Įkraunama...
Įkraunama...

2009 m. Vilniaus žmonos, mamos ir nėštukės

QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 05 21, 12:54)
Man tai šiandien MB jau atspausdino ir įrišo darbą, keista net kažkaip... Pirmadienį priduodu.
O ryt važiuojam į Kauną į gimtadienį draugo, užsakytas kažkoks karstymasis (ale Lokės pėda), paskui šašlykai ir pan. Reik tikėtis, kad oras bus toks pats gražus smile.gif


Oho, kaip fainai, greit laikas bega, tavo darbukas parasytas thumbup.gif Ka po gynimu zadi? Gal jau kokio darbuko zadi ziurinetis? bigsmile.gif

QUOTE(Dekora @ 2010 05 21, 13:51)
Sveikos mergaites smile.gif taip senai buvau beilindus, kad net vos radau kur visos plepat smile.gif pagalvojau, kad laikas butu prisijungti prie jusu smile.gif


O, senai matyta bigsmile.gif Nezinau ar atgaminsi mane, nes cia su nauju niku esu, seniau binaisu vadinaus biggrin.gif
Tai kaip Jums sekasi? Kur apsistojote: vln ar klp? Beje, prisimenu, kad ieskojais darbuko, kaip sekesi? Kaip viskas susikloste?


Pas mus nieko naujesnio ax.gif Ta pati kasdienybe...Man kartais jau net ir sunku pasidaro del darbu kruvio blush2.gif Klientes pradejo uzknist, nors anksciau tokio nebudavo, o gal klienciu tokiu nebudavo biggrin.gif Nes kuo toliau, tuo labiau nagleja, skriaudzia mane blush2.gif Kitamet pradesiu imti uzstatus ir busiu daug grieztesne ivairioms kvankoms unsure.gif Ar tai man jau tu darbu per daug, ar tai tikrai anksciau tokiu paneliu nebudavo ax.gif
Kaip Jus visos ziurite i piknika prie upes? bigsmile.gif Turiu labai faina vietele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Licca @ 2010 05 24, 08:57)
Oho, kaip fainai, greit laikas bega, tavo darbukas parasytas  thumbup.gif  Ka po gynimu zadi? Gal jau kokio darbuko zadi ziurinetis?  bigsmile.gif
O, senai matyta  bigsmile.gif Nezinau ar atgaminsi mane, nes cia su nauju niku esu, seniau binaisu vadinaus  biggrin.gif
Tai kaip Jums sekasi? Kur apsistojote: vln ar klp? Beje, prisimenu, kad ieskojais darbuko, kaip sekesi? Kaip viskas susikloste?
Pas mus nieko naujesnio  ax.gif Ta pati kasdienybe...Man kartais jau net ir sunku pasidaro del darbu kruvio  blush2.gif  Klientes pradejo uzknist, nors anksciau tokio nebudavo, o gal klienciu tokiu nebudavo  biggrin.gif  Nes kuo toliau, tuo labiau nagleja, skriaudzia mane  blush2.gif Kitamet pradesiu imti uzstatus ir busiu daug grieztesne ivairioms kvankoms  unsure.gif Ar tai man jau tu darbu per daug, ar tai tikrai anksciau tokiu paneliu nebudavo  ax.gif
Kaip Jus visos ziurite i piknika prie upes?  bigsmile.gif  Turiu labai faina vietele  thumbup.gif


į pikniką -teigiamai smile.gif
tik kad šią savaitę orai nekokie sad.gif
Atsakyti
sveikutes biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
oi kaip noreciau as su jumis i piknika blush2.gif jauciu teks vasaros pabaigoje organizuoti kazka merginos,nes as atleksiu i LT ir noriu su jumis susipazinti blush2.gif
Atsakyti
kas per vietelė? smile.gif oas ta neaišku koks, nes nelabai ti sinoptikai pataiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Licca @ 2010 05 24, 08:57)

