Įkraunama...
Įkraunama...

Strijos

baisu tos strijos doh.gif as turiu ant koju siek tiek,ant pilvuko sonu,bei krutines. jos nera ryskios,bet kaip pasideginu tada isryskeja schmoll.gif tik smagiause tai kad as neimu y galva biggrin.gif as esu susitaikiusi su tuo kad po gimdymo gali atrodyti ne kaip,as tik kopleksuoju del svorio,cia tik matau problema. nes seis laikais rubai grazus todel ir nepnuoginus kuno gali atrodyti super thumbup.gif todel del sriju ar dar kazko neimu y galva ax.gif svarbu kad su svoriu bedu nebutu. po pirmo nestumo numeciau labai daug tikuosi ir dabar bedu nebus mirksiukas.gif jau jeigu ka tai pasikankinsiu,ir svarbu y S arba xS dydi ylyst,daugiau man nk nereikia biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
per pirmą nėštumą priaugau daug - apie 19kg unsure.gif tepliojausi, kuo tik galėjau, strijų neatsirado. bet nežinau, kieno čia nuopelnas unsure.gif sesuo nesitepliojo ir strijų po trijų vaikų nerasta... bet man tepliotis malonu visai. žiūrėsim, ką atneš antras nėštumas...
Atsakyti
Aciu dievui pas mane po dvieju nestumu ju nerasta thumbup.gif matyt genai tokie,oda tampri.
Atsakyti
QUOTE(*lapyte* @ 2012 06 11, 10:48)
Aciu dievui pas mane po dvieju nestumu ju nerasta  thumbup.gif  matyt genai tokie,oda tampri.

Na man po pirmo nestumo irgi nieko neatsirado, nors buvau +20 kg smile.gif
Ir siaip grizau i buvusias formas, net geriau atrodau uz kai kurias drauges kurios dar negimde thumbup.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Nuo pirmo nestumo pilvas isvagotas strijomis vos ne iki krutines. Jau dabar net nesijaudinu ir niekuo neteplioju biggrin.gif
Atsakyti
Aš tepliojuosi ir tepliosiuos, nesvarbu padės ar ne, čia tas pats kas dantų neprižiūrėti - a la vis tiek išbyrės schmoll.gif biggrin.gif

Ir šiaip man ta visa Mum to be kosmetika kaip laukimo dalis, smagu ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Sonnne @ 2010 04 19, 15:56)
Tai ka gi, atidarau vel tema aktualia nestumo metu ir po jo. Pasiskaicius anas temas prieita isvados, kad genai ir nieko cia nepakeisi, bet as visgi biski nesutinku. As pirmus 5 menesius visai nesitepiau, kol neaptikau melynos krutines. Nuleidau rankas ir galvojau nieko nedaryti, bet paskui pasiskaicius, kad kol jos melynos, tai galima isnaikint, puoliau drekint oda, jokiais ne antistrijiniais kremais, o paprastais kokie papuola. Ir ka jus manot, po menesiuko melynes dingo. Aisku, dar pilnai gali atsirast tiek iki gimdymo, tiek po jo, bet...mano atvejis irodo, kad odos drekinimas daro savo. 4u.gif


tai ne nuo striju melynumas buvo - gal tiesiog labiau persisviete krutines kraujotaka? juk krutine padideja, oda pasitempia.. ir kraujo padaugeja... ir venos tikrai isryskeja. nes man i nestuke.gif pabaiga irgi krutine melynavo - bet ne strijinis ten melynumas... ir jis tikrai praeina. bent jau mano tos kelios trijos tai tiesiog is karto matesi, kad oda plysusi... na, melyna bet matosi, kad plysimas... o va tokiu tikrai nepanaikinsi. ilgainiui jos isbala, sumazeja matomumas, bet neisnyksta. ir nuo tokiu striju apsaugo... na... 90% genetika...
Atsakyti
Per nestuma priaugau 30kg, taciau neturiu nei vienos strijos, o pilvukas kaip negimdziusios vel, tepliojau aliejais ir kremais beveik kasdien, gal jie stebuklu nedaro, bet stangrina oda, ja drekina, todel mazesne tikimybe strijom atsirasti.
Atsakyti
pas mane jų labai daug, pradedant pilvu, baigiant rankom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jureka @ 2012 07 16, 12:34)


drinks_cheers.gif pas mane tas pats doh.gif nors per pirma nestuma priaugau tik 7 kg, bet visur ju pilna verysad.gif nors pirkau visokiu priemoniu, bet nepadejo schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žaislų Karalienė: 16 liepos 2012 - 17:28
Kadangi mano ugis 177 ,o svoris 50 ,tai su pirma atsirado striju ,o su antru dar daugiaiu doh.gif
Atsakyti
Laukiuosi dvynukiu, nestumo metu priaugtas svoris pasiskirste snt krutu ir pilvo-18kg. Tepiau visokiom nesamonem: kremu, mumijo, aliejais, dariaus kontrastini, kavos pylingus. dbr 36 sav. krutys ir pilvas-sutrukineje, bet toliau tesiu proceduras, pas mama ziauriai sutrukineje pilvas ir krutys. Sunku susitaikyti, kad nebebusiu tokia kaip iki nestumo... bet nesinori ir ranku nuleist.
Atsakyti