Įkraunama...
Įkraunama...

Strijos

Kadangi jau pagimdziau tai galiu pasidalint savo patirtim biggrin.gif
Nestumo metu priaugau 9kg., nuo 3 menesio naudojau Elemis Japanese Camelia Oil, paskutini menesi Methode Jeanne Piaubert Vergeturyl krema striju prevencijai (nes pabaigiau Elemis aliejuka). Nestumo metu "neuzdirbau" nei vienos strijos thumbup.gif
Atsakyti
o as manau, kad jokie tepaliukai nepadeda, cia tiesiog priklauso nuo odos elastingumo. Pries nestuma as sveriau 54 kg, o per nestuma priaugau 32 kg, is stiju neturejau is vis
Atsakyti
QUOTE(indrulka3 @ 2012 10 08, 10:16)
o as manau, kad jokie tepaliukai nepadeda, cia tiesiog priklauso nuo odos elastingumo. Pries nestuma as sveriau 54 kg, o per nestuma priaugau 32 kg, is stiju neturejau is vis


32kg blink.gif blink.gif
ar pavyo numesti viska? ir kodel tiek daug priaugote, del diabeto gal?
Atsakyti
QUOTE(VaidaSa @ 2012 10 08, 16:55)
32kg  blink.gif  blink.gif
ar pavyo numesti viska? ir kodel tiek daug priaugote, del diabeto gal?



pas mane daug skysciu buvo
per keturias dienas nuo gumdymo atsikraciau 13 kg thumbup.gif , o per menesiuka beveik atrodziau kaip pries nestuma thumbup.gif diabeta nesergu... turejau tikrai gan dideli pilva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(indrulka3 @ 2012 10 09, 08:30)
pas mane daug skysciu buvo
per keturias dienas nuo gumdymo atsikraciau 13 kg  thumbup.gif , o per menesiuka beveik atrodziau kaip pries nestuma thumbup.gif  diabeta nesergu... turejau tikrai gan dideli pilva  smile.gif


pavydetina situacija blush2.gif
jeigu zinociau, kad man taip greit nukris svoris tikrai saves neapribociau ir kirsciau savo megstamus cepelinus be saiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(indrulka3 @ 2012 10 08, 08:16)
o as manau, kad jokie tepaliukai nepadeda, cia tiesiog priklauso nuo odos elastingumo. Pries nestuma as sveriau 54 kg, o per nestuma priaugau 32 kg, is stiju neturejau is vis

pritariu drinks_cheers.gif as visus 3 nestuke.gif nieko netepliojau ir neturiu ne vienos strijos thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Chanel. @ 2012 10 11, 00:40)
pritariu  drinks_cheers.gif  as visus 3  nestuke.gif  nieko netepliojau ir neturiu ne vienos strijos  thumbup.gif  thumbup.gif


Tu netepliojai, nieko neatsirado, nes oda tokia, o tos kurios neturi elastingos odos tepliojasi. Man pries mmm padidedavo krutine, atsirado baltu juosteliu, nuo tada, kai pradejau tepti aliejais nauju striju neatsirado. Dabar tepu ir pilvuka nestuke.gif
Atsakyti
Pirma nestuma as naudojau pregnacare kremuka nuo striju, ir striju ne vienos neatsirado, bet gal tik sutapimas, jai buciau neiko nenaudoju manau lygiai taip pat but buve. As ir pritariu tai nuomonei, kad tai priklauso nuo odos elastingumo. Dabar laukiuosi antrojo ir naudoju ekologiska sezamu, migdolu ir argano aliejaus misini. Tepuosi tik vakarais.
Atsakyti
Na man šiandien gydytoja kaip tik užsiminė, kad jau galėčiau pradėt teptis kremuku nuo strijų smile.gif aš jau porą savaitėlių naudoju THE BODY SHOP kakavos sviestą, toks švelnus jis mano kūneliui thumbup.gif tikiuos, kad padės...nors kaip ir gydytoja sake, daugiau nuo odos struktūros priklauso smile.gif tai bent pabandysiu apsisaugot..
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 10 11, 10:01)
Tu netepliojai, nieko neatsirado, nes oda tokia, o tos kurios neturi elastingos odos tepliojasi. Man pries mmm padidedavo krutine, atsirado baltu juosteliu, nuo tada, kai pradejau tepti aliejais nauju striju neatsirado. Dabar tepu ir pilvuka nestuke.gif

taip dziaugiuos kad tokia oda turiu smile.gif pamenu kai laukiaus pirmo vaikucio tai seik tiek bijojau kad prisidirbsiu striju taip netepliodama blush2.gif bet ju neatsirado ta su kitais nestumais jau buvo ramiau biggrin.gif
Atsakyti
o as su pirmu nestuke.gif priaugau tik 7 kg thumbup.gif naudojau visokiausius kremus... bet striju atsirado labai daug doh.gif manu, kad tai labai priklauso nuo odos g.gif
Atsakyti
Liabuka 4u.gif
Kaip baltai pavydziu, kurioms neteko "dziaugtis" strijomis. Man ant krutines jau atsirado is nuostabaus B dydzio soktelejo i D, nors dar kol kas priaugau tik pora kg. Tai kas su pilvuku bus?! Oj kaip bijau ir nervinosi del to verysad.gif tepu tepaliukais nuo randu, dar istirpinu mumijo tiek krutine, tiek pilvuka. Norejau paklausti del slaunu - kurioje srityje reiketu labiau pamasazuoti, kur ju daugiausia atsiranda?
Kaip manote ar jeigu paauglysteje atsirado striju, tai atsras ir per nestuma?
Atsakyti