Įkraunama...
Įkraunama...

Strijos

QUOTE(emely @ 2010 04 19, 21:10)
Ne pasaulio pabaiga tos strijos, netgi savotiskai grazu...  ax.gif  thumbup.gif

nu jau grazu,jauciu tu vienintele kuriai strijos grazu biggrin.gif kad galeciau tau visa ta vadinama savo grozi padovanociau mirksiukas.gif
Atsakyti
Pries kelias dienas buvau vaistineje, ieskojau kakavos sviesto ar migdolu aliejuko. Tai radau viena firma, kuri naturalesnius produktus tiekia. Perskaiciau saziningai sudeti, tai ka jus manot doh.gif Viena indeli paemiau, kur tik kakavos sviestas parasyta, o kita paemiau, kur nestuke nupiesta ir parasyta, kad butent nuo striju. Pastarasis surejo visokiu kaku atsiprasant. va tau ir nesciajai. Pasiemiau ta, kur sudetis keli ingredientai ir isejau patenkinta thumbup.gif

As tik uz naturalu produkta, pacios fifos visokiu chemikalu prisiperka, tepa kur reikia,kur nereikia, paskui dejuoja, kad vaikas alergiskas, silpnas. Jei isvaizda tokia svarbi, tai kam gimdo doh.gif

Beje, vaikiskais produktais tikrai nepasitikiu. kai paskaitai doh.gif matyt prausiu vaika su kiausiniais lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saule19841984: 17 gruodžio 2010 - 12:51
QUOTE(saule19841984 @ 2010 12 17, 12:50)
Pries kelias dienas buvau vaistineje, ieskojau kakavos sviesto ar migdolu aliejuko. Tai radau viena firma, kuri naturalesnius produktus tiekia. Perskaiciau saziningai sudeti, tai ka jus manot  doh.gif  Viena indeli paemiau, kur tik kakavos sviestas parasyta, o kita paemiau, kur nestuke nupiesta ir parasyta, kad butent nuo striju. Pastarasis surejo visokiu kaku atsiprasant. va tau ir nesciajai. Pasiemiau ta, kur sudetis keli ingredientai ir isejau patenkinta  thumbup.gif

As tik uz naturalu produkta, pacios fifos visokiu chemikalu prisiperka, tepa kur reikia,kur nereikia, paskui dejuoja, kad vaikas alergiskas, silpnas. Jei isvaizda tokia svarbi, tai kam gimdo doh.gif

Beje, vaikiskais produktais tikrai nepasitikiu. kai paskaitai  doh.gif  matyt prausiu vaika su kiausiniais  lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulute85: 20 gruodžio 2010 - 09:40
QUOTE(saule19841984 @ 2010 12 17, 13:50)
Pries kelias dienas buvau vaistineje, ieskojau kakavos sviesto ar migdolu aliejuko. Tai radau viena firma, kuri naturalesnius produktus tiekia. Perskaiciau saziningai sudeti, tai ka jus manot  doh.gif  Viena indeli paemiau, kur tik kakavos sviestas parasyta, o kita paemiau, kur nestuke nupiesta ir parasyta, kad butent nuo striju. Pastarasis surejo visokiu kaku atsiprasant. va tau ir nesciajai. Pasiemiau ta, kur sudetis keli ingredientai ir isejau patenkinta  thumbup.gif

As tik uz naturalu produkta, pacios fifos visokiu chemikalu prisiperka, tepa kur reikia,kur nereikia, paskui dejuoja, kad vaikas alergiskas, silpnas. Jei isvaizda tokia svarbi, tai kam gimdo doh.gif

Beje, vaikiskais produktais tikrai nepasitikiu. kai paskaitai  doh.gif  matyt prausiu vaika su kiausiniais  lotuliukas.gif

labas, gal galėtum parašyti pavadinima to aliejaus? pati preiš pora dienu buvau vaistinei tai galva apsisuko nuo kremu gausybės, tai norisi gera nusipirkti, o ne koki atsiprašant Š.
ačiu.
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2010 12 20, 10:09)
labas, gal galėtum parašyti pavadinima to aliejaus? pati preiš pora dienu buvau vaistinei tai galva apsisuko nuo kremu gausybės, tai norisi gera nusipirkti, o ne koki atsiprašant Š.
ačiu.


siulyciau pasiskaityti cia ir pasidaryti paciai mirksiukas.gif http://kvapai.aromat...vems_kudikiams/
tuomet tikrai zinosi, ka isidejai ir kuo tepi save.

taip pat http://kvapai.aromat.....i lentele.pdf
http://kvapai.aromat...ioms_gimdyvems/

anglu kalba http://soap-queen.bl...hoices-why.html

o jeigu labai tingisi paciai gamintis, tai manau šis neblogas: http://www.weleda.lt...c...&prod_id=11
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulute85: 20 gruodžio 2010 - 11:15
QUOTE(Nikutė @ 2010 12 20, 08:09)
labas, gal galėtum parašyti pavadinima to aliejaus? pati preiš pora dienu buvau vaistinei tai galva apsisuko nuo kremu gausybės, tai norisi gera nusipirkti, o ne koki atsiprašant Š.
ačiu.



