Įkraunama...
Įkraunama...

Strijos

Skeptiskai ziuriu i tuos kremus. Tepkis nesitepes, jeigu toks polinkis yra, tai ir atsiras ju.
Atsakyti
Kremai nenaikina striju lygiai tai pat kaip ir celiulito. As suprantu, kad bent jau moraliskai palengviname sau dalia pasitepe, ala padariau viska ka galejau. Todel siulau rinktis nebrangius kuno ar net veido kremus su glicerinu ir jais teptis problemines vietas. Kartais pasitepti oda naturaliu aliejumi, turbut alyvuogiu arba kokosu irgi nepamaisys.Na ir kontrastiniai dusai, jeigu tik pasiryzite, nes man tai neprilipo , per jautri matyt, nors pvz krutu oda eme sparciai ir smarkiai stangreti po kontrastiniu masazu duso srove, todel tikrai rekomenduoju... 4u.gif Na, o jeigu niekas neveikia, spjaukite ir mylekite save dryzuota, su laiku jos tampa praktiskai bespalves ...
Atsakyti
Visą nėštumą tepliojausi pilvuką ekologiškais riebiais kremais, vakare paprastais aliejais pamasažuodavau, neatsirado nė vienos strijos... strijos atsiranda, kai oda išsausėja ir dėl to praranda elastingumą, tada tempiantis įtrūksta.
Iš pradžių žiūrinėjau vaistinėje specialius kremus nuo strijų, bet paskaičius jų sudėtį ir palyginus su įprastais kremais supratau, kad tai tik marketinginis triukas vadinti juos "nuo strijų", niekuo jų sudėtis nesiskiria nuo kitų kūno kremų, be to jų sudėtyje pilna parabenų, konservatų ir visokių chemikalų, todėl nusprendžiau tik ekologiškas priemones naudot, nes visi tie chemikalai patenka į kraują ir persiduoda lėliukui... ir rezultatas puikus - nė vienos strijos po gimdymo smile.gif
Atsakyti

Nesitepiau nei karto jokiais kremai nuo striju ir neatsirado nei vienos viska lemia genetika,arba turi elastinga oda arba ne.Drauge tepesi,o rezultate,pilna striju tiek ant krutines tiek ant pilvo.
Atsakyti
na,as asmeniskai naudoju Bio Oil. Nezinau ar jis man pades,bet tikrai nepakenks. Nes jis ir senas srtijas,randus sviesina. Ir siaip oda visad reikia priziureti,ne tik nestumo metu. Zinoma,yra moteru,kurios turi naturaliai sveika ir elesatinga oda. taciau ne visos gali tuo pasigirti.
Atsakyti
Naudojau nuo 3 nestumo menesio Elemis Japanese Camelia Oil, jau pilnas terminas, striju nera ir tikiuosi jau neatsiras.

Pritariu, kad reiksmingiausias faktorius yra odos bukle, paveldejimas, elastingumas ir pan., taciau jei tepliojimas kremu gali nors kiek pagerinti situacija - manau kad verta.

Glicerinas yra mineralinis riebalas, jis odos elastingumo nedidina, gali padet tik pariebinti labai issausejusia oda.

Kaip ekonomini ir visai neprasta varianta as siulyciau teptis salto spaudimo migdolu aliejum, galima i ji ilasinti kelis lasus vitamino A+E, tikrai geriau nei turbut puse rinkoje esanciu specializuotu kremu nuo striju.
Atsakyti
Man turbut bus sakes su strijom per nestuma biggrin.gif, nes ir taip striju jau yra ant slaunu, neaisku nuo ko, man lyg atsirado ,kai kelis kg buvau priaugus doh.gif, tai kas bus kai virs 10 priaugsiu.
Atsakyti
Pritariu nuomonei, kad strijų atsiradimas priklauso nuo kiekvienos merginos/moters odos įpatybių. Aš po kiekvieno išsimaudymo po dušu naudoju vaikiška aliejuką (nuo 5 nėštumo mėn), ir kartais dar rytais patepu odą riebiu losijonu. Svoris pradėjo smarkiai augti tik pastarųjų poros savaičių bėgyje, todėl matysim kaip oda į tai reaguos ar atsilaikys rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudyk @ 2012 09 28, 08:11)
Kaip ekonomini ir visai neprasta varianta as siulyciau teptis salto spaudimo migdolu aliejum, galima i ji ilasinti kelis lasus vitamino A+E, tikrai geriau nei turbut puse rinkoje esanciu specializuotu kremu nuo striju.

Gerai, kai Jūs galite pati susimeistrauti kremuką blush2.gif . Aš absoliučiai neturiu tokios patirties ir bandytis jau nestuke.gif metu kažkaip baisoka. Tad tenka naudoti pirktinius, jau susitepliojau ant savęs Frei, Weleda, Bi-oil. Dabar kokį atsidarius net neatsimenu - pripirkta pas mane kremų skirtingų pilnas stalčius lotuliukas.gif . Bent jau žinosiu, kad būsiu padarius ką galėjau ax.gif . Jaučiu, kad visų net ir nespėsiu susitepliot doh.gif . Žadu tepliotis ir po gimdymo, kol keisis svoris g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reila: 01 spalio 2012 - 16:01
na, as tikejausi daug striju ant pilvo, nes tokia jau ta mano oda, o ir mama maciau kaip atrode po nestumo...nuo trecio menesio saziningai tepiausi pilva ir krutis ryte ir vakare su bio oil, siu metu tik ant kruties vienos maziukas atsirado itrukimas, na, aisku, dar ne pabaiga, gal dar padauges.kita vertus, nereiktu pamirsti kitu kuno daliu: mane strijos "uzpuole" vidinese slaunu pusese ir ant sedynes sonu, siu vietu neteplinejau, tik retsykiais, tad, ko gera ir pritruko dregmes doh.gif
Atsakyti
Striju ant slaunu turiu jau nuo seniau, kai kito svoris ir mama turi labai daug striju ant pilvo (cia apie genetika ir odos polinki i strijas). Todel labai bijojau del savo pilvuko ir nuo pat nestumo pradzios du kartus per diena po duso tepdavau ir truputi pamasazuodavau pilvuka su kokoso aliejum. Rezultatas puikus: nei vienos strijos ant pilvo smile.gif . Nors pilvukas buvo tikrai labai didelis, visi vis klausdavo - ar ne dvynuku laukiuosi smile.gif. Nerafinuotas kokosu aliejus - kvepiantis, visiskai naturalus, nekenksmingas ir kaina protinga. Nuosirdziai rekomenduoju thumbup.gif
Atsakyti
o man suplese pilvuka kai laukiausi, atrodo lyg sutrukinejes, bet man grazu smile.gif nes zinau kad ne del kazko nereiksmingo taip nutiko, o del mano aukso brangiausio, todel niekada nepamaniau kad baisus pilvukas, zinau kad dabar ju nepanaikinsiu, bet as ir nenoriu panaikint. jeigu kazkam negrazu tegul neziuri, bet man mano suplysinejes pilvukas labai grazu smile.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti