Įkraunama...
Įkraunama...

2009 m. Vilniaus žmonos, mamos ir nėštukės

An_angel,
Sveikinu su gimtadieniu ir linkiu kitą gimtadienį švęsti su mažyliu ant rankų 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nady: 21 gegužės 2010 - 10:12
Sveikinu ir aš, An_Angel 4u.gif

Kaip šiaip jūs visos gyvenat? Kas naujesnio?

Man tai šiandien MB jau atspausdino ir įrišo darbą, keista net kažkaip... Pirmadienį priduodu.
O ryt važiuojam į Kauną į gimtadienį draugo, užsakytas kažkoks karstymasis (ale Lokės pėda), paskui šašlykai ir pan. Reik tikėtis, kad oras bus toks pats gražus smile.gif
Atsakyti
An_Angel ,su gimtadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif

NADY,kaip gyvuoji?jetus kaip pavydziu tau tiek nedaug liko blush2.gif wub.gif
TEKILASUNRISE,linkiu sekmes mirksiukas.gif

Atsakyti
Sveikos mergaites smile.gif taip senai buvau beilindus, kad net vos radau kur visos plepat smile.gif pagalvojau, kad laikas butu prisijungti prie jusu smile.gif nebesugaudau kas kaip begyvena... Sveikinu visas esamas ir busimas mamytes nestuke.gif wub.gif wub.gif wub.gif Pas mane kazkokiu ypatingu pasikeitimu nera. Daug dirbu, veiklos per akis, net laiko truksta. Seima kolkas nepagausejo verysad.gif as tai labai noriu, bet vyras kazkaip sako, kad dar reiktu luktelt bent jau kol pradesim savo namuka resti. Tai va taip gyvenam smile.gif flirt.gif beje kaip ten su pastukais reikalai? Nuo vestuviu skyrelio kur buvo tai ten lygtai keitesi kazkas tai si momenta praleidau ir dabar nezinau kas yra ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dekora: 21 gegužės 2010 - 11:55
QUOTE(Dekora @ 2010 05 21, 10:51)
Sveikos mergaites smile.gif ? Nuo vestuviu skyrelio kur buvo tai ten lygtai keitesi kazkas tai si momenta praleidau ir dabar nezinau kas yra ax.gif

sveikute biggrin.gif planavom vestuves dabar planuojam leliukus wub.gif
o del pastuko ir as nieko nezinau g.gif
Atsakyti
Su paštuku viskas tas pats, bet paskutiniu metu ten niekas nevyksta... Jei norit, brūkštelkit man į až, parašysiu dabartinius prisijungimo duomenis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 05 21, 11:21)
Su paštuku viskas tas pats, bet paskutiniu metu ten niekas nevyksta... Jei norit, brūkštelkit man į až, parašysiu dabartinius prisijungimo duomenis smile.gif

na jo ir temele tokia apmirus.taip liudna.. verysad.gif
Atsakyti
Tai reikes atgaivint mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai ačiū visoms už sveikinimus oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(Dekora @ 2010 05 21, 11:38)
Tai reikes atgaivint  mirksiukas.gif

reikia reikia,bet kaip visas zmoneles susisaukti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nady @ 2010 05 21, 11:10)
An_angel,
Sveikinu su gimtadieniu ir linkiu kitą gimtadienį švęsti su mažyliu ant rankų  4u.gif

user posted image

prisidedu prie tokio gražaus sveikinimo 4u.gif wub.gif

Atsakyti
aš nors ir labai pavėluotai, bet labai labai sveikinu an angel smile.gif
Kad šie metai Tau suteiktų daug džiaugsmo smile.gif

sveikos visos
Atsakyti