Įkraunama...
Įkraunama...

Strijos

neturejau striju nei ant pilvo, nei ant krutines, tfu tfu tfu smile.gif atsirado ju tik ant slaunu, tiksliau tik ant vienos kazkodel.. ir pacioje nestumo pabaigoj. naudojau aliejuka koki tai ir siaip drekinau oda, bet tikrai jokiu mandru kremu nepirkau. nzn ar tai padejo, ar ne, bet striju tai tik tiek ir tebuvo, o svorio priaugusi buvau tikrai daugiau nei reikia. o dar ir oda mano linkusi i ju atsiradima, nes visa nugaros apacia pagrazinta strijom nuo paauglstes svorio kitimo...
Atsakyti
Va man irgi jauciu, kad atsiranda, dabar jau 24 savaite, nors iki tol drekindavau oda johnso aliejuku, bet va... ir toj pusej pilvo, kur lelyte daugiausiai makaluojas smile.gif stengiuos daugiau drekint, ir ryte ir vakare, nes anksciau tik vakarais po duso tepdavaus.
Jei gamta leme, vargu ar ka mes galim padaryt, tik gal kiek prislopinti smile.gif
Atsakyti
As zinau, man tikriausiai dar per anksti apie strijas kalbeti, bet man kiek gydytoja patare, jau dabar reiketu oda pradeti rupintis. Taigi ir tepuosi skirtingais aliejukais ir negyvosios juros kremais. tikiuosi, pades... ax.gif
Atsakyti
Per pirma nestuma tfu tfu tfu neatsirado sito dziaugsmo nei ant pilvo, nei ant krutines, tik kelios ant vidines slaunu puses. Dabar laukiu antrojo vaikelio, tai neaisku kaip cia bus. Mano vienai draugei po pirmojo nestumo buvo vos kelios neryskios tokios ant pilvo atsiradusios, o po antrojo, siaubas kaip sutrukinejo doh.gif
Atsakyti
Man atsirado striju ant uzpakaliuko, desines kruties ir vidiniu slaunu pusiu verysad.gif O vakar pastebejau, kad desine slaunis dar labiau trukineti pradejo. Aisku, kad ne is mamos oda paveldejau, ji sake, kad jai tik kelios baltos ant pilvo atsirado ir po kiek laiko pranyko, o as kuo toliau, tuo labiau virstu i zebra mad.gif
Atsakyti
Nesitepiau niekuo ir neatsiraso striju. Cia matyt nuo odos prikaluso, o visi brukami kremai tik verslas 4u.gif
Atsakyti
Labai prižiūrėjau ir iki šiol prižiūriu savo odą, drėkinu ją, bet, matyt, to negana... Šlaunys iki pat kelių išraižytos ryškių mėlynų strijų, krūtų apačia po speneliais sutrūko, ant pilvo turiu 6 strijas. Manau, po gimdymo išlįs daugiau doh.gif Per 38 sav. priaugau 15 kg ax.gif Jei iki termino tempsiu, manau, dar koks kilogramas prilips rolleyes.gif
Atsakyti
Man pirmo nėštumo metu atsirado strijų, ant pilvo - nedaug, vos keletas, kurios vėliau apsitraukė ir jų praktiškai nesimatė, o va ant krūtinės - daug... bet krūtinės niekuo netepiau, strijų atsirado, kuomet pienas pradėjo gamintis, jau pagimdžius, nesinorėjo niekuo tepliot maitinant.

O dabar kol kas neturiu nei vienos naujos strijos. Kruopščiai tepu K.Hadek aliejumi nuo strijų, pakaitom su taukmedžio sviestu, atrodo, kad oda gauna maximalų drėkinimą...
Atsakyti
Sveikutes,pas mane striju buvo kai dar nesilaukiau,nors esu smulkaus sudejimo ir sportuodavau,bet va ju buvo,drekindavau oda ivairiausiais kremais ir saule nepiknaudziaudavau,o dabar kai laukiuosi,lyg ir nepadaugejo,tepu oda cocoso sviestu netgi,ka ir daktare patare jis kaip tik skirtas nestuke.gif netempia odos ir neniezti,efektas merginos neblogas,bet manau dar ir nuo genu,ir nuo daugybes dalyku priklauso kaip tos strijos atsiranda....
Atsakyti
pas mane strijų yra ant užpakalio, bet jos atsirado ne nėštumo metu, tai labai bijau, kad visa nesutrukinėčiau... na, bet jei jau tokia, oda tai nieko ir nepadarysi... nuo kokio antro mėn. tepuosi kremukais, drėkinu odą ir viliuosi, kad daugiau jų pas mane neatsiras wink.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
turiu tokia beda striju ir as, tik pas mane labai didele. ir jos raudonos ir ryskios, apima visa uzpakali ant abieju zandeliu, klubu sonus,ar liemuo geirau pavadinti, toliau kojos tai galiu pasakyti visos, na prie riesu koju nera tik, o taip ir slaunys ir blauzdos tiek vidineje tik ne pusese, ir krutine, tepu nuo nestumo pradzios kremais ivairiais kokiais tik ir netepu ir ka jus galvojat ogi nieko nei mazeja nei gereja, tik plinta gileja ryskeja. baigiu i depresija pulti.... nepatraukli jauciuosi tiek geda pries vyra tiek bijau eiti i vonia ir veidrody save pamatyti... beto neikead neturejau celiulito o dabar jis atsirado kartu su strijomis... zodziu kosmaras, ir esu balta kaip popieriaus lapas dabar... pagimdysiu atsigausiu pradesiu sportuoti kad atgauti lieknuma ar sumazint taip celiulita ir tada jau kita meta zadu naikinti pradeti po trupuciuka stijas lazeriu ar kokiu velniu, ir apsilankyti soliariume, nes siuo metu esu uzsienyje tai cia bus neimanoma man nei naikinti kazkaip nei i soliariuma nueiti. zodziu bijau as dar kad jos issiples nes pleciais dabar paskutiniui menesiui stipriai atrodo valandom... plinta ir dar blauzdas vanoja... po gimdymo bijau kad is manes isvis nieko neliks... nei is krutines nei is koju... zodziu jauciuosi bjauriai... ir tai vis tesiasi ir jauciu dar kol apsinaikysiu tai praeis ne vieni ne dveji meteliai... o visa kruva metu... taigi gal ka nors paguodziau kad buna va taip baisiai kaip man... unsure.gif verysad.gif cray.gif ( o dar kol pinigu susitaupysiu ant naikinimu tai jegis... ) mega_shok.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fuerte: 19 balandžio 2011 - 17:07
QUOTE(Lionesss @ 2011 04 07, 21:01)
Nesitepiau niekuo ir neatsiraso striju. Cia matyt nuo odos prikaluso, o visi brukami kremai tik verslas  4u.gif


visos temos neskaiciau bet visiskai su jumis sutinku ir noriu pasidalinti savo mintim, dabar laukiuosi antro vaikelio ir pradejau vel galvoti apie strijas ir atejo man tokia mintis o kagi tokio turi visi tie kremai nuo striju ko neturi paprasti drekinamieji kremai ir...... ogi nieko, istikruju visi tie brangus kremai yra tik verslas, o busimos mamos pasidaro labai naivios ir perka viska ka jiems siulo (bent jau kaip laukiasi pirmo vaikelio) o dar paieskojau info internete mitas apie striju krema ir radau daug idomios info. o is savo patirties ka galiu pasakyti, kai laukiausi pirmo vaikelio as tepiausi kremu nuo striju (man ji padovanojo) ir viena pazistama irgi tokiu pat tepesi, rezultatas -man nei vienos strijos jai visas pilvas raudonai melynas, dabar laukiuosi antro vaikelio tepu oda tik drekinamaisiais kremais butinai ryte vakare ir rezultatas ogi kol kas nei vienos strijos o liko vaikscioti 8 sav. gal jos dar atsiras bet tai jau tikrai nepriklausis nuo to kokiu kremu tepu pilvuza, tik krema butinai renkames be parabenu ir kitu kenksmingu medziagu kurios gali sukelti vezi smile.gif

p.s jeigu lemta tureti strijas tai jos ir bus kokiu kremu beteptumete, cia jau tokia jusu oda, bet drekinti oda butinai reikia visada ir pries nestuma ir po jo tada rezultatai bus kur kas malonesni
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taniushka: 23 balandžio 2011 - 18:02