Įkraunama...
Įkraunama...

Strijos

Bet kokie tepalai, vaistai ir net ikvepiami dalykai nuseda kraujyje, kuris yra jusu augancio vaikucio vienintelis maistas. Kodel zmones taip sureiksmina isvaizda... Sekmes visoms susilaukti sveiku, nealergisku vaikiuku.
Atsakyti
Man nestumo metu neatsirado nei vienos thumbup.gif , nors mano oda manau ne is elastinguju, vaikysteje buvau stambi, tai turiu keleta sonuose. Nestumo metu priaugau nemazai - 20 kg, saziningai kiekviena ryta ir vakara tepliojausi spec. kremuku ir aciu D man pavyko ju isvengti thumbup.gif . Sekmes visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Galde @ 2011 06 20, 18:06)
Bet kokie tepalai, vaistai ir net ikvepiami dalykai nuseda kraujyje, kuris yra jusu augancio vaikucio vienintelis maistas. Kodel zmones taip sureiksmina isvaizda... Sekmes visoms susilaukti sveiku, nealergisku vaikiuku.

visiskas nusisnekejimas. Oda yra zmogaus apsauginis sluoksnis, tepalai neturi kontakto su vaiku. O dazniausiai elergiski vaikuciai buna tu mamyciu, kurios begalo saugojas tepalu, kvepalu, citrusu ir t.t taip kad isvaizda rupintis ne tik galima, bet ir reikia. Na as nekalbu apie tas kuriom ,,pom,, kaip atrodyt. Grazinkimes ir kovokim pries gamta, nors nelabai su ja pakovosi smile.gif , bet geriau daryti negu nieko nedaryti.
Atsakyti
QUOTE(sileste @ 2011 06 24, 11:13)
visiskas nusisnekejimas. Oda yra zmogaus apsauginis sluoksnis, tepalai neturi  kontakto su vaiku. O dazniausiai elergiski vaikuciai buna tu mamyciu, kurios begalo saugojas tepalu, kvepalu, citrusu ir t.t taip kad isvaizda rupintis ne tik galima, bet ir reikia. Na as nekalbu apie tas kuriom ,,pom,, kaip atrodyt. Grazinkimes ir kovokim pries gamta, nors nelabai su ja pakovosi smile.gif , bet geriau daryti negu nieko nedaryti.

sutinku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Galde @ 2011 06 21, 07:06)
Bet kokie tepalai, vaistai ir net ikvepiami dalykai nuseda kraujyje, kuris yra jusu augancio vaikucio vienintelis maistas. Kodel zmones taip sureiksmina isvaizda... Sekmes visoms susilaukti sveiku, nealergisku vaikiuku.

Tepliojuos su alyvuogiu aliejum,gerai minkstina oda,o ir leliui toks dalykas manau nepakenks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Petite+ @ 2011 06 24, 13:22)


sutinku ir as 4u.gif be to, kiekvienai moteriai isvaizda buvo ir bus svarbu (na nebent moteris turi problemu manau) todel noras isvengti striju yra normalus.. g.gif blush2.gif taciau nieks nenori pakenkti vaikeliui ir jeigu toks neigiamas poveikis butu, visi tie kremai manau senai butu uzdrausti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(astabil @ 2011 06 24, 20:28)
Tepliojuos su alyvuogiu aliejum,gerai minkstina oda,o ir leliui toks dalykas manau nepakenks ax.gif

o jis spec.kunui?
Atsakyti
Nu per oda tikrai patenka viskas i gilesnius sluoksnius doh.gif tai vos ne benzinu kokiu issitepus nieko blogo? doh.gif ..... o tu tepalu visokiu yra...yra ir tokiu, kurie kenki, bet neuzdrausti...siais laikais reikia pacioms labai skaityti kas parasyta sudetyje ir rinktis organic produkta....... mirksiukas.gif