As pirkau Palmers kakavos sviesta 4u.gif bet su vyru kalbejom , tai sakom gal maisto prekiu parduotuvej butu, visai sveikai tepciau pilvuka lotuliukas.gif

Kiek zinau, kakavos sviesta naudoja sokolado gamyboj thumbup.gif

As uz tai, kad ka tepam ant saves turi buti ir valgoma thumbup.gif bent kol nestukes esam nestuke.gif dabar jau ne tik uz save esam atsakingos, bet uz dar viena zmoguti wub.gif
Atsakyti
As tepiausi kremu nuo striju, bet nieko nepadejo schmoll.gif Bet as nelabai ir pergyvenu del to biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saule19841984 @ 2010 12 21, 10:38)
As pirkau Palmers kakavos sviesta  4u.gif  bet su vyru kalbejom , tai sakom gal maisto prekiu parduotuvej butu, visai sveikai tepciau pilvuka  lotuliukas.gif 

as irgi tepliojaus tuo paciu palmers kremu, o dabar tiesiog tepu naturalu graikiniu riesutu alieju, tepu ir pilvuka ir veida, super super super, esu patenkinta, svelni, kvepianti Graikija ir tfu tfu tfu, nei vienos kol kas strijos thumbup.gif
Atsakyti
Man 28-ios savaites, o vakar pastebejau kad atsiranda striju ant krutines (manau del to kad kaip tik ja maziausiai tepliojau)... Ant pilvo ir kitu vietu kolkas ju neatsirado (tfu tfu tfu), nors dar visko gali nutikti, nes pilvas tai dar augs. Gal kuri zinote ar galima panaikinti dar neseniai atsiradusias strijas? Ar jei jau atsirado nieko nebeiseis padaryti?
Atsakyti
Man jau ant pilvo atsirado,bet tik vienoj pusėj, jetau kaip tikėjausi,kad nebus, o va plumpt ir jos čia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zhiu @ 2011 01 31, 18:12)
Man 28-ios savaites, o vakar pastebejau kad atsiranda striju ant krutines (manau del to kad kaip tik ja maziausiai tepliojau)... Ant pilvo ir kitu vietu kolkas ju neatsirado (tfu tfu tfu), nors dar visko gali nutikti, nes pilvas tai dar augs. Gal kuri zinote ar galima panaikinti dar neseniai atsiradusias strijas? Ar jei jau atsirado nieko nebeiseis padaryti?

zinokit, as vakar atsiguliau i lova, ir viena krutine, atrodo, kad nuejus melynemies, nesuprantu, ar ten strijos ar kraujagysles pavirsiuj.,... bet atrodo, kaip celiulitas melynbniu pavidalu...o krutines irgi beveik netepliojau... nu daug maziau nei pilva... unsure.gif susinervinau.
ne, nepanaikinsi, nebent veliau po gimdymo, su lazeriu jas mazina...
Atsakyti
QUOTE(spanguoline @ 2011 02 01, 13:38)
zinokit, as vakar atsiguliau i lova, ir viena krutine, atrodo, kad nuejus melynemies, nesuprantu, ar ten strijos ar kraujagysles pavirsiuj.,... bet atrodo, kaip celiulitas melynbniu pavidalu...o krutines irgi beveik netepliojau... nu daug maziau nei pilva...  unsure.gif susinervinau.
ne, nepanaikinsi, nebent veliau po gimdymo, su lazeriu jas mazina...

greiciausiai,kad tai bjaurybes puola,nes ir man buvo taip,jeigu pravedi ranka ir jauciasi idubimas-iplesymas,tai tiksliai jos doh.gif mane irgi nusiejo grazuoles,uzpakali,krutine ir vidine slaunu puse....Ant uzpakalio apmazino gan stipriai man jas limfodrenazinis masazas aparatu...nes jos dar buvo melynos ir imanoma buvo padaryt kaz ka,bet jeigu jos isbals tai jau amen,nors aisku dar domesiuos ar imanoma ka nors padaryti po sito nestumo doh.gif jokie brangiausi kremai nepadejo schmoll.gif
Atsakyti