O, senai matyta  bigsmile.gif Nezinau ar atgaminsi mane, nes cia su nauju niku esu, seniau binaisu vadinaus  biggrin.gif
Tai kaip Jums sekasi? Kur apsistojote: vln ar klp? Beje, prisimenu, kad ieskojais darbuko, kaip sekesi? Kaip viskas susikloste?
Pas mus nieko naujesnio  ax.gif Ta pati kasdienybe...Man kartais jau net ir sunku pasidaro del darbu kruvio  blush2.gif  Klientes pradejo uzknist, nors anksciau tokio nebudavo, o gal klienciu tokiu nebudavo  biggrin.gif  Nes kuo toliau, tuo labiau nagleja, skriaudzia mane  blush2.gif Kitamet pradesiu imti uzstatus ir busiu daug grieztesne ivairioms kvankoms  unsure.gif Ar tai man jau tu darbu per daug, ar tai tikrai anksciau tokiu paneliu nebudavo  ax.gif
Kaip Jus visos ziurite i piknika prie upes?  bigsmile.gif  Turiu labai faina vietele  thumbup.gif

Vilniuj apsistojom. Kolkas pas uošvius gyvenam, taupom pinigėlius vasara kažką planuosim savo isigyti... O šiaip viskas po truputi smile.gif darbuką irgi radau ax.gif su seminarais ir mokymais užsiimu smile.gif uzsiemimo paskutiniu metu tiek daug kad net laiko laisvo neberandu, ir knygas skaitau ir sportuoju ir teises laikausi ir papuošalų gamyba dar... wacko.gif reikia tik laiko viskam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tindiriushka @ 2010 05 24, 10:24)
kas per vietelė? smile.gif oas ta neaišku koks, nes nelabai ti sinoptikai pataiko biggrin.gif

TINDI,KAIP TAVO PILVUKAS?gal mums parodysi savo pilvinuka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Licca @ 2010 05 24, 08:57)
Oho, kaip fainai, greit laikas bega, tavo darbukas parasytas  thumbup.gif  Ka po gynimu zadi? Gal jau kokio darbuko zadi ziurinetis?  bigsmile.gif


Kaip tik šiandien nuvežiau jau ir pridaviau thumbup.gif Ir sužinojau oponentą - tai baisiausias iš visų galimų... Nu, už ką man...? doh.gif doh.gif doh.gif

Savaitgalį buvom draugo gimtadienyje, važiavom į "Tarzanijos" parką prie Alytaus pasikarstyti - fainiai, patiko. Paskui apturėjom ten pikniką ir susipažinom su prijaukintu savininkų krankliu Mykoliuku hihihi.gif Oi, gerulis ten paukštelis lotuliukas.gif

Dėl darbų paieškos, tai dvejopi jausmai - kartais galvoju pradėti dairytis, kartais - palaukti rudens. Tėvai vasarą remontą didelį daro, tai mane rezervuoja daiktus kraustyti, be to, norisi išvažiuoti kažkur, pailsėti, pasidžiaugti gerais orais... ax.gif wub.gif Žodžiu, bus matyt, kaip ten kas.

Dėl mūsų pikniko, aš labai už (po birželio 1 d. gynimo... tongue.gif ) thumbup.gif Licca, gal apie vietą netoli tavo namų, prie upės kalbi? rolleyes.gif
Atsakyti
Ir as noriu i piknika clap.gif drinks_cheers.gif birzeli turetu buti geri orai tai butu labai smagu gamtoj susitikti visoms. O apie kuria vieta mes cia kalbam?
Atsakyti
QUOTE(Dekora @ 2010 05 24, 13:29)
Vilniuj apsistojom. Kolkas pas uošvius gyvenam, taupom pinigėlius vasara kažką planuosim savo isigyti... O šiaip viskas po truputi smile.gif darbuką irgi radau  ax.gif  su seminarais ir mokymais užsiimu smile.gif uzsiemimo paskutiniu metu tiek daug kad net laiko laisvo neberandu, ir knygas skaitau ir sportuoju ir teises laikausi ir papuošalų gamyba dar...  wacko.gif reikia tik laiko viskam smile.gif

