Įkraunama...
Įkraunama...

Strijos

QUOTE(super_wife @ 2011 02 01, 16:43)
greiciausiai,kad tai bjaurybes puola,nes ir man buvo taip,jeigu pravedi ranka ir jauciasi idubimas-iplesymas,tai tiksliai jos doh.gif mane irgi nusiejo grazuoles,uzpakali,krutine ir vidine slaunu puse....Ant uzpakalio apmazino gan stipriai man jas limfodrenazinis masazas aparatu...nes jos dar buvo melynos ir imanoma buvo padaryt kaz ka,bet jeigu jos isbals tai jau amen,nors aisku dar domesiuos ar imanoma ka nors padaryti po sito nestumo doh.gif jokie brangiausi kremai nepadejo schmoll.gif

hmm, o tai imanoma kazka darpadaryti dabar, kol nescia ir strijos melynos? pasakyk ka, prasau prasau prasau, nenoriu buti su melynem blush2.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(super_wife @ 2011 02 01, 21:43)
nes jos dar buvo melynos ir imanoma buvo padaryt kaz ka,bet jeigu jos isbals tai jau amen


Hmmm, man mama sake, kad jai nestumo metu buvo atsirade butent baltu ant pilvo ir jos po kiek laiko pranyko g.gif
Atsakyti
As turiu sito gerio, oi kiek turiu. doh.gif Ant krutines, aplink spenelius sutrukinejo oda, bet cia jos tokios rausvos, bet neryskios, o va ant subiniuko, tai sakutes visiskos. doh.gif Jos tokios ryskios, vos ne melynos, ir dar jas taip nemaloniai skauda. blink.gif Tikiuosi, kad po nestumo jos nors kiek isbluks.
Atsakyti
Sveikos busimos ir esamos mamytes smile.gif ,
man nestumo metu sutrukinejo visa krutine, nors ir tepiau kremais,pagalvojau, kad nieko jie nepadeda ir neverta teptis nei pinigu leisti. Pilvas taip pat paskutine savaite sutrukinejo, taciau man kosmetologe pasake, kad kol strijos yra dar melynos, galima jas pasalinti ar bent jau apmazinti.
Tad as nusipirkau "mama mio" krema nuo striju ir jis man tikrai padejo thumbup.gif , ant pilvo jos tikrai apmazejo, dar yra, bet nepalyginamai maziau. Tad rezultata pastebejau.
Labiausiai strijos ir isryskeja po gimdymo, tad nenuleiskit ranku ir vis tiek tepkit kremukais, tikrai apmazins ju. mirksiukas.gif
Atsakyti
As pastebejau ant krutines doh.gif nebuciau pagalvojus, kad tokia beda turesiu verysad.gif Naudoju Palmers kakavos sviesta bet gal per retai....o kur ta mama mio pirkai? kaip daznai reikia tepti?
Atsakyti
as nestumo metu naudojau tik simondsiju alieju ekologiska gryna nerafinuota. Tai jokiu striju neatsirado. Tepiau du kartus per diena. Mano drauges irgi ji naudojo, irgi neatsirado jokiu striju. Tai nezinau ar sutapimas ar tikrai sis superinis produktas.
Kiek nesunaudoji paskui idealus aliejus kudikiui, ir net vyras po skutimosi tepasi, nes nealergizuoja odos smile.gif

http://www.essenza.l...liejus-403.html

o cia dar daugiau jo panaudojimo budu aprasyta
http://www.essenza.l...-alieju-152/lt/

Atsakyti
QUOTE(saule19841984 @ 2011 02 18, 12:44)
As pastebejau ant krutines  doh.gif  nebuciau pagalvojus, kad tokia beda turesiu  verysad.gif  Naudoju Palmers kakavos sviesta bet gal per retai....o kur ta mama mio pirkai? kaip daznai reikia tepti?


Zinok man irgi ant krutines atsirado, beet ja maziausiai tepiau, issviso beveik netepiau niekuom, o vat pilva ir visa likusi kuna teplioju kaip reikalas ir kolkas (tfu tfu tfu) kitur neatsirado, tai as galvoju kad gal del to jog krutines netepiau pakankamai ir atsirado man ju g.gif
Atsakyti
QUOTE(zhiu @ 2011 02 18, 22:20)
Zinok man irgi ant krutines atsirado, beet ja maziausiai tepiau, issviso beveik netepiau niekuom, o vat pilva ir visa likusi kuna teplioju kaip reikalas ir kolkas (tfu tfu tfu) kitur neatsirado, tai as galvoju kad gal del to jog krutines netepiau pakankamai ir atsirado man ju  g.gif


As dar pagalvojau, kad liemenukai gali buti kalti...koki spec reiktu isigyti g.gif Ziurejau internete mama mio kremuka...bet jau kainyte doh.gif 60euru doh.gif

Niu reikes pradeti krutine teplioti kada tik papuola biggrin.gif
Atsakyti
Mano nestuke.gif dar tik 19 savaiciu ir kelias strijas ant klubu turiu nuo paauglystes. Uzvakar pastebejau, kad krutine pamelynavusi sad.gif Tai nors is mano gydytojas sake, kad tie kremai nieko nepadeda ir kad viskas priklauso nuo genu, bet dar snd nusipirksiu alyvuogiu alieju ir sazininkai trinsiuosi smile.gif
Atsakyti
Sveikos. O niekas nenaudojot taukmedzio sviesto? Gal kas galite pasidalinti patirtimi?
Atsakyti
QUOTE(Jagmina @ 2011 02 19, 22:43)
Sveikos. O niekas nenaudojot taukmedzio sviesto? Gal kas galite pasidalinti patirtimi?


Pati nebandžiau, bet esu girdėjusi ne kartą giriant smile.gif
Papildyta:
Tiesą sakant ir aš kremais netikiu... Nors niekuo netepiau pilvo, bet per savaitę sutrūkinėjau kaip voratinklis... Pilvas per delną virš bambos, kojos ir krūtinė... buvo jau 8-tas mėnuo. Gydytoja sakė, kad niekas nebūtų padėję, nes taip greitai trūko oda ir tiek smile.gif Tiesa, mano vaikas gimė 4,2 kg ir dar vandenų tiek pat buvo... Ir svorio priaugusi buvau ~ 25 proc. kūno masės smile.gif Tai nėra ko ir norėti... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(spanguoline @ 2011 02 01, 21:28)
hmm, o tai imanoma kazka darpadaryti dabar, kol nescia ir strijos melynos? pasakyk  ka, prasau prasau prasau, nenoriu buti su melynem  blush2.gif  4u.gif  4u.gif

Nieko nepadarysi jau,telieka teptis ir nepasiduoti,po pirmo gimdymo emiau limfodrenazinio masazu kursa (10kartu kaz kur apie 1300lt) kainavo,tai labai padejo,apmazejo,nes buvo dar melynos...o dabar as vel nescia ir striju nauju tfu,tfu neatsirado kol kas,bet kadangi kraujo padaugejo organizme tai ir vel matomos,ryskios verysad.gif Labai geras aliejukas BIO OIL dar smile.gif ne toks brangus kokiu as tepiausi,bet daug veiksmingesnis.

QUOTE(Ruby Tuesday @ 2011 02 01, 22:41)
Hmmm, man mama sake, kad jai nestumo metu buvo atsirade butent baltu ant pilvo ir jos po kiek laiko pranyko g.gif

keista,nes visiskai isnykti negali strijos,jos gali tik apmazeti ax.gif
Atsakyti