Įkraunama...
Įkraunama...

Strijos

manau genai tikrai itakos turi.aisku ir tai kiek svorio priaugsi.as jau po paauglydtes kai greit augau pulna striju buvau.slaunys klubai,pakinkiai.o kai laukiausi iskart sakiau kad bus ju.pradzioj tepiau spec kremu,veliau siaip drekinamu losijonu.liuks buvo iki 9men.plyso sonukai ir slaunu vidine puse.pilvas toks susaudytas.nespejo dar stipriai trukt.negrazu baisiai bet ka dabar daryt tai neisivaizduoju.kazin ar sportas strijas padaro maziau matomas
Atsakyti
QUOTE(simplemind @ 2012 01 17, 14:17)
Po pirmo nestumo mano pilvas buvo labai labai strijom isvagotas. Tiesiog melynos,tokios ryskios buvo. Nors rupinausi be galo. Po saltu dusu visa nestuma prausdavausi,kad tik oda stangri butu. Bet striju  isvengti nepavyko. Pilvas atrode tragiskai. Man prireike 3metu intensyvaus sporto 'istaisyti' savo pilvukui. Strijos tapo nepastebimos ir labai lygios. Bet mano krutine visiskai nepakito. Kai kas mane,kad as pasidarius operacija  biggrin.gif  Nes krutine visiskai nesutrukinejo (ga saltas dusas ir padejo siuo atveju).
Dabar laukiuosi antro maziuko. Net nezinau kaip bus, nesinoretu dar daugiau nauju striju, nes manau, jau tikrai tektu plastine operacija darytis. As net neisivaizduoju kaip ju isvengti. Gal tai tiesiog nuo  genu ir odos priklauso. Nes kitos merginos nors ir priauga  labai daug svorio,neturi nei vienos strijos.
Bukite grazios,sveikos ir laimingos. manau tai svarbiausia. 4u.gif


Vat kaip su tom strijom buna... O jums buvo perteklines odos ar tik strijos? Jei buvo, pasidalinkit prasom patirtimi kokius patimus daret, kaip daznai, labai idomu rolleyes.gif
O kas del operacijos - nepradziuginsiu, nes odytes pertekliu nupjovus, nusipjauna dalis striju, bet, deja, jei oda linkus strijuotis, aplink randa ir vel ju atsiranda unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jeditux @ 2012 01 18, 00:09)
manau genai tikrai itakos turi.aisku ir tai kiek svorio priaugsi.as jau po paauglydtes kai greit augau pulna striju buvau.slaunys klubai,pakinkiai.o kai laukiausi iskart sakiau kad bus ju.pradzioj tepiau spec kremu,veliau siaip drekinamu losijonu.liuks buvo iki 9men.plyso sonukai ir slaunu vidine puse.pilvas toks susaudytas.nespejo dar stipriai trukt.negrazu baisiai bet ka dabar daryt tai neisivaizduoju.kazin ar sportas strijas padaro maziau matomas

man lygiai tas pats buvo nuo vaikystes. o po nestumo, nesiojau dvynukus, isvis tragiska situacija. kiek pamenu anksciau,tai gal ir soliariumas paslepe strijas, bent ne taip jos, tos senos matesi, dabar tos melynos,bordines jau po puses metu pasviesejo ir gal kiek pamazejo,bet liko. ir liks. ir genai cia tikrai turi itakos. mano mamos pilvas strijuotas liko, seneles toks buvo. kiek skaiciau, tai tamsesnes odos merginos gali ne taip baimintis striju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rircik: 18 sausio 2012 - 08:40
QUOTE(gebene @ 2012 01 17, 23:47)
Vat kaip su tom strijom  buna... O jums buvo perteklines odos ar tik strijos? Jei buvo, pasidalinkit prasom patirtimi kokius patimus daret, kaip daznai, labai idomu  rolleyes.gif
O kas del operacijos - nepradziuginsiu, nes odytes pertekliu nupjovus, nusipjauna dalis striju, bet, deja, jei oda linkus strijuotis, aplink randa ir vel ju atsiranda  unsure.gif

Perteklines odos nebuvo. Na, man atrode, kad buvo, bet tai paprasciausiai pertekiniai lasinukai biggrin.gif . Numetus svorio, ir daug sportuojant,darant masazus po mazu po mazu pilvukas susitvarke. Strijos visiskai isbalo po mazdaug 4meteliu tiktai.

QUOTE(rircik @ 2012 01 18, 08:40)
man lygiai tas pats buvo nuo vaikystes. o po nestumo, nesiojau dvynukus, isvis tragiska situacija. kiek pamenu anksciau,tai gal ir soliariumas paslepe strijas, bent ne taip jos, tos senos matesi, dabar tos melynos,bordines jau po puses metu pasviesejo ir gal kiek pamazejo,bet liko. ir liks. ir genai cia tikrai turi itakos. mano mamos pilvas strijuotas liko, seneles toks buvo. kiek skaiciau, tai tamsesnes odos merginos gali ne taip baimintis striju.

Jo,mano sesuo tamsiaode tai nei vienos strijos.Nei tepe kada nei ka.O as baltaode labai tai turiu tokia bedele, bet nieko nepakeisi. Teks kazkaip slepti.
Atsakyti
QUOTE(rircik @ 2012 01 18, 08:40)
man lygiai tas pats buvo nuo vaikystes. o po nestumo, nesiojau dvynukus, isvis tragiska situacija. kiek pamenu anksciau,tai gal ir soliariumas paslepe strijas, bent ne taip jos, tos senos matesi, dabar tos melynos,bordines jau po puses metu pasviesejo ir gal kiek pamazejo,bet liko. ir liks. ir genai cia tikrai turi itakos. mano mamos pilvas strijuotas liko, seneles toks buvo. kiek skaiciau, tai tamsesnes odos merginos gali ne taip baimintis striju.


As is tamsesniu, bet deja... verysad.gif

QUOTE(simplemind @ 2012 01 18, 11:46)
Perteklines odos nebuvo. Na, man atrode, kad buvo, bet tai paprasciausiai pertekiniai lasinukai  biggrin.gif . Numetus svorio, ir daug sportuojant,darant masazus po mazu po mazu pilvukas susitvarke. Strijos visiskai isbalo po mazdaug 4meteliu tiktai.


Maniskes tai nebala, nors vienok tarp gimdymu 4 metai...
Atsakyti
QUOTE(evelinat @ 2011 09 29, 10:50)
Sveikos!;) ieskojau ir as interenete kaip gi atsikratyti striju, ir radau rusiskme forume labai gera dalykeli kuri isbandziau. Jis daro stebuklus smile.gif))) nes jau buvau nuleidusi rankas, nei sortu uzsidet, nei sijonu, ka jau sakyti apie maudimuka. Tai va, visus reikalingus ingridientus pirkau kalvariju turguje(vilniuje) rusiskoje vaistineje. Sunkiausiai rasti mumijo, taip vadinama, nes jis reikalingas ne tabletemis(nes ten kazkas jau isdziovinta, ne taip veiksminga ir manau ne iseis pasigaminti) , o plitelemis, dabar isleido tokiomis mazomis tabletemis juodomis(ne dziovintos, struktura kaip sulos), nes kaip supratau dingo pliteles kazkur:) Ir vaikisko rusisko kremo kuo riebesnio, galima ir nuo celiulito naudoti. Pagaminimui reikia: 2-4g. mumijo ~20tableciu(nes jos po 0,2) istirbdyti viename arb. saukstelyje karsto vandens, ir sumaisyti su visa tubele kremo(80-100g). Tepiau nakciai, po triju naktu jau pasimate efektas, dabar jos visiskai dingo  thumbup.gif

o galima ta mumijo kremo pavidalu naudoti?
Atsakyti
O as visa nestuma nautojau Hipp alieju nuo striju (massage-oil) ir nieko neatsirado, issitampe tik mano pirsingas doh.gif Nu, bet dabar jau geriau atrodo...reikes vel ivert auskara thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės mirksiukas.gif Bėda pas mane ta, kad ant (.)(.) labai daug mažyčių strijų atsirado. Pati esu labai kūdutė, priaugau irgi nedaug. Krūtinė padidėjo kiek daugiau nei puse dydžio, bet labai bijau, kad jos nedidėtų, o dar neduok D, kad po gimdymo nepraeis jos. Dar tik pusė nėštumo, o jau taip. Kai pasakiau mamai, labai nustebo. Pati tris mus išnešiojo ir nė po vieno neturėjo nė juostelytės. Ką daryti?
P.S. nuo pat pradžios nėštumo naudojau kūno aliejuką. Ir pilvelį, ir (.)(.) tepliojau po kiekvienų maudynių ir vistiek fear.gif
Atsakyti
QUOTE(Mary.L @ 2012 02 07, 18:19)
Sveikutės  mirksiukas.gif Bėda pas mane ta, kad ant (.)(.) labai daug mažyčių strijų atsirado. Pati esu labai kūdutė, priaugau irgi nedaug. Krūtinė padidėjo kiek daugiau nei puse dydžio, bet labai bijau, kad jos nedidėtų, o dar neduok D, kad po gimdymo nepraeis jos. Dar tik pusė nėštumo, o jau taip. Kai pasakiau mamai, labai nustebo. Pati tris mus išnešiojo ir nė po vieno neturėjo nė juostelytės. Ką daryti?
P.S. nuo pat pradžios nėštumo naudojau kūno aliejuką. Ir pilvelį, ir (.)(.) tepliojau po kiekvienų maudynių ir vistiek  fear.gif

is tikruju,manau,daug nuo odos priklauso, tepk netepk o ju bus. gal pabandyk koki jojoba ar gera koki kita aliejuka nusipirkti, bet jis turi buti siltas,kai tepi ir itrinti reikia ilgai,kad silta butu
Atsakyti
QUOTE(rircik @ 2012 02 07, 17:26)
is tikruju,manau,daug nuo odos priklauso, tepk netepk o ju bus. gal pabandyk koki jojoba ar gera koki kita aliejuka nusipirkti, bet jis turi buti siltas,kai tepi ir itrinti reikia ilgai,kad silta butu


Aš kažkaip įsivaizdavau, kad pagrinde ant pilvo matosi labiausiai, nes ten juk daugiausiai tempimo. Bet pilvelis gražus, ant strėnų irgi nieko. Gal galit tiksliau kokį pavadinimą pasakyti? Tada ryt iškart nubėgsiu nusipirkt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mary.L @ 2012 02 07, 19:50)
Aš kažkaip įsivaizdavau, kad pagrinde ant pilvo matosi labiausiai, nes ten juk daugiausiai tempimo. Bet pilvelis gražus, ant strėnų irgi nieko. Gal galit tiksliau kokį pavadinimą pasakyti? Tada ryt iškart nubėgsiu nusipirkt  4u.gif

elevita parduotuvej yra tu mazu buteliuku aliejuku, paklauskit tiesiog jojoba aliejuko
Atsakyti
Pati dirbu su natūraliais aliejais, todėl naudoju ir visoms patariu nuo pat nėštumo pradžios pakaitomis naudoti šiuos aliejus: sviestmedžio, monoi, tamanu, erškėtuogių ir makadamijų. Sąžiningai kasdien du kartus po dušo ant drėgnos odos 4u.gif
Atsakyti