Įkraunama...
Įkraunama...

Strijos

Na problema tikrai nemaloni. Pirmuju striju sulaukiau dar 15, ant slaunu. Po pirmojo nestumo tik truputi ant pilvo atsirado, bet jos niekada nebuvo melynos. Po antrojo sutruko visas uzpakalis ir ant pilvo padaugejo, bet jos buvo baltos. praejus kuriam laikui jos isbluko ir maziau matesi. Bet eidama maudytis nejaukiai jauciuos. Kaip bus dabar, nezinia... Specialiu priemoniu nenaudoju, tik nusimaudziusi visuomet kuno sviestu ar aliejuku tepu.
Atsakyti
na, as tepuose kremuku. jis greitai susigeria, bet vyras sako, kad oda riebi, o as nejauciu biggrin.gif
pirmosios strijos atsirado ant uzpakalio, kai per pora men priaugau ganetinai greitai kelis kg, tai klausimas, kaip bus dabar g.gif labai tikiuosi, kad nebusiu visa suplysusi, nes turiu pakankamai sausa oda sad.gif
Atsakyti
kuom tik netepiau, vistiek atsiradi striju
Atsakyti
o nuo keliu savaiciu geriausia pradeti drekinti oda kad jos is vis neatsirastu man jau 1 savaite tai sakau gal jau pradeti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(as_eglute @ 2011 02 23, 16:21)
o nuo keliu savaiciu geriausia pradeti drekinti oda kad jos is vis neatsirastu man jau 1 savaite tai sakau gal jau pradeti? 4u.gif


Stebek pagal savo oda. As tai per pirmus menesius buvau isvykus i siltus karstus, tai ten nuo saules ziauriai buvo issauseje, nors mano oda linkus riebaluotis. Tai ir kai pradejau teptis nuo mazdaug 7-8 savaiciu taip ir tepuosi iki siol smile.gif dabar jau 19 savaiciu. Vienu metu buvo, kad net pilvukas pleiskanojo nuo isssausejimo, einanat miegot istepu, o ryte vel tas ptas smile.gif geriau jau nepatinget ir tepliotis smile.gif
Na ir kol kas oda lygi, ziuresim kaip toliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simulente @ 2011 02 24, 12:36)
Stebek pagal savo oda. As tai per pirmus menesius buvau isvykus i siltus karstus, tai ten nuo saules ziauriai buvo issauseje, nors mano oda linkus riebaluotis. Tai ir kai pradejau teptis nuo mazdaug 7-8 savaiciu taip ir tepuosi iki siol smile.gif dabar jau 19 savaiciu. Vienu metu buvo, kad net pilvukas pleiskanojo nuo isssausejimo, einanat miegot istepu, o ryte vel tas ptas  smile.gif geriau jau nepatinget ir tepliotis  smile.gif
Na ir kol kas oda lygi, ziuresim kaip toliau smile.gif

aciuka pradesiu teptis visokiais kremukais jau nuo sendiena thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(as_eglute @ 2011 02 23, 18:21)
o nuo keliu savaiciu geriausia pradeti drekinti oda kad jos is vis neatsirastu man jau 1 savaite tai sakau gal jau pradeti? 4u.gif

Šiaip odą reikėtų pamaitinti, padrėkinti visada, ne tik nėštumo metu... Na nebet jūsų oda labai elastinga ir nelinkusi sausėti....
Mano kūno oda linkusi greičiau išsausėti, tai nuolat naudodavau įvairius, geriausia bekvapius, losjonus, kremukus, aliejus...
Šiuo metu naudoju HIPP MAMA SANFT aleijuką, kurį gavau dovanų, tai specialus masažo aliejus nėščiosioms nuo strijų. Jį pradėjau naudoti pradėjus pamažu keistis kūno formoms, kaskart po dušo įtrinu juo pilvuką, krūtinę, šlaunis. thumbup.gif
Apskritai man geriausiai odą sudrėkina aliejukai, galima net nesišluosčius rankšluosčiu, ant drėgno kūno tepti kad ir paprasčiausią kūdikiams skirtą aliejuką, oda tada man ilgiausiai išlieka sudrėkinta, švelni ir minkšta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(suntea7 @ 2011 02 24, 23:03)
Šiaip odą reikėtų pamaitinti, padrėkinti visada, ne tik nėštumo metu... Na nebet jūsų oda labai elastinga ir nelinkusi sausėti....
Mano kūno oda linkusi greičiau išsausėti, tai nuolat naudodavau įvairius, geriausia bekvapius, losjonus, kremukus, aliejus...
Šiuo metu naudoju HIPP MAMA SANFT aleijuką, kurį gavau dovanų, tai specialus masažo aliejus nėščiosioms nuo strijų. Jį pradėjau naudoti pradėjus pamažu keistis kūno formoms, kaskart po dušo įtrinu juo pilvuką, krūtinę, šlaunis. thumbup.gif
Apskritai man geriausiai odą sudrėkina aliejukai, galima net nesišluosčius rankšluosčiu, ant drėgno kūno tepti kad ir paprasčiausią kūdikiams skirtą aliejuką,  oda tada man ilgiausiai išlieka sudrėkinta, švelni ir minkšta thumbup.gif

mano oda linkusi riebaluotis labiau negu sauseti bet vistiek neriszikuosiu ir tepsiu ja smile.gif
Atsakyti
Koki gera krema nusipirkti kad truputu pablukintu nezinau, as tai jau pagimdziusi 5metai bet kaip kunas negraziai atrodo.
Dabar nusiziurejus gal kuri naudojote?
http://www.ekopievos...nuo-striju.html
http://www.interprek...
Atsakyti
QUOTE(suntea7 @ 2011 02 25, 01:03)
Apskritai man geriausiai odą sudrėkina aliejukai, galima net nesišluosčius rankšluosčiu, ant drėgno kūno tepti kad ir paprasčiausią kūdikiams skirtą aliejuką,  oda tada man ilgiausiai išlieka sudrėkinta, švelni ir minkšta thumbup.gif


