Įkraunama...
Įkraunama...

Strijos

o man strijos atsirado ant pilvo, ties apendicito randu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinat @ 2011 09 29, 10:50)
Sveikos!;) ieskojau ir as interenete kaip gi atsikratyti striju, ir radau rusiskme forume labai gera dalykeli kuri isbandziau. Jis daro stebuklus smile.gif))) nes jau buvau nuleidusi rankas, nei sortu uzsidet, nei sijonu, ka jau sakyti apie maudimuka. Tai va, visus reikalingus ingridientus pirkau kalvariju turguje(vilniuje) rusiskoje vaistineje. Sunkiausiai rasti mumijo, taip vadinama, nes jis reikalingas ne tabletemis(nes ten kazkas jau isdziovinta, ne taip veiksminga ir manau ne iseis pasigaminti) , o plitelemis, dabar isleido tokiomis mazomis tabletemis juodomis(ne dziovintos, struktura kaip sulos), nes kaip supratau dingo pliteles kazkur:) Ir vaikisko rusisko kremo kuo riebesnio, galima ir nuo celiulito naudoti. Pagaminimui reikia: 2-4g. mumijo ~20tableciu(nes jos po 0,2) istirbdyti viename arb. saukstelyje karsto vandens, ir sumaisyti su visa tubele kremo(80-100g). Tepiau nakciai, po triju naktu jau pasimate efektas, dabar jos visiskai dingo  thumbup.gif


num cia tikrai turbut stebuklinga vaista atradot tame saite, nes maniskes visos kas tik ko nebande, tai niekas nepadeda.dziugu, kad jum padejo 4u.gif tikekimes ir kitoms pades.
o as tfu tfu tfu striju neturiu beveik, tik truputuka ant dubens kauju, bet apatinis trikotazas jas paslepia ir bambutes viduje, o db ju net nesimato ir as nenaudojau jokiu kremu ar aliejuku, pilvuka turejau normalu. striju atsiradimas ir gausumas priklauso tik nuo odos elastingumo ir jei oda ne elastinga nepades nei aliejukai nei kremai..
Atsakyti
Strijų atsirado ant krūtų. Nuo 3 mėnesių stropiai tepiau aliejuku nuo strijų ir masažavau. Bet visgi jų atsirado. Ant šlaunų tik smulkios kraujagyslės išryškėjo ganėtinai smarkiai... Kol kas terliotis visokiais kremais bijau, nes maitinu. Visgi chemijos tuose kremuose pilna. Ir neaišku kaip pieną paveiktų.
Atsakyti
Radau štai tokį recepčiuką nuo strijų nėštumo metu ir po gimdymo - kaip pasigaminti pačioms:

Puiklapių aliejaus - 15 g (desert. š.)
Sviestmedžių aliejaus -20 g (valg. š.)
Nerafinuoto nakvišų aliejaus - 6 ml (1/2 desert. š.)
Nerafinuoto simondsijų aliejaus - 10 ml (2 arbat. š.)
Imbierinių citrinžolių (palmarozų) eterinio aliejaus - 10 lašų.

Indelyje susmulkinkite nerafinuotą sviestmedį, po truputį sudėkite kitus aliejus ir viską išsukite iki puraus kremo. Tepkite kelis kartus per dieną.


Strijų profilaktikai ne nėštumo metu

šio mišinio jokiu būdu nenaudokite, jei laukiatės ar maitinate krūtimi!

Miros 10 lašų
Pelargonijų 10 lašų
švytrūnų (labdano) 10 lašų
Italinių šlamučių 10 lašų
Smulkialapių mirtenių (kajeputo) 10 lašų
Arganų aliejaus 5 ml
Erškėtuogių aliejaus 15 ml
Makadamijų arba lazdyno riešutų aliejaus 20 ml.

Viską sumaišykite. Masažuokite aliejų mišiniu problemines vietas ryte ir vakare suimdamos pirštais striją ir suartindamos jos kraštus. Naudokite 1 mėn., paskui padarykite kelių savaičių pertrauką.


Strijų profilaktikai nėštumo metu, po 3-jo nėštumo mėnesio

Italinių šlamučių 2 lašai
Mirtų 5 lašai
Mandarinų 3 lašai
Simondsijų aliejaus 5 ml
Arganų aliejaus 5 ml
Erškėtuogių aliejaus 10 ml

Viską sumaišykite. Masažuokite aliejų mišiniu problemines vietas ryte ir vakare suimdamos pirštais striją ir suartindamos jos kraštus. Naudokite 1 mėn., paskui padarykite kelių savaičių pertrauką.
Pastaba: Kadangi nėra išsamių toksikologinių tyrimų, formaliai pirmuosius tris nėštumo mėnesius nerekomanduojama naudoti daugumos eterinių aliejų.


Strijų gydymui. Išimtinai ne nėštumo metu (jeigu strijos yra ant pilvo) ir ne žindymo metu (jeigu strijos yra ant krūtų)

Italinių šlamučių 20 lašų
švytrūnų (labdano) 20 lašų
Mirtų 30 lašų
Pelargonijų 30 lašų
Rožmedžių 30 lašų
Arganų aliejaus 10 ml
Erškėtuogių aliejaus 30 ml

Viską sumaišykite. Masažuokite aliejų mišiniu problemines vietas ryte ir vakare suimdamos pirštais striją ir suartindamos jos kraštus. Naudokite 1 mėn., paskui padarykite kelių savaičių pertrauką.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinat @ 2011 09 29, 10:50)
Sveikos!;) ieskojau ir as interenete kaip gi atsikratyti striju, ir radau rusiskme forume labai gera dalykeli kuri isbandziau. Jis daro stebuklus smile.gif))) nes jau buvau nuleidusi rankas, nei sortu uzsidet, nei sijonu, ka jau sakyti apie maudimuka. Tai va, visus reikalingus ingridientus pirkau kalvariju turguje(vilniuje) rusiskoje vaistineje. Sunkiausiai rasti mumijo, taip vadinama, nes jis reikalingas ne tabletemis(nes ten kazkas jau isdziovinta, ne taip veiksminga ir manau ne iseis pasigaminti) , o plitelemis, dabar isleido tokiomis mazomis tabletemis juodomis(ne dziovintos, struktura kaip sulos), nes kaip supratau dingo pliteles kazkur:) Ir vaikisko rusisko kremo kuo riebesnio, galima ir nuo celiulito naudoti. Pagaminimui reikia: 2-4g. mumijo ~20tableciu(nes jos po 0,2) istirbdyti viename arb. saukstelyje karsto vandens, ir sumaisyti su visa tubele kremo(80-100g). Tepiau nakciai, po triju naktu jau pasimate efektas, dabar jos visiskai dingo  thumbup.gif

o jus striju turejot kur? nes mano ziauriai baisus pilvas, manot pades? jos kaip, sumazeja ar pasvieseja? g.gif
Atsakyti
As neisivaizduoju,kaip jum tos strijos gali visiskai dingti g.gif , jos tik issvieseja,o ruozeliai vistiek palieka ir nieko cia nepadarysi schmoll.gif , man po pirmojo nestumo strijas isbalinti labai padejo Loreal kremas nuo stirju, bet ir po 6 metu baltus ruozelius visgi matau doh.gif
Atsakyti
Gal zinote nuo kada geriausia pradet kremukus ir aliejus naudot?
Atsakyti
QUOTE(Braske3 @ 2012 01 16, 19:48)
Gal zinote nuo kada geriausia pradet kremukus ir aliejus naudot?

turit omeny po gimdymo ar pries? man kosmetologe sake ne kremukus naudoti o alieju,bet gera, pirmo spaudimo alyvuogiu ar jojoba ir kuo anksciau,tuo geriau, imasazuojant gal ilgai.kad isigertu ir silta odai butu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rircik: 16 sausio 2012 - 19:01
QUOTE(rircik @ 2012 01 16, 12:01)
turit omeny po gimdymo ar pries? man kosmetologe sake ne kremukus naudoti o alieju,bet gera, pirmo spaudimo alyvuogiu ar jojoba ir kuo anksciau,tuo geriau, imasazuojant gal ilgai.kad isigertu ir silta odai butu

Apie pries cia klausiau, aciu smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Nestumo metu gyvenau anglijoje, prisipirkau visokiu brangiausiu kremu nuo striju, tepliojausi kiekviena diena thumbup.gif galvojau busiu grazi ir nestrijuota lotuliukas.gif iki 8 nestumo menesio taip ir buvo, o paskui doh.gif labiausiai sutrukinejo vidines slaunu puses, soniukai, ir siek tiek krutine unsure.gif per nestuma priaugau berods 15 kg.
Tai kad nemanau kad labai jau padejo tie kremukai visokie, nors be ju gal dar baisiau butu g.gif
Atsakyti
O sakykite, nestumo metu, kurias vietas reiketu tepti tais kremukais?

As tai tik pilvuka tepu, bet cia paskaicius, aisku, kad reikia ir berods slaunis ir net krutine tepti? Ka dar ?

Kurios is patirties galite pasakyte, kokiose vietose tos strijos atsiranda, kur daugiau man ta kremuka tepti ? Kol kas tik 15 savaiciu nestuke.gif bet sakau gal geriau veiks jei anksciau pradesiu tepti.


Is esmes tai as nelabai tikiu, kad kremai ar aliejukai pades isvengti striju, jei oda yra neelastinga. Bet patirties neturiu, tai nezinau. Be to nezinau, kaip nustatyti ar oda elastinga ar ne blush2.gif Tai sakau geriau kazka dabar darysiu, jei ir atsiras tos strijos veliau, bent zinosiu, kad kazka dariau del to, taip sakant nesedejau ranku sudejus thumbup.gif
Atsakyti
Po pirmo nestumo mano pilvas buvo labai labai strijom isvagotas. Tiesiog melynos,tokios ryskios buvo. Nors rupinausi be galo. Po saltu dusu visa nestuma prausdavausi,kad tik oda stangri butu. Bet striju isvengti nepavyko. Pilvas atrode tragiskai. Man prireike 3metu intensyvaus sporto 'istaisyti' savo pilvukui. Strijos tapo nepastebimos ir labai lygios. Bet mano krutine visiskai nepakito. Kai kas mane,kad as pasidarius operacija biggrin.gif Nes krutine visiskai nesutrukinejo (ga saltas dusas ir padejo siuo atveju).
Dabar laukiuosi antro maziuko. Net nezinau kaip bus, nesinoretu dar daugiau nauju striju, nes manau, jau tikrai tektu plastine operacija darytis. As net neisivaizduoju kaip ju isvengti. Gal tai tiesiog nuo genu ir odos priklauso. Nes kitos merginos nors ir priauga labai daug svorio,neturi nei vienos strijos.
Bukite grazios,sveikos ir laimingos. manau tai svarbiausia. 4u.gif
Atsakyti