Įkraunama...
Įkraunama...

Strijos

as manau cia viska lemia genai, ir mano gydytojas tai patvirtino smile.gif bet as tiek ju bijojau, kad nestumo metu tepiau du kartus dienoj labai brangu krema smile.gif ir ka - neturiu striju, tik neaisku, ar nuo to kremo, ar ir taip nebutu atsirade.. nes pas mano mama irgi nera, nors niekuo netepe smile.gif
Atsakyti
as naudoju kudikiu alieju, kolkas striju neturiu smile.gif (7 men), tikiuosi ir neturesiu, bet jau tokia vilti duoda tai kad mama ju neturejo.
Atsakyti
Nebuvo strijų pas mane, gyriausi visiems, kokia aš graži ir panašiai biggrin.gif Ir opaaaa, ant tų žodžių, gulim su MB, sako maže, žiūrėk, tau sutrūkęs pilvas, sakau ką čia kalbi, sako jo, mėlynos strijos, o aš pilvo apačios aišku nebeprimatau, lekiu iš lovos prie veidrodžio ir opaaaa, žiūriu, taip gražiai vienoj pusėj dvi ir kitoj dvi, vienodos kaip viena, ir dydžiu ir spalva ir net atstumu viena nuo kitos.. pažiūrėjau ir pagalvojau, kad būna blogiau, vis kaskart pažiūrėjus į veidrodį, bus prisiminimas, kad turėjau tokį gražų laiką, kaip nėštumas wub.gif heart.gif nestuke.gif
Nors tepliojaus nuo pat pirmų dienų su visokiais aliejais, kremais, bet va, oda vadinas neištempė iki galo, nes paskutiniu metu pilviukas labiau padidėjo, todėl nebuvo ko kito ir tikėtis ax.gif
Atsakyti
Mano pirmas nėštumas, bet aš jau ir šiaip turiu srijų neaišku iš kur ant šonų. Niekad nebuvau nei labai sukūdus, nei išstorėjus.
Tai tikriausiai viską lemia genai ir odos elastingumas. Tepuosi natūraliais aliejais, vis tiek manau, kad jei jau negali suvaldyti, kad neatsirastų visiškai, tai reik daryti viską, kad jų būtų kaip galima mažiau smile.gif
Atsakyti
siuo metu naudoju Palmer's masazini kremuka. esu visai patenkinta, puikiai drekina.
Atsakyti
O kuria nestumo savaite atsirado jums striju?
Man siuo metu 24 savaitele ir kol kas atrodo nieko nematau, nors paauglysteje yra atsiradusiu striju ant sedmenu.
Is pradziu tepiau migdolu aliejumi, bet, deja, isbere visa pilvuka nuo jo, o taip patiko.
Dabar naudoju viena is kremuku rekomenduojamu nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(coco mademoiselle @ 2013 01 18, 10:23)
O kuria nestumo savaite atsirado jums striju?
Man siuo metu 24 savaitele ir kol kas atrodo nieko nematau, nors paauglysteje yra atsiradusiu striju ant sedmenu.
Is pradziu tepiau migdolu aliejumi, bet, deja, isbere visa pilvuka nuo jo, o taip patiko.
Dabar naudoju viena is kremuku rekomenduojamu  nestuke.gif


man analogiska situacija- strijos ant uzpakalio nuo paauglystes biggrin.gif daugiau niekur neturiu ir per 4,5men ne vienos neatsirado, tai tikiuosi, kad ir nebus.. nuo 3men kasdien tepliojaus taukmedzio sviestu grynu, dabar- migdolu aliejum. tai man taukmedzio sviestas kur kas labiau patiko rolleyes.gif
Atsakyti
merginos ar galima tepti krūtinę kremu nuo strijų? g.gif man toks klausimėlis čia kilo... nors mano nėštumas dar mažas... tačiau krūtinė pas mane visada buvo nedidelė, o dabar taip greit pučiasi, kad truputį baisu darosi blush2.gif g.gif bijau, kad gali atsirasti strijų.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nekarita @ 2013 01 18, 20:05)
merginos ar galima tepti krūtinę kremu nuo strijų? g.gif  man toks klausimėlis čia kilo... nors mano nėštumas dar mažas... tačiau krūtinė pas mane visada buvo nedidelė, o dabar taip greit pučiasi, kad truputį baisu darosi  blush2.gif  g.gif bijau, kad gali atsirasti strijų.... unsure.gif


tepkis...nes pas mane papukai puosiasi strijomis
Atsakyti
QUOTE(nekarita @ 2013 01 18, 22:05)
merginos ar galima tepti krūtinę kremu nuo strijų? g.gif  man toks klausimėlis čia kilo... nors mano nėštumas dar mažas... tačiau krūtinė pas mane visada buvo nedidelė, o dabar taip greit pučiasi, kad truputį baisu darosi  blush2.gif  g.gif bijau, kad gali atsirasti strijų.... unsure.gif


As kai rinkausi krema nuo striju, tai pastebejau, kad kai kuriu firmu kremuku negalima tepti ant krutines. Issirinkau toki, kuri galima tepti, svarbiausia netepti speneliu smile.gif
Atsakyti
As tai naudoju drekinancias priemones, kokosu alieju, makadamiju alieju . Svarbiausia drekinti kuna mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dija78 @ 2013 01 22, 20:27)
As tai naudoju drekinancias priemones, kokosu alieju, makadamiju alieju . Svarbiausia drekinti kuna  mirksiukas.gif


Visiskai sutinku, svarbiausia drekinti oda ir nepamirsti gerti vandenuko, tai drekinimas is vidaus smile.gif
Atsakyti