Įkraunama...
Įkraunama...

Strijos

neskaiciau visos temos, beprasmiska... man jus visos kaip kokios artistes , bandancios pasokineti pries gamta, pries prigimti.Norit buti grazios pupytes, gi netapkite mamomis. Is kur jus cia istrauket ta AVENT kremo geruma? Kad kitose salyse jis vienas is pigesniu. Na bet, sekmes kovoje su motinystes pasekmemis!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(pati22 @ 2010 08 31, 14:27)
Šiek tiek strijų šonuose atsirado 37 nėštumo savaitę, nors sąžiningai rytais ir vakarais tepiau aliejukais, kremais. Kaip dauguma sako, jog čia genų įtaka, tai mano atveju 50 ant 50: mano mama jų turi, aš turiu, o sesuo neturi. Čia įtakos dar turi ir sudėjimas, kiek svorio priaugta. Aš priaugau 15 kg, mano sesuo apie 10 kg.
O pesimistėms galiu pasakyti, kad pagimdžiusi dėl strijų visai nekompleksuoju, nors kai nėščia pamačiau, kad atsirado tai net apsiverkiau. Svarbiausia, kad priaugtas svoris nukristų, o mano atveju visi kg nukrito per 1,5 mėn.  smile.gif



Man dbr eina 38 savaite, priaugus esu 8,5 kg. Nors visa nestuma tepuos situo kremuku http://www.sveikipro...-essential-care , strijos pradejo marginti pilva nuo 31 savaites.. doh.gif Nzn, gal cia man itakoja ne tik genetika (mama ir buvo nedaug priaugus, o strijos atsirado), bet ir labai jautri oda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SweetTalk: 20 lapkričio 2010 - 13:21
QUOTE(*Laukinuke* @ 2010 11 03, 20:49)
Sunku del tu striju kazka pasakyt. Gal cia dar priklauso kokios lyties kudikis gims. As po gimdymo neturiu ne vienos. Gime berniukas. Pussesere po pirmo gimdymo neturejo ne vienos strijos  g.gif . Gime berniukas. Bet po antrojo-siaubas kas atsitiko su jos kunu. Gime mergaite. Sake tepesi paciais brangiausiais kremais, nieko nepadejo.

nezinau ar priklauso nuo lyties, bet kai laukiausi berniuko neturejau ne vienos strijos,o po mergaites atsirado kelios strijos ant pilvo, gal cia tik sutapimas g.gif , nors tarp gimdymu 3 m. skirtumas, nezinau ar spejo pasikeisti odos elastingumas per ta laika
Atsakyti
QUOTE(Laurina @ 2010 11 20, 19:33)
nezinau ar priklauso nuo lyties, bet kai laukiausi berniuko neturejau ne vienos strijos,o po mergaites atsirado kelios strijos ant pilvo, gal cia tik sutapimas g.gif , nors tarp gimdymu 3 m. skirtumas, nezinau ar spejo pasikeisti odos elastingumas per ta laika


As tai berniuko laukiuosi, bet strijos vis tiek atsirado smile.gif Abejoju ar lytis turi itakos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sileste @ 2010 11 16, 21:08)
drinks_cheers.gif tinka ir alyvuogiu, ir paprasciausias vaikiskas aliejukas



