Įkraunama...
Įkraunama...

Strijos

QUOTE(InSimone @ 2011 09 02, 10:53)
Nepergyvenk, Lyraa, po pirmo gimdymo pas mane irgi visi sonai, krutine, uzpakalis, kojos baisiom strijom nuejo. Praejo nemazai laiko ir jos tapo praktiskai nematomos. Neisnyko, aisku, visai, bet nebe tokios baisios. O va su antru vaiku nei vienos strijos neatsirado. Aisku, dar tik savaite po antro gimdymo, gal dar atsiras. Bet as labai tikiuosi, kad ne  lotuliukas.gif

4u.gif
Papildyta:
QUOTE(shaja @ 2011 09 02, 11:23)
jooo... strijos nemaloni tema. Aisku tavo odos ypatumai viska lemia, ir kremukai, kad ir brangiausi labai sitoje vietoje nepades schmoll.gif  Su pirmu nestumu tepiausi nuo 2 men labai saziningai, paskutini men atsirado kelios ant uzpakaliuko, bet nedaug biggrin.gif  si nestuma, pasikonsultavau su savo kosmetologe, tai man aiskiai pasake, kad striju visiskai neisvengsi, jei fiziologiskai tavo oda ne tokia elastinga. Bet pamazinti ju atsiradima galima, jei drekini oda drekinanciais kremais arba aliejais, ir kaina ju neturi reiksmes, gali buti ir pigiausias kuris drekintu oda, to uztenka. Aisku problemos tai neisspres, bet bent biski odos elastinguma padidins smile.gif dar gerai kontrastingi dusai, problematiskoms vietoms, silta srove-salta srove, padidina odos stangruma, bet cia jau megejoms biggrin.gif

Ka as ir turejau omenyje,kad nesvarbu kaina kremu,nes viskas priklauso nuo odos elastingumo drinks_cheers.gif
Atsakyti
oi, nemaloni tema... tegu vadina jas kai kurie leliuko zymemis ir didziuojasi jomis, bet man vis tiek negrazu.. schmoll.gif pas mano mociute po 9 vaiku nei vienos strijos.. pas mano mama nuo manes visas pilvas ir kojos taip suvagoti, kad niekas nepadejo ir jos tiesiog liko.. as tai va tepuosi kremukais, manau, papildomai padrekinti nepakenks.. bet visgi ir neaisku nuo ko tai priklauso.. gal nuo mitybos irgi dar priklauso, bet jauciu bunant nestuke.gif jau nebespesi pasitaisyt odos, jei ka nereikia valgei paskutinius n metu.. doh.gif
Atsakyti
Kiek iki šiol domėjausi, atsiradusių strijų niekas nepanaikina sad.gif
Tačiau benaršydama internete atradau štai tokį prietaisą: http://www.dermaroller.lt/ Negi iš tikrųjų 99 Lt kainuojantis prietaisas gali išgelbėti? Gal kuriai teko susidurti arba ką nors apie tai girdėti? mirksiukas.gif
Atsakyti
Idomus prietaisas, tikrai sudomino...
Siaip gan logiskas aprasymas del adateliu, kurios oda praduria, nes esu girdejusi, kad senosios kartos ginekologes patardavo nestukems gnaibyt savo pilvukus naguciais, kad striju kuo maziau atsirastu, tai tas prietaisiukas kazka panasaus ir daro g.gif
Atsakyti
Esu kelios savaites po gimdymo. Nuo paauglystes turiu siek tiek striju ant slaunu, oda sausa todel buvo didele tikimybe joms atsirasti. Visu pirma atmeciau minti, kad nieko pakeisti negalima, daug skaiciau ir nusprendziau drekinti oda naturaliais budais. Pasirinkau kokoso aliejaus ir kakavos svieto misiniu, mazdau 3/1 proporcija. Pradejau tepti nuo 2 nestumo menesio, sudrekinant vandeniu ir imasazuojant alieju i pilvo oda. Ir taip kasdien, iki gimdymo. Rezultate neturiu nei vienos strijos, nors paskutinem nestumo savaitem priaugadavau po 1 kg per savaite.
Taigi, tokia mano patirtis... gal kam nors pravers.
Atsakyti
QUOTE(elle2011 @ 2011 09 16, 17:02)
Esu kelios savaites po gimdymo. Nuo paauglystes turiu siek tiek striju ant slaunu, oda sausa todel buvo didele tikimybe joms atsirasti. Visu pirma atmeciau minti, kad nieko pakeisti negalima, daug skaiciau ir nusprendziau drekinti oda naturaliais budais. Pasirinkau kokoso aliejaus ir kakavos svieto misiniu, mazdau 3/1 proporcija. Pradejau tepti nuo 2 nestumo menesio, sudrekinant vandeniu ir imasazuojant alieju i pilvo oda. Ir taip kasdien, iki gimdymo. Rezultate neturiu nei vienos strijos, nors paskutinem nestumo savaitem priaugadavau po 1 kg per savaite.
Taigi, tokia mano patirtis... gal kam nors pravers.