Ogo kiek veiklos thumbup.gif Labai fainai, kad viskas taip susikloste. Matai, viskas, kas vyksta, tik i gera mirksiukas.gif Koki sporta cia varai? Pasakok rolleyes.gif

QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 05 24, 17:09)
Dėl darbų paieškos, tai dvejopi jausmai - kartais galvoju pradėti dairytis, kartais - palaukti rudens. Tėvai vasarą remontą didelį daro, tai mane rezervuoja daiktus kraustyti, be to, norisi išvažiuoti kažkur, pailsėti, pasidžiaugti gerais orais...  ax.gif  wub.gif Žodžiu, bus matyt, kaip ten kas.

Dėl mūsų pikniko, aš labai už (po birželio 1 d. gynimo... tongue.gif ) thumbup.gif Licca, gal apie vietą netoli tavo namų, prie upės kalbi?  rolleyes.gif


Tas tikrai, dirbti visada spesi. Geriau pailseti, o rudeni maziau besieskanciu, bus geriau.
Ok, tai darykime birzeli, nes kol kas orai permainingi, labiau susils, kad musu nestukems butu silciau bigsmile.gif

QUOTE(Dekora @ 2010 05 24, 17:25)
Ir as noriu i piknika  clap.gif  drinks_cheers.gif birzeli turetu buti geri orai tai butu labai smagu gamtoj susitikti visoms. O apie kuria vieta mes cia kalbam?


Jo, kalbam butent apie Zirmunu pliaza blush2.gif Tai musu su MV favorite vieta, si sezona jau spejome pasideginti ir nudegti biggrin.gif Ta vietele mums butu tinkama, nes yra kur auto pasistatyt, toli eiti nereik nuo masinu, yra staliukai su suoliukais, yra kavinuke (bet nedirba iki velumos ir alkoholio neparduoda), wc, pagrinde mamos su vaikuciais ir seneliai, jaunimo beveik ner thumbup.gif Rami, maloni vieta, mums labai tiktu wub.gif
Atsakyti
labas wink.gif
QUOTE(*didi* @ 2010 05 24, 12:30)
TINDI,KAIP TAVO PILVUKAS?gal mums parodysi savo pilvinuka blush2.gif

netriu naujų foto, bet šian įsigijau naują aparatą, tai papleškinsiu iki savaitgalio wink.gif

QUOTE(Licca @ 2010 05 24, 22:03)
Jo, kalbam butent apie Zirmunu pliaza  blush2.gif  Tai musu su MV  favorite vieta, si sezona jau spejome pasideginti ir nudegti  biggrin.gif  Ta vietele mums butu tinkama, nes yra kur auto pasistatyt, toli eiti nereik nuo masinu, yra staliukai su suoliukais, yra kavinuke (bet nedirba iki velumos ir alkoholio neparduoda), wc, pagrinde mamos su vaikuciais ir seneliai, jaunimo beveik ner  thumbup.gif  Rami, maloni vieta, mums labai tiktu  wub.gif

skamba neblogai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tindiriushka @ 2010 05 25, 19:41)

netriu naujų foto, bet šian įsigijau naują aparatą, tai papleškinsiu iki savaitgalio wink.gif



Savaitgalis atejo biggrin.gif Laukiam. 4u.gif

Labukas smile.gif
Atsakyti
Citrina,
Nors ir pavėluotai (turiu rimtą ir pateisinamą priežatį) sveikinu vienerių santuokso metų proga. Ir tikrai nepaliksiu tavęs be meškiukų biggrin.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif SVEIKINU 4u.gif 4u.gif 4u.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti