Įkraunama...
Įkraunama...

Strijos

As taip pat isigijau AVENT Body Cream, nors man dar tik 5 menesiai bet galvoju jau reik is anksto pasitepti, siaip oda labai svelni ziuresim kas bus toliau...
Atsakyti
Na as kiek zinau,tai tie visi kremai ne prie ko.gal tik kazkiek oda padaro elastingesne.jei oda neelastinga ir jei labai staigiai auga pilvukas,tai nepades jokie brangiausi kremukai.o ir kiek esu skaicius straipsniu pradeti teptis jais reikia nuo trecio menesiuko,kai dar nera pilvuko,atseit drekinti oda,ruosti ja tempimuisi.
Na as pati nuo trecio menesiuko ir tepiausi kazkokiu mammacoccole kremuku.Cia LT vaistinej pasiule tokio,sake tipo labai geras.vienos tuteles uzteko beveik visam nestumui(vakar pabaigiau),tepiausi tik vakarais. na nezinau kiek ten to gerumo tame kreme ar cia vistik mano oda labai pasiduodanti tempimuisi,bet man jau gimdymas ant nosies,o neturiu nei vienos strijos rolleyes.gif
Atsakyti
as neturejau nei vienos strijos viso nestumo metu, daktare irgi sake , kad ir neturesiu jau, pagimdziau ir po savaites visos strijos pradejo lysti doh.gif

taigi tik po gimdymo praejus jei neatsiras jos, tada galima dziaugtis kad ju neturi. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(0kristut0 @ 2010 11 25, 14:58)
as neturejau nei vienos strijos viso nestumo metu, daktare irgi sake , kad ir neturesiu jau, pagimdziau ir po savaites visos strijos pradejo lysti doh.gif

taigi tik po gimdymo praejus jei neatsiras jos, tada galima dziaugtis kad ju neturi.  ax.gif




O kodel cia taip? g.gif juk pilvukas jau pradeda trauktis,mazeti,tai is kur tos strijos gali buti po gimdymo g.gif ar dar kuriai taip buvo?
Atsakyti
QUOTE(cc-mark @ 2010 11 25, 22:47)
O kodel cia taip? g.gif juk pilvukas jau pradeda trauktis,mazeti,tai is kur tos strijos gali buti po gimdymo g.gif  ar dar kuriai taip buvo?


Strijos atsiranda ne tik staiga priaugus daug svorio, bet ir numetus. Man taip pat kelios neryskios atsirado ir po gimdymo, salia visu tu, kurios jau buvo atsiradusios nestumo metu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(cc-mark @ 2010 11 26, 01:47)
O kodel cia taip? g.gif juk pilvukas jau pradeda trauktis,mazeti,tai is kur tos strijos gali buti po gimdymo g.gif  ar dar kuriai taip buvo?

Ir man taip buvo doh.gif Nestumo metu buvo ant krutines, bet i nestumo pabaiga jos beveik isnuko, ant slaunu pora, ir ant pilvo sonu pora, bet kai pagimdziau ir po keliu dienu paziurejau i pilva buvau soke, jis buvo visas smulkiose strijuose nu bambos zemyn, bet tokios smulkios smulkios doh.gif Dabar jau geriau pilvas atrodo, nebe taip tragiskai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cc-mark @ 2010 11 25, 23:47)
O kodel cia taip? g.gif juk pilvukas jau pradeda trauktis,mazeti,tai is kur tos strijos gali buti po gimdymo g.gif  ar dar kuriai taip buvo?

jo susitraukiant , krentant svoriui irgi jos atsiradineja .

kas svarbiausia , kad greitai kristu svoris, o dbr tik kad pilvas sumazejo , o toliau tokia pati stora islikau, o jau bijau ziureti i veidrodi, jau ir ant uzpakalio atsirado. doh.gif zodziu visur ju jau turiu.
Atsakyti
QUOTE(mamamia* @ 2010 11 26, 15:24)
Ir man taip buvo doh.gif  Nestumo metu buvo ant krutines, bet i nestumo pabaiga jos beveik isnuko, ant slaunu pora, ir ant pilvo sonu pora, bet kai pagimdziau ir po keliu dienu paziurejau i pilva buvau soke, jis buvo visas smulkiose strijuose nu bambos zemyn, bet tokios smulkios smulkios doh.gif Dabar jau geriau pilvas atrodo, nebe taip tragiskai  smile.gif

Pas mane lygiai tas pats, tik kad dar negimdžiau,nežinau kaip bus po gimdymo, bet dėl krutinės išvis keistai,tik vienoj pusėj jų atsirado g.gif
Atsakyti
QUOTE(spagette @ 2010 11 19, 22:44)
neskaiciau visos temos, beprasmiska... man jus visos kaip kokios artistes , bandancios pasokineti pries gamta, pries prigimti.Norit buti grazios pupytes, gi netapkite mamomis. Is kur jus cia istrauket ta AVENT kremo geruma? Kad kitose salyse jis vienas is pigesniu. Na bet, sekmes kovoje su motinystes pasekmemis!!!!!!
o kame čia kriminalas? jei pagimdžiusi moteris išvengia strijų, ji šokinėja prieš gamtą? blink.gif ir kas tame blogo, jei moterys rūpinasi savo kūnu ir oda, nes nenori kūną darkančių nėštumo pasekmių? jos blogesnės mamos dėl to? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(spagette @ 2010 11 20, 00:44)
neskaiciau visos temos, beprasmiska... man jus visos kaip kokios artistes , bandancios pasokineti pries gamta, pries prigimti.Norit buti grazios pupytes, gi netapkite mamomis. Is kur jus cia istrauket ta AVENT kremo geruma? Kad kitose salyse jis vienas is pigesniu. Na bet, sekmes kovoje su motinystes pasekmemis!!!!!!

jei jau susiruosem gimdyt, tai nereiskia, kad maunames sijona iki zemes, skara ant galvos ir pirmyn- nes as motina, ir man nieko nebereikia, nei grozaus kuno, nei saves bepriziuret.
Geriau jau kazka daryt, negu nieko nedaryt
Atsakyti
As manau jokiu spec kremu tikrai nereikia, ypac dar laukiantis ar maitinant savo pienu. Knygoje perskaiciau kad labai tinka kakavos sviestas ar migdolu aliejus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saule19841984 @ 2010 12 10, 15:59)
As manau jokiu spec kremu tikrai nereikia, ypac dar laukiantis ar maitinant savo pienu. Knygoje perskaiciau kad labai tinka kakavos sviestas ar migdolu aliejus  smile.gif
kaip suprast, ypač laukiantis ar maitinant? tai kaip tik labai gerai tie specialūs be parabenų ir visokių kitokių priedų nereikalingų.
o natūralūs sviestai kas be ko labai gerai. aš pakaitom su aliejais sunaudojau visą indelį sviestmedžio sviesto per visus 9 mėnesius.
Atsakyti