Įkraunama...
Įkraunama...

Strijos

QUOTE(gebene @ 2011 10 25, 21:40)
Jei butu israstas vaistas, panaikinantis strijas, tie isradejai siandien butu milijardieriais (jei elementariu kremuku gamintojai yra milijonieriai)  4u.gif Su 5.80lt neprasisuktumet tikrai biggrin.gif Gal pas jus ten net ne strijos buvo - neimanoma uztepus kazko issinaikint strijas, tepami kremai prasiskverbia tik i pacius negiliausius odos sluoksnius, strijos gi, giluminiai odos randai. Yra leidziamu vaistu, bet irgi garantijos, kad panaikins - nera, tas pats ir su lazeriu.


Taip as esu visiskai buka ir nezinau kas tai strijos ir kaip jos atrodo biggrin.gif Nenorite, nieks jum nepersa nieko pirkti. As irgi zinokit daug apie tai buvau prisiskaiciusi, ne jus viena tokia protinga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinat @ 2011 10 26, 19:33)
Taip as esu visiskai buka ir nezinau kas tai strijos ir kaip jos atrodo biggrin.gif Nenorite, nieks jum nepersa nieko pirkti. As irgi zinokit daug apie tai buvau prisiskaiciusi, ne jus viena tokia protinga  ax.gif


Taigi aš nepiktai čia mirksiukas.gif Būtinai išbandysiu, kai tik progą gausiu kas atvežtų, patikėkit, bandau daug ką, bent jau iki operacijos žinosiu, kad viską išbandžiau 4u.gif Ir super, kad pasidalinat, tik tiek, kad ir rašau, jei iš tikro panaikins strijas ir man, tik tada patikėsiu 4u.gif
Atsakyti
Pradėjus augti pilvukui sąžiningai iki pat nėštumo paskutiniųjų dienų tepliojausi kūno sviestu. Pilvas į pabaigą buvo tikrai laaabai didelis, bet galiu pasigirti - nei vienos strijos. Taip, kad odos drėkinimas yra, mano nuomone, labai svarbus.
Atsakyti
Sveikutes smile.gif,

Per visa nestuma gal nuo 3-4 menesio ryte, vakare tepliojau su Bio oil, pilva ir krutine. Striju neatsirado. Po gimdymo nustojau teplioti, o kaip tik krutine labai issipute nuo pieno pirmomis savaitemis, tai jau dabar matau ant krutines apacios keleta striju.
Atsakyti
as manau,jog cia fiziologiniai dalykai...netikiu kremais...
gal but jie gali sumazinti matomuma striju,bet ne padaryti stebuklus ax.gif
Atsakyti
as ir netikiu kremu galia ax.gif bet profilaktiskai oda tepu sviesmedzio aliejumi 4u.gif
Atsakyti
Kaip suprantu, norint apsisaugoti nuo striju reikia drekinti oda. Gal galetumete parekomenduoti koki kuno sviesta, aliejukus ar kremus naudojote/naudojate? As iki nestumo ir dabar (4 nestumo men) naudoju Garnier riebu kuno krema, jis kaip niekas kitas padedavo drekinti oda nuo ishsausejimo. Ar juo ir dabar galiu toliau teptis? Ar geriau naudoti kazka kito? blink.gif
Atsakyti
Na as dar pakeisdavau, vakarais tepdavau su shea sviestu ar alyvuogiu aliejum, bet ryte arba per pietus tik su bio oil, nes jis gerai isigeria ir netepa rubu. Sutinku, kad priklauso nuo genetikos ir odos tipo. Mano oda ir siaip sausa visada buvo, todel tikrai zinojau, kad turesiu labai daug drekinti ir taip daznai niestedavo. Per apziura gydytoja vis sakydavo kad labai minksta, svelni oda pilvelio. Ir oda reikia drekinti is vidaus, t.y. gerti daug vandens.
Atsakyti
su pirmu nėštumu tepliojau kremu strijų profilaktikai, antru neštumu - netepliojau. strijų neturiu nei vienos. nors svorio buvau daug priaugusi (pirmas plius 23 kg, antras plius 26 kg).
todėl manau kad dagiausiai lemia genai (dėl odos elastingumo,)
Atsakyti
Drekinimas labai svarbus, bet manau kad daug ka reiskia ir genai, odos tipas...
Atsakyti
QUOTE(Augute333 @ 2011 11 17, 15:04)
Drekinimas labai svarbus, bet manau kad daug ka reiskia ir genai, odos tipas...


drinks_cheers.gif Sutinku... bet manau padrekinti irgi nepakenks 4u.gif
As ir pradziu tepliausi Bio Oil, bet kazkaip greitai jis man pasibaige... po to is alieju parduotuves nusipirkau Makadamiju aliejaus ir Kokosu aliejaus... visa nestuma tepliojau ir tfu tfu striju nei vienos neatsirado 4u.gif
Atsakyti
merginos, tuoj begsiu po darbu namo, bet radau va ka tik toki receptuka kremui nuo striju (as irgi ne stebuklais tikiu, bet uz profilaktika thumbup.gif ). Tai pasidalinu. Tik jeigu ka, pati nebandziau, cia sviezias atradimas.

Puse stiklines alyvuogiu aliejaus, ketvirtis stiklines alijosiaus gelio (nenurodyta ar pirktinio kokio ar namu gamybos, gal jus geriau zinosit), 6 vitamino E kapsuliu turinys, 4 vitamino A kapsuliu turinys. Viska gerai ismaisyti (raso su mikseriu), turini supilti i tamsaus stiklo buteli. Laikyti saldytuve ir naudoti 2 kartus per diena.

Gal reikes ir man pasigamint, tik to alijosiaus gelio nezinau is kur gaut... blink.gif

(cia vertimas is puslapio http://www.inerboris...com/smagliature )
Atsakyti