt. Del to kaltas per mazas drekinimas manau. Dabar laukiuosi tik 14savaite, bet jau kasdien tepuosi aliejais, sviestais ir pan. Tikiuosi tai pades.

aliejai, sviestai nedrėkina tiek, kiek reikėtų drėkinimo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 01 28, 10:12)
aliejai, sviestai nedrėkina tiek, kiek reikėtų drėkinimo rolleyes.gif


Ant dregnos odos tepamas aliejus labai drekina oda ir apsaugo nuo striju susidarymo smile.gif Jau antro nestumo metu kasdien tepuosi tiiiiikkkk aliejais, man labai super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aurora* @ 2013 01 28, 10:55)
Ant dregnos odos tepamas aliejus labai drekina oda ir apsaugo nuo striju susidarymo  smile.gif Jau antro nestumo metu kasdien tepuosi tiiiiikkkk aliejais, man labai super  thumbup.gif

nesiginčysiu su jumis. Lieku prie savo. Aliejus neduos tiek dregmės, kiek spec. drėkinanti priemonė.
Kitoms niekas nepadėjo nuo strijų atsiradimo, taip kad sakyčiau sekmės reikalas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 01 28, 12:20)
nesiginčysiu su jumis. Lieku prie savo. Aliejus neduos tiek dregmės, kiek spec. drėkinanti priemonė.
Kitoms niekas nepadėjo nuo strijų atsiradimo, taip kad sakyčiau sekmės reikalas  rolleyes.gif


Kiekvienas pasirenka kas jam geriausia 4u.gif As tik uz aliejukus, net veido rauksleles visos dingo pradejus juos naudoti thumbup.gif
Atsakyti
komentarų nereik ax.gif
ir tokį atsiliepimą esu skaičius ne kartą, nebūčiau grožio skyrelio moderatorė rolleyes.gif
QUOTE(mimi88 @ 2013 01 28, 11:27)
tepliojau ir as aliejais ir sviestais veida ir draugui sakiau teptis, nes pas ji labai labai sausa oda net serpetoja, kol kosmetologei nepasakiau - tai sako issausinsi oda tik dar labiau ir net vaizdziai iliustravo savo zodzius, nes sake ne pirma as tokia klaida darau - vienam indeli dziovinta persika imetus i alieju - nu jis kaip buvo dziovintas toks susitraukes ir likes, o kitas persikas vandeni - isbrinkes, issiputes smile.gif tai grizom vel abu prie kremu smile.gif


*Aurora*, kuo pilvą tepliojot pirmo nėštumo metu, kad dabar reikia derma rollerio? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 01 28, 11:20)
Kitoms niekas nepadėjo nuo strijų atsiradimo, taip kad sakyčiau sekmės reikalas  rolleyes.gif

Manau, kad sėkmė čia niekuo dėta. Na, nebent gerus genus ir puikų odos elastingumą laikytume sėkmės dalyku biggrin.gif , nes vis tik pirmiausia nuo to priklauso strijų atsiradimas/neatsiradimas smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 01 28, 15:03)
komentarų nereik  ax.gif
ir tokį atsiliepimą esu skaičius ne kartą, nebūčiau grožio skyrelio moderatorė  rolleyes.gif
*Aurora*, kuo pilvą tepliojot pirmo nėštumo metu, kad dabar reikia derma rollerio?  ax.gif


Pirmo nestumo metu pilvuka tepliojaus aliejais, kol likus 4 dienom iki gimdymo nepagulde i ligonine. Tas 4 dienas aliejaus neturejau, tai pilvas visas ir suplyso tongue.gif Si karta tepuosiuosi sazininkai 2 kartus per diena, manau striju isvengsiu smile.gif
Beja, striju turiu pilna jau nuo 15 metu tongue.gif
Aliejai yra geris bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Aurora*: 29 sausio 2013 - 09:48
QUOTE(*Aurora* @ 2013 01 29, 09:48)
Pirmo nestumo metu pilvuka tepliojaus aliejais, kol likus 4 dienom iki gimdymo nepagulde i ligonine. Tas 4 dienas aliejaus neturejau, tai pilvas visas ir suplyso  tongue.gif

nemanau, kad tos keturios dienos netepimo turėjo kažkokios reikšmės, nes oda turėjo būt prisigėrus aliejų 4u.gif kiek vertas tada aliejus, jei jis neturi bent 4 dienas išliekančio poveikio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 01 29, 10:57)
nemanau, kad tos keturios dienos netepimo turėjo kažkokios reikšmės, nes oda turėjo būt prisigėrus aliejų 4u.gif kiek vertas tada aliejus, jei jis neturi bent 4 dienas išliekančio poveikio ax.gif


Kitom pilvai ir 5 nestumo menesi suplysta, o as striju isvengiau beveik iki 9 menesio. Nors mano oda labai neelastinga ir genu geru neturiu taip pat. O Jus turbut nezinote kaip pilvas 9 nestumo menesi atrodo, gal kada patirsit, tada suprasit, kad kiekvienas praleistas tepimas tures didziule itaka odos trukimui.
Atsakyti
QUOTE(*Aurora* @ 2013 01 29, 10:18)
Kitom pilvai ir 5 nestumo menesi suplysta, o as striju isvengiau beveik iki 9 menesio. Nors mano oda labai neelastinga ir genu geru neturiu taip pat. O Jus turbut nezinote kaip pilvas 9 nestumo menesi atrodo, gal kada patirsit, tada suprasit, kad kiekvienas praleistas tepimas tures didziule itaka odos trukimui.

žinau.
Nieko nevertas aliejus, jei jis neturi išliekamojo, bent jau 4 dienom, drėkinamojo/maitinamojo poveikio ax.gif matyt per mažai drėkino hihihi.gif
Atsakyti