Įkraunama...
Įkraunama...

Strijos

Sveikos!;) ieskojau ir as interenete kaip gi atsikratyti striju, ir radau rusiskme forume labai gera dalykeli kuri isbandziau. Jis daro stebuklus smile.gif))) nes jau buvau nuleidusi rankas, nei sortu uzsidet, nei sijonu, ka jau sakyti apie maudimuka. Tai va, visus reikalingus ingridientus pirkau kalvariju turguje(vilniuje) rusiskoje vaistineje. Sunkiausiai rasti mumijo, taip vadinama, nes jis reikalingas ne tabletemis(nes ten kazkas jau isdziovinta, ne taip veiksminga ir manau ne iseis pasigaminti) , o plitelemis, dabar isleido tokiomis mazomis tabletemis juodomis(ne dziovintos, struktura kaip sulos), nes kaip supratau dingo pliteles kazkur:) Ir vaikisko rusisko kremo kuo riebesnio, galima ir nuo celiulito naudoti. Pagaminimui reikia: 2-4g. mumijo ~20tableciu(nes jos po 0,2) istirbdyti viename arb. saukstelyje karsto vandens, ir sumaisyti su visa tubele kremo(80-100g). Tepiau nakciai, po triju naktu jau pasimate efektas, dabar jos visiskai dingo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sileste @ 2011 09 29, 07:59)
nu ir netingejimas moteriskes tiek filosofijos prirasyt  biggrin.gif

Net balsu susijuokiau lotuliukas.gif. Jums išvis žinoma kas yra filosofija ? lotuliukas.gif
Žibate isprusimu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Silvy: 29 rugsėjo 2011 - 11:37
QUOTE(Silvy @ 2011 09 28, 22:36)
Net balsu susijuokiau lotuliukas.gif. Jums išvis žinoma kas yra filosofija ? lotuliukas.gif
Žibate isprusimu biggrin.gif  biggrin.gif

tik eik bulviu skust mokslininke biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinat @ 2011 09 29, 09:50)
Tepiau nakciai, po triju naktu jau pasimate efektas, dabar jos visiskai dingo  thumbup.gif


Kažkodėl netikiu schmoll.gif Strijos - tai poodiniai randai ir jos niekada nedings, jei jau atsirado g.gif Gali trauktis metam bėgant, pabalti, bet dingti - ne.

Man irgi strijos - labai nemalonus dalykas... Lieka guostis plastine pilvo operacija, kur jos tiesiog yra nupjaunamos (čia tom kas be strijų užsitarnavo dar ir prasiskyrusius pilvo raumenis ir kabančią odą) ir tuom, kad nei vienas NORMALUS vyras jų tiesiog nemato mirksiukas.gif Vyro akys priima visumą ir jei jus jis narsto po kiekvieną odos lopinėlį, vadinasi kažkas netvarkoj su jo polinkiais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gebene @ 2011 10 24, 11:11)
Kažkodėl netikiu  schmoll.gif Strijos - tai poodiniai randai ir jos niekada nedings, jei jau atsirado  g.gif Gali trauktis metam bėgant, pabalti, bet dingti - ne.

Man irgi strijos - labai nemalonus dalykas... Lieka guostis plastine pilvo operacija, kur jos tiesiog yra nupjaunamos (čia tom kas be strijų užsitarnavo dar ir prasiskyrusius pilvo raumenis ir kabančią odą) ir tuom, kad nei vienas NORMALUS vyras jų tiesiog nemato  mirksiukas.gif Vyro akys priima visumą ir jei jus jis narsto po kiekvieną odos lopinėlį, vadinasi kažkas netvarkoj su jo polinkiais  4u.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na, meluoti man tikrai nera prasmes:) pasidalinau savo patirtim, o jums jau spresti moketi milziniskus pinigus uz operacijas ar 5.80lt:)
Atsakyti
QUOTE(evelinat @ 2011 10 25, 18:28)
Na, meluoti man tikrai nera prasmes:) pasidalinau savo patirtim, o jums jau spresti moketi milziniskus pinigus uz operacijas ar 5.80lt:)


