Įkraunama...
Įkraunama...

Strijos

QUOTE(September_Lady @ 2011 03 16, 13:36)
duse, po duso  ax.gif


ziuresim nusipirkau ta aliejuka gal man tiks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(September_Lady @ 2011 03 16, 13:36)
duse, po duso  ax.gif

na kaip duse galima praustis su aliejum, nelabai isivaizduoju lotuliukas.gif
greiciausiai gal tik po duso mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gerberiuke @ 2011 03 16, 13:47)
na kaip duse galima praustis su aliejum, nelabai isivaizduoju  lotuliukas.gif
greiciausiai gal tik po duso  mirksiukas.gif


niekas ir nesiprausia aliejuku tongue.gif duse, reiskia neislipus is duso kabinos, po duso, reiskia nusiprausus, bet nenusisluoscius...
Atsakyti
QUOTE(September_Lady @ 2011 03 16, 13:16)
man Johnsons kudikiskas aliejukas tikras SSS.. unsure.gif  man nuo jo pradejo pleiskanoti oda, ypac koju  doh.gif o naudodavau irgi duse ant dregnos odos...

Iš esmės pritariu, kad yra tikrai geresnių gaminių už johnsons drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tepiau viskuo ir nepadejo man nieks. schmoll.gif Gine sake oda linkus i strijas ir nieko cia nepristabdysi. schmoll.gif Ale va pilva tai vistiek dar teplioju, pagatava as jau ir kepimo aliejum tept, kad tik daugiau ju nebutu, nes man tas rupkes labai nemaloniai skauda. bash.gif
Atsakyti
o nuo kada jums jau pradejo rysketi strijos, t.y., nuo kelintos savaiteles mazdaug?
Atsakyti
QUOTE(gerberiuke @ 2011 03 24, 14:58)
o nuo kada jums jau pradejo rysketi strijos, t.y., nuo kelintos savaiteles mazdaug?



Ale va tiksliai nepamenu. Bet ant krutines tai jos labai greit pas mane atsirado, nes visad turejau maza krutine, o cia pah ir sitaip issipute nestumo metu, tai 20 savaite ant krutu tai jau tikrai pamenu, kad turejau. doh.gif O ant uzpakalio atsirado veliau jau.
Atsakyti
Man ant krutines kokiu 32-ju savaiteliu atsirado, tiksliai nebepamenu kada, bet mazdaug tuo metu...
Atsakyti
Man strijos per pirma nestuma atsirado tik savaitei likus iki gimdymo, o visa laika nebuvo ne vienos, o kai sutruko tai sutruko odele mano doh.gif ir tik ant pilvo tada..
paskui dar ju atsirado ir ant ranku biski ir ant koju kai svoris greit krito zemen vienu metu vat ir pagrazino jos blush2.gif
Atsakyti
pas man ant krutines irgi labai anksti atsirado doh.gif apie 16-18 savaite cray.gif nors saziningai tepiausi kiekviena diena unsure.gif jokie kremai, sviestai, aliejukai nepadejo doh.gif , tfu tfu dar pilvukas laikosi kolkas blush2.gif tikuosi ir neatsiras ant jo tu bjaurybiu
Atsakyti
Man jokie kremai nepadėjo schmoll.gif
Atsakyti
nepirkit tik tu Jonshon, sebamed ir panasiu aliejuku....vien i sudetis paziurejus galima suprasti kad nieko gero is ju. tikrai neduos efekto, sausins oda toliau. Geriau naudokit naturalius aliejus arba sviestus
Papildyta:
QUOTE(Piepole @ 2011 02 19, 17:22)
Mano  nestuke.gif  dar tik 19 savaiciu ir kelias strijas ant klubu turiu nuo paauglystes. Uzvakar pastebejau, kad krutine pamelynavusi sad.gif Tai nors is mano gydytojas sake, kad tie kremai nieko nepadeda ir kad viskas priklauso nuo genu, bet dar snd nusipirksiu alyvuogiu alieju ir sazininkai trinsiuosi smile.gif




manau tikrai ne tik genai. kodel vienoms per viena nestuma nebuna per kita atsiranda? g.gif
reikia drekinti butinai oda. as tik uz naturalius aliejus. nereiks isleisti simtu litu neefektyviems produktams, o galima isleisti max 40 litu ir efektas super. as uz simondsiju alieju, aisku tik uz gryna ir ekologiska!!!! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gelyte111: 01 balandžio 2011 - 22:19