As taip ir darau, palaikau aliejuka ant dregnos odos kokias 5min, tada nusausinu ranksluosciu. Geriausias drekinimo budas thumbup.gif Bet striju niekadeju vis tiek siek tiek atsirado ant uzpakalio ir krutines doh.gif
Atsakyti
QUOTE(suntea7 @ 2011 02 24, 21:03)
Šiaip odą reikėtų pamaitinti, padrėkinti visada, ne tik nėštumo metu... Na nebet jūsų oda labai elastinga ir nelinkusi sausėti....
Mano kūno oda linkusi greičiau išsausėti, tai nuolat naudodavau įvairius, geriausia bekvapius, losjonus, kremukus, aliejus...
Šiuo metu naudoju HIPP MAMA SANFT aleijuką, kurį gavau dovanų, tai specialus masažo aliejus nėščiosioms nuo strijų. Jį pradėjau naudoti pradėjus pamažu keistis kūno formoms, kaskart po dušo įtrinu juo pilvuką, krūtinę, šlaunis. thumbup.gif
Apskritai man geriausiai odą sudrėkina aliejukai, galima net nesišluosčius rankšluosčiu, ant drėgno kūno tepti kad ir paprasčiausią kūdikiams skirtą aliejuką,  oda tada man ilgiausiai išlieka sudrėkinta, švelni ir minkšta thumbup.gif


As taip pat naudojau Hipp mama sanft aliejuka nuo pat tada, kai pilvelis pradejo rysketi (mazdaug 4 men.). Man jis labai tiko, nes odele mano sausa, pilvuka net perstedavo, pleiskanodavo, o pasitepus sis nemalonus pojutis praeidavo. Tepiau saziningai krutine, pilvuka, slaunis, sedmenis - kiekviena ryta vakara. Deja, deja, likus 2 sav. iki gimdymo pilvo sonose atsirado smulkus sutrukimai, o aplink bamba taip pat siek tiek sutruko, bet tik pats odos pavirsius, beveik nesimato. Nezinau, gal jei buciau nieko nenaudojusi, vaizdelis butu baisesnis. Dar manau, kad itakojo striju atsiradima tai, kad mano pilvas buvo didziuuuulis, o pati esu smulki. Sustorejau 15 kg ir tik per pilva, per klubus ir slaunis ne gramo nepastorejau. Padariau isvada: teptis vis tiek reikia, nes kad ir atsiras striju, jos nebus tokios ryskios, nes man atgavus pradines kuno formas, pilvukas yra toks pat kaip ir pries gimdyma, o strijos matomos tik is arti. Jei nesiojat pilvelyje dideli vaikuti, tai gali atsirasti striju, vien del didelio pilvuko, kaip kad buvo man. Sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2011 02 25, 11:36)
As taip ir darau, palaikau aliejuka ant dregnos odos kokias 5min, tada nusausinu ranksluosciu. Geriausias drekinimo budas thumbup.gif Bet striju niekadeju vis tiek siek tiek atsirado ant uzpakalio ir krutines doh.gif


QUOTE(pati22 @ 2011 02 25, 12:07)
As taip pat naudojau Hipp mama sanft aliejuka nuo pat tada, kai pilvelis pradejo rysketi (mazdaug 4 men.). Man jis labai tiko, nes odele mano sausa, pilvuka net perstedavo, pleiskanodavo, o pasitepus sis nemalonus pojutis praeidavo. Tepiau saziningai krutine, pilvuka, slaunis, sedmenis - kiekviena ryta vakara. Deja, deja, likus 2 sav. iki gimdymo pilvo sonose atsirado smulkus sutrukimai, o aplink bamba taip pat siek tiek sutruko, bet tik pats odos pavirsius, beveik nesimato. Nezinau, gal jei buciau nieko nenaudojusi, vaizdelis butu baisesnis. Dar manau, kad itakojo striju atsiradima tai, kad mano pilvas buvo didziuuuulis, o pati esu smulki. Sustorejau 15 kg ir tik per pilva, per klubus ir slaunis ne gramo nepastorejau. Padariau isvada: teptis vis tiek reikia, nes kad ir atsiras striju, jos nebus tokios ryskios, nes man atgavus pradines kuno formas, pilvukas yra toks pat kaip ir pries gimdyma, o strijos matomos tik is arti. Jei nesiojat pilvelyje dideli vaikuti, tai gali atsirasti striju, vien del didelio pilvuko, kaip kad buvo man. Sekmes  mirksiukas.gif

Aš tai manau, kad visiškai išvengti strijų vargiai įmanoma, ypač jeigu oda yra sausesnė, o kur dar toks staigus svorio pasikeitimas, tiesiog organizmas nespeja pristaikyti prie kintančių kūno formų ir oda sutrūkinėja... Šioje vietoje galbūt būtų naudinga prisiminti dažnai girdimą nuomonę, kad visos priemonės nuo strijų tikrai neveiksmingos, jei oda nėra iš prigimties elastinga, žmogus nėra reguliariai sportuojantis bei sveikai besimaitinantis ir t.t. ... Tačiau taip pat manau, kad nuolat drėkinant ir maitinant odą, galima šiek tiek sumažinti jų atsiradimo tikimybę ir kiekį... Kitaip sakant, šiek tiek sušvelninti pasekmes smile.gif

Atsakyti