Įkraunama...
Įkraunama...

Strijos

QUOTE(Taniushka @ 2011 04 23, 19:00)
visos temos neskaiciau bet visiskai su jumis sutinku ir noriu pasidalinti savo mintim, dabar laukiuosi antro vaikelio ir pradejau vel galvoti apie strijas ir atejo man tokia mintis o kagi tokio turi visi tie kremai nuo striju ko neturi paprasti drekinamieji kremai ir...... ogi nieko, istikruju visi tie brangus kremai yra tik verslas, o busimos mamos pasidaro labai naivios ir perka viska ka jiems siulo (bent jau kaip laukiasi pirmo vaikelio) o dar paieskojau info internete mitas apie striju krema ir radau daug idomios info. o is savo patirties ka galiu pasakyti, kai laukiausi pirmo vaikelio as tepiausi kremu nuo striju (man ji padovanojo) ir viena pazistama irgi tokiu pat tepesi, rezultatas -man nei vienos strijos jai visas pilvas raudonai melynas, dabar laukiuosi antro vaikelio tepu oda tik drekinamaisiais kremais butinai ryte vakare ir rezultatas ogi kol kas nei vienos strijos o liko vaikscioti 8 sav. gal jos dar atsiras bet tai jau tikrai nepriklausis nuo to kokiu kremu tepu pilvuza, tik krema butinai renkames be parabenu ir kitu kenksmingu medziagu kurios gali sukelti vezi  smile.gif

p.s  jeigu lemta tureti strijas tai jos ir bus kokiu kremu beteptumete, cia jau tokia jusu oda, bet drekinti oda butinai reikia visada ir pries nestuma ir po jo tada rezultatai bus kur kas malonesni



Pilnai sutinku. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Taniushka @ 2011 04 23, 19:00)
visos temos neskaiciau bet visiskai su jumis sutinku ir noriu pasidalinti savo mintim, dabar laukiuosi antro vaikelio ir pradejau vel galvoti apie strijas ir atejo man tokia mintis o kagi tokio turi visi tie kremai nuo striju ko neturi paprasti drekinamieji kremai ir...... ogi nieko, istikruju visi tie brangus kremai yra tik verslas, o busimos mamos pasidaro labai naivios ir perka viska ka jiems siulo (bent jau kaip laukiasi pirmo vaikelio) o dar paieskojau info internete mitas apie striju krema ir radau daug idomios info. o is savo patirties ka galiu pasakyti, kai laukiausi pirmo vaikelio as tepiausi kremu nuo striju (man ji padovanojo) ir viena pazistama irgi tokiu pat tepesi, rezultatas -man nei vienos strijos jai visas pilvas raudonai melynas, dabar laukiuosi antro vaikelio tepu oda tik drekinamaisiais kremais butinai ryte vakare ir rezultatas ogi kol kas nei vienos strijos o liko vaikscioti 8 sav. gal jos dar atsiras bet tai jau tikrai nepriklausis nuo to kokiu kremu tepu pilvuza, tik krema butinai renkames be parabenu ir kitu kenksmingu medziagu kurios gali sukelti vezi  smile.gif

p.s  jeigu lemta tureti strijas tai jos ir bus kokiu kremu beteptumete, cia jau tokia jusu oda, bet drekinti oda butinai reikia visada ir pries nestuma ir po jo tada rezultatai bus kur kas malonesni


drinks_cheers.gif Pati planavau apskritai nusipirkti ekologišką kokosų aliejų, bet jau kad gavau spec. aliejų, tai reikia sutepti smile.gif O šiaip daug geriau tikrai atkreipti dėmesį į sudėtį, negu į firmos garsumą, pasižiūrėti, kad būtų kuo mažiaų dažų, kvapiklių ir parabenų.
Atsakyti
Tepu strijas linų sėmenų aliejumi. Nežinau, ar padės, dar nedaug laiko, kai jį naudoju, bet visi brangūs kremai pilni chemijos...jau kai pamačiau kreme už 59 Lt parabenų krūvą, nusprendžiau rinktis natūralią priemonę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anoniminė @ 2011 04 27, 12:12)
Pilnai sutinku. drinks_cheers.gif

Tai ppat sutinku su viskuo apie strijų atsiradimą ir kremus. Man jau nuo augimų jų gyvas velnias ir ant užpakalio ir ant koju per sulenkima ir žinau kad paaugus pilvui jos tai pat atsiras. Tepu aš tuo kremu bet kažkaip gal dėl psichologijos ir dėl to kad vi stiek odą drėkinti reikia.
Atsakyti
Literaturoj raso, kad jokie kremai neapsaugos nuo striju, nieko cia labai nepadarysi, tik tiek, kad po gimdymo strijos turetu siek tiek nublankti. Tai dazniausiai lemia paveldimumas. Zinoma, drekinti oda reikia, bet tam nebutina kazkokie specialus nuo striju kremai, jie niekuo nepranasesni uz paprastus drekinamus kremus ar aliejus.

Atsakyti
As ir netikiu, kad kremai gali apsaugoti nuo striju...jei jau lemta, tai lemta smile.gif
Todel nemetau pinigu kremams brangiausiems. Isigijau sezamo aliejasu bueliuka (ant kurio i kepti galima biggrin.gif) ir vakarais pasitepu kojas, pilvuka, bet tik del to, kad oda sausa, o ne todel, kad striju baiminuos. Turiu ju nuo kazkada ant slaunu, papiuku... nenoreciau, kad ir pilvukas ismargintu, bet jei jau atsiras, tai ka as su jom darysiu biggrin.gif Susidraugausiu, va smile.gif
Atsakyti
Tepuosi alyvuogiu aliejumi ir stengiuosi drekinti oda is vidaus-geriu daug vandens..Lyg ir neatsirado dar,gal tik kai svoris nukris pasimatys tongue.gif Nors pilvukas laaabai didelis rolleyes.gif
Atsakyti
Nu taip jei nedaug priaugai tai gal mažiau ir bus. Manau nuo to labiausiai ir priklauso kiek tu striju yra
Atsakyti
idomu pasidare, nuo keliu savaiciu jau tos strijos atsiranda dazniausiai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inna23 @ 2011 05 11, 19:00)
idomu pasidare, nuo keliu savaiciu jau tos strijos atsiranda dazniausiai?  4u.gif

Manau, kad kiekvienai individualiai, bet dažniausiai, kai jau staigiau pradeda augti svoris...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo suntea7: 11 gegužės 2011 - 18:12
Su pirmu nestumu priaugau 22 kg blush2.gif - strijos neturejau nei vienos.Su antru nestumu priaugau 28kg doh.gif blush2.gif - striju atsirado ant slaunu...Tai is savo patirties galiu pasakyt,kad nuo priaugto svorio ir priklauso...
Atsakyti
QUOTE(inna23 @ 2011 05 11, 19:00)
idomu pasidare, nuo keliu savaiciu jau tos strijos atsiranda dazniausiai?  4u.gif

kazkur skaiciau kad dazniausei nuo 22 savaites nes tada svoris greiciausei auga o seip kiekvienai individualiai
Atsakyti