o kur tos produktus pirkdavote?
Atsakyti
Kakavos sviesta "Kvapu namai", o kokoso alieju "Sveiki produktai" ten jis pigesnis smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(sileste @ 2011 06 24, 10:13)
1 visiskas nusisnekejimas. Oda yra zmogaus apsauginis sluoksnis, tepalai neturi  kontakto su vaiku.
2 O dazniausiai elergiski vaikuciai buna tu mamyciu, kurios begalo saugojas tepalu, kvepalu, citrusu ir t.t
3 taip kad isvaizda rupintis ne tik galima, bet ir reikia. Na as nekalbu apie tas kuriom ,,pom,, kaip atrodyt.
4 Grazinkimes ir kovokim pries gamta, nors nelabai su ja pakovosi smile.gif , bet geriau daryti negu nieko nedaryti.

1 Sileste,sita galite sekmingai prisitaikyti sau,ypac kur teigiate,kad jokio kontakto su vaiku neturi naudojamos kosmetines priemones.Kazin cia nezinojimas kaltas ar naivumas g.gif
Jau ir moksliskai irodyta,kad tiesiai i zmogaus organizma patenka kosmetines priemones,kartu su jomis ir visas brudas naudojamas jose.Oda nera labai jau patikimas barjeras.
Straipsniu aibe,ne siaip internautu pripyskinta,o rimti puslapiai publikuoja:
www.infomed.lt
www.cosmeticsdatabase.com
www.seimoms.lt
2 Kuo remiantis taip teigiate?Net ir specai gincijasi,vieningos nuomones kaip ir nera biggrin.gif .Kad ivairios chemines medziagos prie to prisideda-labai smarkiai tiketina.
3 Isvaizda rupintis moteriai-privalu,bet bent jau laukiantis,zindant reiketu siek tiek atsakomybes.Jeigu yra didziulis poreikis kazkuo tepti pilva,tai pirmyn-aliejai,sviestai.Norint isvengti striju,reikia,kad oda butu kiek imanoma elastingesne.Uz naturalius aliejus ar sviestus nieks geriau neapsaugos odos nuo plysimu.
Tarkim,reikia zmogui uzraso,kad NUO STRIJU(dar yra aibe zmoniu ,kurie pasimauna ant situ marketinginiu triuku)-ieskai tokio.
Pasitelki i pagalba interneta,randi kenksmingu kosmetikos ingredientu sarasa,ieskai tepalo be viso kenksmingo brudo.
4 Pries gamta nepakovosi,gerbiamoji.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Silvy: 27 rugsėjo 2011 - 11:09
QUOTE(elle2011 @ 2011 09 27, 12:35)
Kakavos sviesta "Kvapu namai", o kokoso alieju "Sveiki produktai" ten jis pigesnis smile.gif.

dekinga uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elle2011 @ 2011 09 27, 12:35)
Kakavos sviesta "Kvapu namai", o kokoso alieju "Sveiki produktai" ten jis pigesnis smile.gif.

pasidariau ta misinuka,nu bet kvapas jo sakes bigsmile.gif suvalgyti norisi.
beje ka domina radau kur Kaune siu produktu pigiau isigyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Silvy @ 2011 09 26, 22:09)
1 Sileste,sita galite sekmingai prisitaikyti sau,ypac kur teigiate,kad jokio kontakto su vaiku neturi naudojamos kosmetines priemones.Kazin cia nezinojimas kaltas ar naivumas g.gif
Jau ir moksliskai irodyta,kad tiesiai i zmogaus organizma patenka kosmetines priemones,kartu su jomis ir visas brudas naudojamas jose.Oda nera labai jau patikimas barjeras.
Straipsniu aibe,ne siaip internautu pripyskinta,o rimti puslapiai publikuoja:
www.infomed.lt
www.cosmeticsdatabase.com
www.seimoms.lt
2 Kuo remiantis taip teigiate?Net ir specai gincijasi,vieningos nuomones kaip ir nera biggrin.gif .Kad ivairios chemines medziagos prie to prisideda-labai smarkiai tiketina.
3 Isvaizda rupintis moteriai-privalu,bet bent jau laukiantis,zindant reiketu siek tiek atsakomybes.Jeigu yra didziulis poreikis kazkuo tepti pilva,tai pirmyn-aliejai,sviestai.Norint isvengti striju,reikia,kad oda butu kiek imanoma elastingesne.Uz naturalius aliejus ar sviestus nieks geriau neapsaugos odos nuo plysimu.
Tarkim,reikia zmogui uzraso,kad NUO STRIJU(dar yra aibe zmoniu ,kurie pasimauna ant situ marketinginiu triuku)-ieskai tokio.
Pasitelki i pagalba interneta,randi kenksmingu kosmetikos ingredientu sarasa,ieskai tepalo be viso kenksmingo brudo.
4 Pries gamta nepakovosi,gerbiamoji.

nu ir netingejimas moteriskes tiek filosofijos prirasyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(juleta @ 2011 09 27, 18:24)
dekinga uz info 4u.gif



Sekmes naudojant smile.gif
Atsakyti