Geras alyvuogiu aliejus yra pats geriausias preparatas. ir kai gime vaikutis, reikejo daryti masazus, jam bere nuo visu sliejuku, tada masaziste pasiule atsinesti gero alyvuogiu aliejaus. Nu nerealiai, odyte minkstute, nei vieno berimo, nieko. ir dabar, kai pasidaro nuo vandens siurkstesne, patepu aliejuku ir ledas smile.gif skaiciau, kad vaikui net ziemai nereikia jokiu kremu, o laiejuku skruostus patept. nu man labai patiko 4u.gif
Atsakyti
lytis tikrai neturi itakos. Pagimdziau berniuka ir nuejo visa sikna strijom... schmoll.gif o per visa nestuma saziningai tepiau tryniau alyvuogiu aliejum naturaliu, is Ispanijos atveztiniu, tikrai geru... verysad.gif
Tai nusprendziau, kad kam jau lemta tam lemta. Ir ant tu kremu milijonu leist neverta... schmoll.gif
Atsakyti
As gyvenu UK, esu 18 savaiteliu nescia, kolkas dar renkuosi tinkama krema nuo striju, jau isbandziau keliu rusiu, firmos "Sanctuary Mum To Be" aliejuka ir krema, bandziau, nuo kremo lyg ir nieko neatsitiko, labai patiko jis man, bet nuo aliejaus pradejo alergizuoti (nors niekada neturejau jokiu alergiju pries tai), oda luposi, raudonavo, baisu buvo doh.gif Tad atsisakiau abieju, nors labai noreciau to kremuko vel nusipirkti, nagai tiesiog niezti, bet galvoju kad jei alergizavo nuo tokio aliejuko, bijau kad ir kremukas nedaruty kokios nematomos zalos...
Poto bandziau "Palmers" firmos kakavos sviestuka ir losjona, pigus, neblogas tikrai, bet jau baiginejasi ir labai noreciau isbandyti ir galbut pasilikti prie The Body Shop kakavos sviesto, skaiciau geru atsiliepimu, bet kadangi ant bonkutes neparasyta kad uzkerta kelia strijoms, siektiek dvejoju del jo g.gif Gal cia atsiras si sviestuka vartojusiu nestumo metu? Ar padejo jis?smile.gif
Atsakyti
Poto bandziau "Palmers" firmos kakavos sviestuka ir losjona, pigus, neblogas tikrai, bet jau baiginejasi ir labai noreciau isbandyti ir galbut pasilikti prie The Body Shop kakavos sviesto, skaiciau geru atsiliepimu, bet kadangi ant bonkutes neparasyta kad uzkerta kelia strijoms, siektiek dvejoju del jo g.gif Gal cia atsiras si sviestuka vartojusiu nestumo metu? Ar padejo jis?smile.gif
[/quote]

Bandziau The body shop kakavos sviesta nestumo pabaigoje, kai nebepadejo naudojamos priemones ir apie 37 sav. sutrukinejo sonai. Maniau, gal uzkirsiu kelia su juo tolimesniam striju atsiradimui. Sunaudojau du indelius, deja... Sutruko ir pilvas, bet strijos ant pilvuko tik pavirsines, blankios, nera gilios. Tepiau si sviesta ir po gimdymo, maniau, gal strijos sumazes, bet jis nieko nepadejo doh.gif Bet cia tik mano atvejis, gal kitoms jis ir padejo. Dabar striju naikinimui noriu isbandyti Palmers losjona, gal kas galit apie ji ka nors pasakyti? O gal galit rekomenduoti koki kita kremuka, kas gali padeti padaryti strijas maziau pastebimas?
Atsakyti
QUOTE(spagette @ 2010 11 19, 23:44)
neskaiciau visos temos, beprasmiska... man jus visos kaip kokios artistes , bandancios pasokineti pries gamta, pries prigimti.Norit buti grazios pupytes, gi netapkite mamomis. Is kur jus cia istrauket ta AVENT kremo geruma? Kad kitose salyse jis vienas is pigesniu. Na bet, sekmes kovoje su motinystes pasekmemis!!!!!!


tai gal tamsta ir pries depiliacija? juk cia irgi sokinejimas pries gamta g.gif

toks jausmas, kad motinyste is moters turi padaryt pabaisa kazkokia su pasekmem akivaizdziom doh.gif jei yra galimybe prisiziuret save ir kazkiek tikimybiu isvengti striju (tai vis tik poodiniai randai, o randai tik vyrsu puosia), tai kodel tuo nepasinaudojus???

TIK. nereikia tapti reklamos auka, o geriau paanalizuoti kaip ir del ko atsiranda tos strijos ir galima "padirbti" su siuo reikalu be dideliu investiciju tongue.gif

Geras alyvuogiu aliejus, pats geriausias kuno drekiklis !!! Daugiau nieko ir nereikia, kad oda butu elastinga, kiek imanoma nuo drekinimo, o ne nuo genu. ir VISKAS. Kiekviena vakara duse issitrinti kuna alyvuogiu aliejumi, nemanau, kad bus "aukso kalnu vertimas" rolleyes.gif pades - pades, nepades - genai...

