Įkraunama...
Įkraunama...

Strijos

o kazin ar padetu jonsons beybi aliejukas jis irgi gan gerai drekina manau oda? 4u.gif
Atsakyti
Tik nepamirskit kad oda reikia drekinti ne tik is isores, o ir is vidaus. Reikia vartoti pakankamai skysciu, kad oda butu kuo elastingesne..

Man asmeniškai irgi dar neatsirado striju, nors jau nestumo pabaiga.. krutine ir per menesi laiko padidejo nuo B iki D, bet lyg nieko.. kai jauciu, kad oda sausa - pasitepu aliejuku ir viskas, daugiau nieko nenaudoju.. Tikiuosi taip viskas gerai bus iki pabaigos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(as_eglute @ 2011 03 15, 18:52)
o kazin ar padetu jonsons beybi aliejukas jis irgi gan gerai drekina manau oda? 4u.gif

Žinoma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(suntea7 @ 2011 03 15, 21:33)

jonsons aliejukas odos nedrekina, jis tik sulaiko odos dregme. todel siuo atveju nuo srtiju manau labiau padetu jonsons losjoniukai, bet ne aliejukai
Atsakyti
QUOTE(liaudija @ 2011 03 08, 19:24)
Šiaip man rekomendavo ir tris mėnesius po gimdymo pasitepti, kad vėliau jų neatsirastų.

PS dėl strijų profilaktikos ant pilvo, tai diržo veiksmingumą man minėjo keli gydytojai.


o del ko jos po nestumo turetu atsirasti g.gif . tokia teorija pirma karta girdziu.
o dirzas reikalingas tam, kad kai pilva pilva tempia i apacia, taip striju atsiranda.
Atsakyti
QUOTE(mabi @ 2011 03 16, 11:20)
o del ko jos po nestumo turetu atsirasti g.gif . tokia teorija pirma karta girdziu.


Todel, kad strijos atsiranda ne tik storejant, bet ir staigiai numetus svorio.

Del Johnsons Baby aliejuko, tai nezinau jo poveikio del striju, bet pries nestuma jis vienintelis man padejo sudrekinti oda, nes buvo tokia sausa, kad nuolat niezedavo doh.gif Tepdavau ant dregnos odos ir po keliu minuciu nusausindavau ranksluosciu. Dabar besikasydama savo nestumini pilva irgi imu svarstyti, ar nevertetu man to aliejuko nusipirkti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2011 03 16, 12:22)
Todel, kad strijos atsiranda ne tik storejant, bet ir staigiai numetus svorio.

Del Johnsons Baby aliejuko, tai nezinau jo poveikio del striju, bet pries nestuma jis vienintelis man padejo sudrekinti oda, nes buvo tokia sausa, kad nuolat niezedavo doh.gif Tepdavau ant dregnos odos ir po keliu minuciu nusausindavau ranksluosciu. Dabar besikasydama savo nestumini pilva irgi imu svarstyti, ar nevertetu man to aliejuko nusipirkti ax.gif

vat butent - tepdavai ant dregnos odos, sita reiketu akcentuoti. nes kaip ir sakiau, aliejukas sulaiko dergme, taciau pats savaime dregmes odai nepriduoda, todel jei ji teptume ant sausos odos, labai abejoju, kad tai duotu koki efekta.
Atsakyti
QUOTE(gerberiuke @ 2011 03 16, 09:08)
jonsons aliejukas odos nedrekina, jis tik sulaiko odos dregme. todel siuo atveju nuo srtiju manau labiau padetu jonsons losjoniukai, bet ne aliejukai

Man tie johnsons losjonai tai tikras ssss, atsiprašant doh.gif tikrai nesiūlyčiau naudoti, jau geriau nusipirkti koki seba med ar kitokį tinkantį.....Bet aliejus man apskritai 100kart geriau už bet kokį losjoną, nebeleidžiu jiems pinigėlių daugiau thumbup.gif
Aliejukas man puikiai veikia, iki nėštumo johnsons arba kitokius visada naudodavau ir net nebūčiau pirkusi specialaus, tačiau gavau dovanų, todėl tepliuojuosi dabar HIPP. O naudoju visad po dušo ant drėgno kūno thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2011 03 16, 12:22)
Todel, kad strijos atsiranda ne tik storejant, bet ir staigiai numetus svorio.

Del Johnsons Baby aliejuko, tai nezinau jo poveikio del striju, bet pries nestuma jis vienintelis man padejo sudrekinti oda, nes buvo tokia sausa, kad nuolat niezedavo doh.gif Tepdavau ant dregnos odos ir po keliu minuciu nusausindavau ranksluosciu. Dabar besikasydama savo nestumini pilva irgi imu svarstyti, ar nevertetu man to aliejuko nusipirkti ax.gif


man Johnsons kudikiskas aliejukas tikras SSS.. unsure.gif man nuo jo pradejo pleiskanoti oda, ypac koju doh.gif o naudodavau irgi duse ant dregnos odos...

zodziu uz paprasta alyvuogiu alieju (extra virginn) nera nieko geriau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(September_Lady @ 2011 03 16, 13:16)
man Johnsons kudikiskas aliejukas tikras SSS.. unsure.gif  man nuo jo pradejo pleiskanoti oda, ypac koju  doh.gif o naudodavau irgi duse ant dregnos odos...

zodziu uz paprasta alyvuogiu alieju (extra virginn) nera nieko geriau  ax.gif

nelabai supratau - duse ar po duso?
Atsakyti
QUOTE(gerberiuke @ 2011 03 16, 13:17)
nelabai supratau - duse ar po duso?

tikriausiai turejo omeny po duso 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(as_eglute @ 2011 03 16, 13:29)
tikriausiai turejo omeny po duso 4u.gif


duse, po duso ax.gif
Atsakyti