Įkraunama...
Įkraunama...

Strijos

Norint isvengti stryju. Nebutina naudoti kremus nuo stryju. visa nestumo laika, laikykite krutis slaunis, sedyne ir nugara dregnai, tiesiog tepkite aliejiukais. i diena 3 kartus pasistepkite su Dzounsons baby oil. kremai siektiekgal ir padeda, bet tuoj tas kremas isigeria i oda. Jei sausa oda tai gali atsirasti stryju. Tad reikia oda laikyti dregna smile.gif
Atsakyti
Man pirmos strijos atsirado kol dar nebuvau nėščia tik nuo 3 kg. visas užpakaliukas nuėjo strijomis, tada ir pagalvojau kas bus kai lauksiuos smile.gif taip ir atsitiko kai pastojau gal po 2-3mėn. atsirado pirmosios strijos ant krutinės, po to ir ant užpakaliuko, mes augome o jų vis daugėjo, pradėjo atsirasti ant šlaunų, ir galiausiai ant pilvo...prisipažinsiu nesitepiau i diena 3 kartus, pirkau specialų kremą nuo pat pradžių, kol dar neturėjau strijų tepiausi rytais ir vakarais bet niekas nepadėjo tada ir suprantu jei lemta, jei linkusi oda į strijas tai tu daryk ką nori jos vistiek bus. tongue.gif biggrin.gif ir aš prie jų pripratau, ir nebebaisios man jos paliko smile.gif
Atsakyti
As aliejaus jokiais budais negaliu naudoti. Man jis visiskai neisigeria, absoliuciai ir tenka eit praustis, nes riebi but negaliu. Nusipirkau ir kvapu namu, naturalu alieju kokosu plaukams gaivinti, tai meginsiu ir odai jei gersis. As priaugau tik 8 kg svorio ir nemanau, kad jau per likusi laika labai daug priaugs, bet krutine mano jau pasmerkta man regis. Pilvukas kol kas svarutis net blizga tpiu tpiu tpiu 4u.gif Cia genai, genai, genai, bet nusispjaut ir nieko nedaryt, tai tikrai negalima.
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2010 04 26, 11:21)
Cia genai, genai, genai, bet nusispjaut ir nieko nedaryt, tai tikrai negalima.

na nepasakyčiau kad genai, mano šeimoje niekas neturėjo tiek strijų kiek mane išmėte
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiuxsss @ 2010 04 26, 13:02)
na nepasakyčiau kad genai, mano šeimoje niekas neturėjo tiek strijų kiek mane išmėte
smile.gif

Niekas nesake, kad cia paveldima.Gal ne taip issireiskiau. Tavo pacios genai, odos struktura ir t.t. mano mama neturejo, nei striju, nei plyso gimdymo metu, bet as net nesitikiu, kad man taip bus. AS zinau, kad mano oda ziauriai sauset linkus, tad...
Atsakyti
Mamukai, as siandien suzinojau labai paprasta kremuko odai drekinti recepta 4u.gif Pigu, paprasta, itin naturalu ir saugu!!! Imate pora saukstu naturalaus jogurto be jokiu konservantu, papildote ji keletu lasiuku jums patinkancio eterinio aliejaus, laseliu vitamino a ir e ir tepate tokiu kremuku savo dailu nestukes kuneli po maudyniu thumbup.gif Oda po keliu savaiciu bus tokia sveikai pamaitinta, jog pajusite realu teigiama poveiki rolleyes.gif Ismeginkite ir pacios isitikinkite! Gal nuo striju 100 % neisgelbes, bet tikrai kunas bus malonus liesti nestuke.gif O del kremu tai pritariu - jie neisgelbes, jei odele bus neelastinga is prigimties schmoll.gif
Atsakyti
mano pilva ir krutine irgi isvagojo strijos per nestuma verysad.gif po visko bandziau tepti oriflame firmos (nes pazistamos l.gyre), be man nieko nepadejo cry.gif bet dabr jau praejo nemazai laiko, jos pasvesejo ir ne taip jau matosi rolleyes.gif tai jau ne taip baisiai atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IRIM @ 2010 04 26, 21:46)
Mamukai, as siandien suzinojau labai paprasta kremuko odai drekinti recepta 4u.gif Pigu, paprasta, itin naturalu ir saugu!!! Imate pora saukstu naturalaus jogurto be jokiu konservantu, papildote ji keletu lasiuku jums patinkancio eterinio aliejaus, laseliu vitamino a ir e ir tepate tokiu kremuku savo dailu nestukes kuneli po maudyniu thumbup.gif  Oda po keliu savaiciu bus tokia sveikai pamaitinta, jog pajusite realu teigiama poveiki  rolleyes.gif  Ismeginkite ir pacios isitikinkite! Gal nuo striju 100 % neisgelbes, bet tikrai kunas bus malonus liesti  nestuke.gif O del kremu tai pritariu - jie neisgelbes, jei odele bus neelastinga is prigimties  schmoll.gif

Tai kad kiek žinau, nėštukėm nerekomenduojami eteriniai aliejai g.gif

O man gyd. šiandien pasakė, kad pilvą reikia teptis paprastu alyvuogių aliejumi. Įmasažuoti lengvai, kol visiškai įsigers smile.gif
Atsakyti
Kai laukiausia pirmo vaiko, kazkokiu aliejuku nuo striju tepliojausi. o dabar apart naturaliu alieju (kokoso, abrikosu kauliuku i pan.) nieko netepu. o ir tuos tepu po duso, odos dregmei palaikyti.
manau, bus ar ne bus strijos daugiausiai priklauso nuo pacio organizmo, ir tie visokie spec kremai na gal ir kiek pristabdo ju susidaryma, bet jei jau lemta ju tureti - niekur nepabegsi
Atsakyti
Viena iš natūralių priemonių strijų prevencijai yra emu aliejus. Saugus naudoti nestuke.gif metu, tinka ir kūdikiams nuo sauskelnių bėrimo, odos drėkinimui

http://www.buzzle.co...etch-marks.html

''Emu Oil products and Skin Care have been found to assist in the healing of Stretch Marks. This is because Emu Oil contains high concentrations of Oleic (Omega 3) and Linolenic (Omega 6) Acids (unsaturated fatty acids that the body cannot produce, but the skin needs), and Palmitic Acid which stimulates new skin cell growth. Emu Oil carries all of these building blocks through the Epidermis directly to the Dermis. Here they are absorbed quickly and aid the repair of Scar tissue and Stretch Marks where the damage initialy occurred. Emu Oil is highly concentrated, a has huge amounts of Vitamin E, and without that, these essential nutrients cannot be utilized by the Dermis. ''
Atsakyti
tai galima prieiti isvados,kad geriausia gausiai drekinti oda paprasciausiomis priemonemis. tongue.gif super
Atsakyti
QUOTE(calvine @ 2010 04 23, 23:50)
Norint isvengti stryju. Nebutina naudoti kremus nuo stryju. visa nestumo laika, laikykite krutis slaunis, sedyne ir nugara dregnai, tiesiog tepkite aliejiukais. i diena 3 kartus pasistepkite su Dzounsons baby oil. kremai siektiekgal ir padeda, bet tuoj tas kremas isigeria i oda. Jei sausa oda tai gali atsirasti stryju. Tad reikia oda laikyti dregna  smile.gif



geras smile.gif nezinojau smile.gif galejai anksciau parasyti smile.gif bet gal zinai kas padeda sumazinti jas ar naikinti be lazerio? smile.gif
Atsakyti