Įkraunama...
Įkraunama...

Strijos

o aš strijas turiu nuo -niolikos jau. turiu ir jau susigyvenau biggrin.gif sesė viena irgi, nuo 12 metų jau gal. nu tai nieko labai gudraus čia jau nesugalvosi, tiesiog, organizmas linkęs jas turėt. mano šlaunys, užpakalio šoninės dalys (nžn kaip pasakyt biggrin.gif ) ir nugara su strijom. aj bet nesiparinu. po gimdymo man rodos turėsiu dar daugiau doh.gif
Atsakyti
Su pirmaja priaugau 24 ir buvo vos kelios strijos, kartkartem tik patelpiojau. O su antraja kad ir ka tepliociau, atsiranda rodos kasdien vis daugiau blink.gif nors priaugau 14 kg. Slaunys, pilvas ir krutys trukineja, apmaudu, kad nepadeda niekas...
Atsakyti
nieko su jom nepadarysi, jei jau atsirado, patirtis rodo, kad isnaikint jau vsio, pasideginus jos man dar kazkaip nematomesnes pasidaro, bet jos man nemaiso, susigyvenus jau, jei kam trugdo- ne mano problemos schmoll.gif
Atsakyti
o nuo kada pradeti naudoti kremus nuo stirju?
Atsakyti
Sveikos, aš ir turiu tą pačia bėdą - STRIJOS doh.gif .

Tepti kuo anksčiau reikia, ten tie aliejai tikrai nekenkia. Aš dar neįpusėjau nestuke.gif , tačiau krūtinė jau visa baltom strijom, ant šlaunų ir violetinės verysad.gif . Mama strijų neturi, o aš prašau... visa pasipuošus. Nors ir be nestuke.gif pas mane jų buvo, ir svoris visą gyvenimą buvo stabilus g.gif . Taip kad nuo ko??? Mistika... Nenoriu čia reklamint, bet MB parvežė iš Vokietijos krūva įvairiausių priemonių nuo šitų bjaurybių, tikiuosi, kad kas nors padės. Dabar naudoju Bubchen dušo želę ir Frei aliejų. Stebuklo nesitikiu, bet tikrai nepakenks, nes tos priemonės suteikia odai elastingumo.


Tik vyram gali taip šaut į galvą supirkt viską ką akys mato doh.gif .


 ! 
Čia ne "Skelbimų lenta".

Moderatorė HappyAngel
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HappyAngel: 08 rugpjūčio 2012 - 11:50
Na, kiek as zinau tai odos elastinguma labiausiai gerina vitamino E turintys aliejai: migdolu, jojobos, kvieciu gemalu.
Jau atsiradusias strijas galima "apgydyti" su ersketuogiu aliejum, nes jis vienintelis turi trans-retininiu rugsciu kurios veikia pazeista gilumini audini. Pats ersketuogiu aliejus yra labai riebus todel ji geriau maisyt su kazkokiu kitu aliejum arba pirkt jau paruosta misini.
Tuos aliejus galima susipirkt ir paciom pazaist su proporcijom bei atrast tinkamiausia sau recepta.
Reilos pamineto Frei Ol aliejaus sudetis nera labai prasta, nes bent jau bazinis ingredinetas ne mineralinis aliejus, taciau ne super ypatingas - saulegrazu aliejus. Migdolu aliejus cia tik 3 ingredientas, taciau is esmes sudetis nebloga ir verta demesio, su salyga jei jis nebrangus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudyk @ 2012 08 07, 08:41)

Kadangi netyčia gavos, kad į namus atkeliavo daug įvairiausių priemonių, tai buvo proga užmesti akį į sudėtis, ir man ji pasirodė visur ganėtinai panaši +/- keli ingredientai skiriasi, bet pagrindinės sudedamosios dalys (kaip minėjai joboba, vitaminas E ir kt.) yra berods visuose... Tik, kai viskas vokiškai surašyta tai man ganėtinai sunku išsiverst g.gif . Tik tiek, kad pasitikiu vokiškais gaminiais labiau nei kitais. Jau ne kartą esu įsitikinus ir su kitom priemonėm, kad tie patys produktai, pardavinėjami LT ir DE gerokai skiriasi kokybe g.gif , o kaina +/- panaši.
O strijos toks dalykas vienoms kažkiek padeda, kitoms visai ne... mūsų odos taip pat skiriasi, o apie produktus straipsniai visokiausi. Buvau radus straipsnį, kad Bubchen ir Frei geriausi, o jei žiūrėsim pagal kainą tai Bubchen gerokai mažesnė už pvz. Weledą g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Reila @ 2012 08 07, 09:56)
Buvau radus straipsnį, kad Bubchen ir Frei geriausi, o jei žiūrėsim pagal kainą tai Bubchen gerokai mažesnė už pvz. Weledą  g.gif .



Bubchen pagrindinis ingredientas irgi saulegrazu aliejus. Kita sudetis is tiesu panasi i Frei Ol, ir netgi regis konservantu maziau g.gif
Del produktu LT ir DE tai dalis tiesos yra, tiesa ne visiems produktams, taciau dideliu koncernu produkcijai tikrai taip, ir kaip tik siuo metu yra rengima ES legislatyva tam pakeist - bet cia jau visai ne i striju tema biggrin.gif
Siaip nemanau kad butent aliejuku sudetis LT ir DE butu skirtinga, esu tikra kad ne.
Ju kokybes ivertint negaliu nes pati nenaudojau nei vieno nei kito.
Beje, su alieju misiniais irgi nezaidziau, nes tiesiog neturiu laiko verysad.gif o labai norejau....
As nuo 3 nestumo menesio naudoju Elemis Japanese Camelia Blend, migdolu aliejus praturtintas vit E su trupuciu Camelia ekstrakto - kad kvepetu biggrin.gif Daugiau jokiu blatnu ingredientu. Man patinka ir konsistencija ir kvapas o ir striju kol kas nera (tfu tfu tfu)
Atsakyti
Čia gera mintis, kol daug įvairių priemonių ant rankų pabandysiu sudėtis išsinagrinėti ir išsiversti g.gif , visgi ir į ateitį bus, nes pas mane strijos ne tik nestuke.gif priedas, o ir anksčiau buvo... Tai tos priemonės manau bus mano pirmas draugas dar ilgai verysad.gif
Atsakyti
Tepu aliejum, kremais ir š.. Žiūriu, ogi ne tik ant kojų yra, o ir ant krūtinės jau atsirado doh.gif Viskas, nepadės niekas manau, bus kaip bus, nieko nepakeisiu, o tie kremai brangiausi tik akių dūmimas
Atsakyti
As kad ir tepliojausi visokiais kremais, striju neturejau tik iki 8men pradzios, o dbr eina 38sav ir visas pilvas isvagotas vien strijom, taip pat ir ant slaunu atsirado ir ant uzpakalio ir ant krutines doh.gif Na bet nieko nepadarysi, tikiuos tik kad su laiku jos pabals siek tiek ir nebus tokios melynos blush2.gif
Atsakyti
Is savo darbo patirties galiu pasakyti jog kokosu aliejus ir kuo puikiausias budas ir nuo sausos odos ir nuo striju tongue.gif ,ypac nerafinuotas,100% ji galima ir valgyt ir nuo galvos iki koju pirstu tept,daug tept nereikia iskarto sakau kad oda riebi paskui nebutu,seip kai dirbau naturalios kosmetikos pardaveja tai ateidavo nuolat nescios ir klausdavo kas gerai nuo striju visada siulydavau kokosu aliejuka ir kvapas neerzinantis ir naturali kosmetika bigsmile.gif .Beveik visos grizdavo uzsipirkti dar karteli sio stebuklingo aliejuko,o jei erzina kvapas tai galima issigyti vynuogiu seklu aliejuka jis turi sioki toki specifini kvapa bet nestipru,o jei noretumet kvapo galima issirinkti vynuogiu seklu alieju su channel chance kvapu arba mango ir kitu vaisiu kvapu,nu jeigu teks apsilankyti ranku darbo ksmetikos parduotuvese isbandykit si metoda! mirksiukas.gif Is karto galiu pasakyti ne visom tiks ir pades,kiekvienos moters oda skirtingai reguoja. nestuke.gif Be to pati rytoj eisiu uzsipirkti smile.gif
Papildyta:
A ir dar noreciau pasisakyti,kad nesciai geriau naudoti ranku darbo muiliukus,jie su glycerynu arba kokoso aliejaus pagrindu,visiskai naturalus be kenksmingu riebalu smile.gif as savo pilvuka siuo metu kaip tik naturaliais muiliukais lepinu,ir oda svelni kaip silkas thumbup.gif
Atsakyti