QUOTE(rrf @ 2010 11 21, 22:00)
Geras alyvuogiu aliejus yra pats geriausias preparatas. ir kai gime vaikutis, reikejo daryti masazus, jam bere nuo visu sliejuku, tada masaziste pasiule atsinesti gero alyvuogiu aliejaus. Nu nerealiai, odyte minkstute, nei vieno berimo, nieko. ir dabar, kai pasidaro nuo vandens siurkstesne, patepu aliejuku ir ledas smile.gif skaiciau, kad vaikui net ziemai nereikia jokiu kremu, o laiejuku skruostus patept. nu man labai patiko  4u.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

kol nebuvau atradus alyvuogiu aliejaus (beje maciau ir purskiamo jau), naudojau tuos vaikiskus, deja, man nuo ju oda sausedavo blink.gif vat ir aliejus...
Atsakyti
[quote=pati22,2010 11 23, 09:37]
Poto bandziau "Palmers" firmos kakavos sviestuka ir losjona, pigus, neblogas tikrai, bet jau baiginejasi ir labai noreciau isbandyti ir galbut pasilikti prie The Body Shop kakavos sviesto, skaiciau geru atsiliepimu, bet kadangi ant bonkutes neparasyta kad uzkerta kelia strijoms, siektiek dvejoju del jo g.gif Gal cia atsiras si sviestuka vartojusiu nestumo metu? Ar padejo jis?smile.gif
[/quote]

Bandziau The body shop kakavos sviesta nestumo pabaigoje, kai nebepadejo naudojamos priemones ir apie 37 sav. sutrukinejo sonai. Maniau, gal uzkirsiu kelia su juo tolimesniam striju atsiradimui. Sunaudojau du indelius, deja... Sutruko ir pilvas, bet strijos ant pilvuko tik pavirsines, blankios, nera gilios. Tepiau si sviesta ir po gimdymo, maniau, gal strijos sumazes, bet jis nieko nepadejo doh.gif Bet cia tik mano atvejis, gal kitoms jis ir padejo. Dabar striju naikinimui noriu isbandyti Palmers losjona, gal kas galit apie ji ka nors pasakyti? O gal galit rekomenduoti koki kita kremuka, kas gali padeti padaryti strijas maziau pastebimas?
[/quote]
Tuomet nepirksiu as Body Shop kakavos sviesto, dekui uz atsakyma, paieskosiu konors kito smile.gif O Palmers man asmeniskai visai patinka, tik aisku man per anskti sneketi apie strijas, jos dar neatsiranda, bet oda elastinga jauciasi ir losjonas susigeria gerai, sviestasirgi neblogas, tik ji ryte nelabai iseina naudoti, nebent vakare pries miega, nes susigeria sunkiau smile.gif Siandien eisiu konors paieskoti nes pabaigiau Palmers sviestuka kunui smile.gif
Atsakyti
[quote=zhiu,2010 11 23, 14:47]
Bandziau The body shop kakavos sviesta nestumo pabaigoje, kai nebepadejo naudojamos priemones ir apie 37 sav. sutrukinejo sonai. Maniau, gal uzkirsiu kelia su juo tolimesniam striju atsiradimui. Sunaudojau du indelius, deja... Sutruko ir pilvas, bet strijos ant pilvuko tik pavirsines, blankios, nera gilios. Tepiau si sviesta ir po gimdymo, maniau, gal strijos sumazes, bet jis nieko nepadejo doh.gif Bet cia tik mano atvejis, gal kitoms jis ir padejo. Dabar striju naikinimui noriu isbandyti Palmers losjona, gal kas galit apie ji ka nors pasakyti? O gal galit rekomenduoti koki kita kremuka, kas gali padeti padaryti strijas maziau pastebimas?
[/quote]
Tuomet nepirksiu as Body Shop kakavos sviesto, dekui uz atsakyma, paieskosiu konors kito smile.gif O Palmers man asmeniskai visai patinka, tik aisku man per anskti sneketi apie strijas, jos dar neatsiranda, bet oda elastinga jauciasi ir losjonas susigeria gerai, sviestasirgi neblogas, tik ji ryte nelabai iseina naudoti, nebent vakare pries miega, nes susigeria sunkiau smile.gif Siandien eisiu konors paieskoti nes pabaigiau Palmers sviestuka kunui smile.gif
[/quote]

As naudojau Palmers losjona nuo striju, nuo 3 menesio iki pacios pabaigos saziningai tepiau ryte ir vakare (sunaudojau 4 butelius). Per nestuma priaugau netoli 20 kg doh.gif
Nei vienos strijos neatsirado thumbup.gif
Aisku retorinis klausimas visada lieka "ar kremukas padejo ar genai tokie?"
Bet bent jau zinau, kad kazka dariau, kad isvengti tu nelaimeliu biggrin.gif
Atsakyti
Na va grizau is miestuko, radau Boots'e "Avent" kremuko nuo striju tai nusipirkau pabandyti, ziuresiu kuris patiks labiau, ar "Avent" ar "Palmers" smile.gif
Atsakyti