Įkraunama...
Įkraunama...

Strijos

Tepliojuos profilakstiskai, nors moksliskai irodyta, akd strijas lemia labiausiai genai ir jei lb daug priaugi. Nes oda plysta giluminiam sluoksni. Na bet kaip sakant tie tepaliukai tikrai nepakenks tongue.gif pasitrini, pasimasazuoji ir palieka geriau lol
Atsakyti
QUOTE(Sofija83 @ 2012 02 10, 02:07)
Tepliojuos profilakstiskai, nors moksliskai irodyta, akd strijas lemia labiausiai genai ir jei lb daug priaugi. Nes oda plysta giluminiam sluoksni. Na bet kaip sakant tie tepaliukai tikrai nepakenks  tongue.gif  pasitrini, pasimasazuoji ir palieka geriau lol

va va, pritariu.
pati irgi naudoju aliejuka, dar turiu krema. bus matyti, kolkas kaip ir nera, nors mama ju turejo......
Atsakyti
Sveikos,

Sakykit gal kas zino, ar nestumo metu galima darytis vakuminius masazus? Kojom turiu galvoje smile.gif
Atsakyti
Daug domėjausi apie strijas ir iš tikrųjų dauguma rašo, kad odos elastingumą lemia genai. Nei mama, nei močiutė strijų neturėjo, tačiau pati jau nuo jaunystės turėjau strijų ant blauzdų. kai laukiausi, buvau beveik susitaikiusi su mintimi, kad jų liks po nėštumo ir tikrai ne viena doh.gif
tačiau nenuleidau rankų ir kiekvieną dieną ryte ir vakare po dušo odą įmasažuodavau ekologišku aliejuku nuo strijų, paskutiniais mėnesiais ir dieną pasitepdavau juo problematiškas vietas
ir mano laimei po nėštumo neturiu nei vienos strijos thumbup.gif

aliejuką pirkau čia http://tactusvitea.l...age=goods&cat=2
Atsakyti
Kažkaip šita tema apmirus... perskaičiau daug patarimų, naudojau įvairius kremus ir aliejus. Net pirkau skirtingus aliejus iš specialios praduotuvės ir pagal receptus gaminaus mišinius. Gal kažkiek ir padėjo, tačiau vis tik naujų strijų pastebėjau.
Dabar naudoju tokį eterinių aliejų mišinuką. Ten gryni eteriniai aliejai ir, atrodo, kad padeda. Net senesnės strijos lyg sumažėjo, o naujų nėra thumbup.gif
Turbūt visi tie sintetiniai kremai neįsiskverbia taip giliai, o aliejams irgi trūksta "galios".
Tiesa, pirkau ne LT, bet matau, kad jau ir čia atsirado smile.gif http://www.eteriniai...=products&id=52
Atsakyti
QUOTE(renaciukea @ 2012 02 10, 16:58)
va va, pritariu.
pati irgi naudoju aliejuka, dar turiu krema. bus matyti, kolkas kaip ir nera, nors mama ju turejo......



O koki kremuka naudojat?
Atsakyti
QUOTE(Svajone_25 @ 2012 05 08, 06:49)
O koki kremuka naudojat?

as tai su pirmu tepiau paprastu aliejuku johnsons baby nei vienos stirijos ant pilvo neturiu,tik truputi ant krutines,bet nereik noreti(.)(.) dvigubai kai padidejo,o dabar irgi su tuo paciu aliejuku ar kremu kunui pasitepu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zenzara: 09 gegužės 2012 - 18:21
Striju atsiradima lemia odos elastingumas. Ju atsiradimui itakos neturi kremukai, gali tept kad ir tukstancius kainuojancius kremus, jei jau odo nera genetiskai elastinga, tai niekas nepades...
Atsiradusios jos lieka visam gyvenimui, tik sumazeja, nublunka. jos neisnyks, kad ir ka bedarytum, nes tai yra paodzio raumeninio sluoksnio randai, o kadangi raumuo neregeneruoja, tai ir strijos lieka amziams smile.gif
Atsakyti
man sutruko krutys ,pilvas doh.gif
Atsakyti
Naudojau aliejukus tiek pirmo tiek antro nėštumo metu,tai strijų iš po pirmo buvo atsiradę,bet labai nežymiai,o po antro visai neatsirado bigsmile.gif Masažuodavau pilvuką kiekvieną vakarą smile.gif
Atsakyti
As per nestuma priaugau 25 kg doh.gif ,tai pilvas buvo didziulis ,man pagelbejo CLARINS tonic aliejukas ,kuriuo pastoviai tepliojausi pilva ir krutine thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Paskutiniais menesiais tepdavausi net po 5 kartus per diena ,nes atrodydavo ,kad oda sutrukines ,labai tempdavo oda doh.gif . Nestumo metu sunaudojau net 4 buteliukus sio aliejaus . Taciau nei mama nei mociute striju neturejo schmoll.gif ,tai gal sakau genai g.gif ,gal peveldejau elastinga oda .
Atsakyti
O man viso nėštumo metu odos neniežėjo ir per daugiausiai nesitepliojau. Tepiausi kokoso, kakavos aliejais, bet ne kasdien. Deja, nuo šešto mėnesio, kai pradėjo rastis strijos ant kojų. Tuomet džiaugiaus,kad bent nėra jų ant krūtinės ir pilvo. Dabar jau nėštumas į pabaigą ir strijų turiu visur. Bet baisiausios ant kojų, strėnų ir užpakalio. Didžiulės raudonos rievės. Baisu darosi, kad niekada nebegalėsiu nešioti trumpų suknelių ar sijonų. Kokį maudymuką reikės įsigyti net neįsivaizduoju doh.gif O mama mano strijų neturėjo. Vat tau ir paveldimumas g.gif Tikiuosi ateity mokslas pažengs į priekį ir galėsiu tų strijų atsikratyti unsure.gif
Atsakyti