Jei butu israstas vaistas, panaikinantis strijas, tie isradejai siandien butu milijardieriais (jei elementariu kremuku gamintojai yra milijonieriai) 4u.gif Su 5.80lt neprasisuktumet tikrai biggrin.gif Gal pas jus ten net ne strijos buvo - neimanoma uztepus kazko issinaikint strijas, tepami kremai prasiskverbia tik i pacius negiliausius odos sluoksnius, strijos gi, giluminiai odos randai. Yra leidziamu vaistu, bet irgi garantijos, kad panaikins - nera, tas pats ir su lazeriu.
Atsakyti
gal pabadyt reiktu, ne karve kainuoja biggrin.gif , o v drug ir dingsta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Witty @ 2011 09 08, 13:44)
Kiek iki šiol domėjausi, atsiradusių strijų niekas nepanaikina sad.gif
Tačiau benaršydama internete atradau štai tokį prietaisą: http://www.dermaroller.lt/ Negi iš tikrųjų 99 Lt kainuojantis prietaisas gali išgelbėti? Gal kuriai teko susidurti arba ką nors apie tai girdėti? mirksiukas.gif


Metų atradimas man tas daikčiukas ax.gif Aš ant užpakalio ir šlaunų turėjau strijų, jau virš 15 metų joms, paauglystėj buvau gan apkūni, peraugau, krito svoris, atsirado strijų, po to gimdžiau, vėl priaugau ir vėl staigiai numečiau doh.gif Adatas rinkausi ilgesnes, 1 mm, efektas - thumbup.gif bet reikia kantrybės, po kelių kartų nieko nesimato, reikia bent kelių mėnesių. Tikras išsigelbėjimas, dabar planuoju pirkti su keičiamom galvutėm veidui ir plaukams nuo slinkimo. Po pasibrūžinimo man rekomendavo tokį gelį, fantastiška priemonė, gijimą skatina ir labai gerai drėkina odą, pirkau Camelijoj, labai rekomenduoju
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo robkytexex: 26 spalio 2011 - 10:47
QUOTE(sileste @ 2011 10 26, 07:12)
gal pabadyt reiktu, ne karve kainuoja biggrin.gif , o v drug ir dingsta biggrin.gif


Aišku - verta drinks_cheers.gif Aš ne LT esu, tai jūs pabandykit, jei pranyks, paskelbkit, neslėpkit tokios laimės drinks_cheers.gif Jau ne tiek esu visko sutepus, mažu tik tų 5.80lt ir trūksta ax.gif

QUOTE(robkytexex @ 2011 10 26, 10:41)
Metų atradimas man tas daikčiukas  ax.gif  Aš ant užpakalio ir šlaunų turėjau strijų, jau virš 15 metų joms, paauglystėj buvau gan apkūni, peraugau, krito svoris, atsirado strijų, po to gimdžiau, vėl priaugau ir vėl staigiai numečiau doh.gif Adatas rinkausi ilgesnes, 1 mm, efektas -  thumbup.gif


Aš turiu tokį plastmasinių adatėlių kilimėlį, daug kas turėtų žinot, rusiškose parduotuvėse LT būna. Tai man jo efektas irgi patinka thumbup.gif Čia vis tiek labiau sujudini gilesnius odos sluoksnius su šiais dalykais. Strijos nenyksta kol kas, bet odos tonusas pagerėja, toks lygumas atsiranda. Tik, jūs teisi, tą reikia daryti reguliariai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(gebene @ 2011 10 26, 11:58)
Aš turiu tokį plastmasinių adatėlių kilimėlį


Parašykite prašom pavadinimą, gal nuotrauką turite ar nuorodą galėtumėt, kaip jis atrodo? blush2.gif


Atsakyti
QUOTE(robkytexex @ 2011 10 26, 11:10)
Parašykite prašom pavadinimą, gal nuotrauką turite ar nuorodą galėtumėt, kaip jis atrodo?  blush2.gif


Niu va toks, tik paprastesnė medžiagytė ir mažesnis wink.gif

user posted image
Atsakyti