Va tokie kaip alyvuogiu aliejus tai man super....kam ten pirkti krema su milijonu ingredientu, jei aliejus pigiau ir sveikiau thumbup.gif
Atsakyti
as nesuprantu sio juoda-balta pasiskyrstymo, arba tepu bet ka kad tik padetu arba netepu nieko nes kenkia. juk nestumo netu galima rinktis naturalius produktus pagamintus is naturaliu sertifikuotu medziagu ir patikimu firmu, tai net jei ir patenka i kraujotako tos medziagos nedaro nieko bloga. zinoma kad sugebeti gerai issirinkti reikia tureti supratimo apie natur kosmetika arba klausti kienonors kas tai ismano, nes siais laikais jei ant pakuotes parasyta "naturalu" tai dar nereiskia kad viskas produkto sudetyje yra naturalu ir sertifikuota.antra vertus ir naturalus dalykai nevisi tinkami nestukems uztai manau geriausia pasikonsultuoti su zinanciais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saule19841984 @ 2011 06 25, 06:00)
Nu per oda tikrai patenka viskas i gilesnius sluoksnius  doh.gif  tai vos ne benzinu kokiu issitepus nieko blogo?  doh.gif  ..... o tu tepalu visokiu yra...yra ir tokiu, kurie kenki, bet neuzdrausti...siais laikais reikia pacioms labai skaityti kas parasyta  sudetyje ir rinktis organic produkta.......  mirksiukas.gif

Va tokie kaip alyvuogiu aliejus tai man super....kam ten pirkti krema su milijonu ingredientu, jei aliejus pigiau ir sveikiau  thumbup.gif

kai skauda skrandi irgi tepat su tepalu, neva gal pades?... biggrin.gif, jei jau per oda viskas patenka, benzino ar dyzelino ir nenescia nesitepciau, o vat bet koks tepalas tepant saikingai nei mamai nei leliui tikrai nepakenks.
Atsakyti
QUOTE(ausryttiaa @ 2010 04 21, 20:00)
Sveikos  4u.gif  o as kaip tik siandien su gine kalbejau apie strijas, ji jauna, nesenai pati pagimdzius ir man sake jokiu budu nepirkti tu brangiu kremu nuo striju, teige, kad sumokesiu tik uz reklama, o naudos jokios nebus. Faktas tas, kad genu nepakeisi, galima tik susvelninti visa ta procesa, ji man liepe tepti oda paprasciausiu ranku ar veido kremu, kurio sudetyje yra glicerino. Jis drekina oda ir jei jau bus lemta atsirasti strijoms, jos bus ne tokios ryskio ir oda ne taip smarkiai plys  smile.gif  Tai va tiek siandien isgirdau is gines ir visiskai jai pritariu, jokie brangus kremai nepakeis musu genu  mirksiukas.gif


Visiskai pritariu del tu brangiu kremu. Galima juos pirkti, galima ir ne. Kiekvienai pagal savo kisene. Esme tikrai yra drekinime. Su pirmuoju vaiku striju atsirado nei daug nei mazai, taciau metams begant jos sumazejo ir tapo nebe tokios ryskios. Siuo metu besilaukdama antrojo ilga laika kankinausi su siaubingai sausa pilvo oda. Daug ka isbandziau ir galiu drasiai visoms rekomenduoti taukmedziu sviesta. Jis tikrai labai gerai drekina oda, o tuo paciu yra ir puiki prevencine priemone pries strijas. Aisku, garantijos, kad striju neatsiras nera ir negali buti. Taciau pabandyti tikrai galite. Nebrangu, gal tik bjauroka uztepti smile.gif Bet gi ko nepadarysi, kad isvengti tu bjaurybiu biggrin.gif
Atsakyti
O man patare naudoti krema su VitE sudetyje. Nes buten Vit E yra veiksmingas priesh mazus randelius ir strijas.

Su pirmu nestumu tepiau nuo pradezios iki pabaigos. Sutepiau visus kremus kunui be parfumo, kuriuos turejau, o veliau pirkau kokoso alieju su VitE. Neturiu ne vienos strijos, nors gal dar ir del to, kad per visa nestuma priaugau 8kg g.gif
Atsakyti