Įkraunama...
Įkraunama...

2009 m. Vilniaus žmonos, mamos ir nėštukės

QUOTE(Nady @ 2010 04 23, 11:11)
Labryt 4u.gif

Nu va, o sakei vaikų nėr hihihi.gif man vyras vis sakydavo, kad bet koks ekstrasensas pasakytų, kad turiu du vaikus, nes su katėm, tai kaip su vaikais  lotuliukas.gif bovijuos. Ir dabar kai glostau pilvą ir kalbinu dukrytę "mažyte, lėlyte....." atlekia didžioji, tipo "kvietei?"  lotuliukas.gif
...

lotuliukas.gif thumbup.gif
Aš irgi savo vyrą pritrenkiau kai jam girdint su "vaiku" kalbėjau apie tai, kaip "močiutė" vitaminčikų atsiuntė ir dabar mes niamniosim juos skaniai hihihi.gif Sakė jo mamos dar niekas močiute nebuvo vadines lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nady @ 2010 04 22, 21:11)
Namukas nedidukas  (todėl laukia rekonstrukcijos) smile.gif  beveik pamišky  ax.gif , bet tu jo negausi  tongue.gif jis mano  ax.gif  beveik  ax.gif

nepergyvenk, į svetimą nesikesinu irnesakyk.gif
man pradžiai reiktų įrodyti sau ir vyrui, kad mums tikrai namo reikia biggrin.gif sklypas su pamatais yra, bet .. nežinau ar esame tam pasiruošę schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(tindiriushka @ 2010 04 24, 13:15)
man pradžiai reiktų įrodyti sau ir vyrui, kad mums tikrai namo reikia biggrin.gif sklypas su pamatais yra, bet .. nežinau ar esame tam pasiruošę schmoll.gif


Labai suprantu. Namas, aišku, turi daug privalumų, bet ir reikalauja daug... Aš visą gyvenimą name pragyvenus, bet dabar labai patenkinta bute ir namo, manau, kol kas nenorėčiau... schmoll.gif O kai bus namas, tai turėtų būti ir kas jį tvarko ir prižiūri. Aplinką taip pat. Mano tėvai ir tai moteriškę samdo, kuri kartą per savaitę ateina, nes pačiam tai ten... doh.gif Man užtenka buto tvarkymui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kicius_be_batu @ 2010 04 23, 15:09)
lotuliukas.gif  thumbup.gif
Aš irgi savo vyrą pritrenkiau kai jam girdint su "vaiku" kalbėjau apie tai, kaip "močiutė" vitaminčikų atsiuntė ir dabar mes niamniosim juos skaniai hihihi.gif Sakė jo mamos dar niekas močiute nebuvo vadines  lotuliukas.gif

vyras nesuprato, kaip namioko? lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 04 24, 13:20)
Labai suprantu. Namas, aišku, turi daug privalumų, bet ir reikalauja daug... Aš visą gyvenimą name pragyvenus, bet dabar labai patenkinta bute ir namo, manau, kol kas nenorėčiau...  schmoll.gif O kai bus namas, tai turėtų būti ir kas jį tvarko ir prižiūri. Aplinką taip pat. Mano tėvai ir tai moteriškę samdo, kuri kartą per savaitę ateina, nes pačiam tai ten...  doh.gif Man užtenka buto tvarkymui  biggrin.gif

tai va, mano vyriškį net nupurto kai pagalvoja apie sniego kasimą ryte, o ne apie miegą lotuliukas.gif
Atsakyti
Hi,

QUOTE(kicius_be_batu @ 2010 04 23, 15:09)
lotuliukas.gif  thumbup.gif
Aš irgi savo vyrą pritrenkiau kai jam girdint su "vaiku" kalbėjau apie tai, kaip "močiutė" vitaminčikų atsiuntė ir dabar mes niamniosim juos skaniai hihihi.gif Sakė jo mamos dar niekas močiute nebuvo vadines  lotuliukas.gif

Mano mamaitė jau kuris laikas save kačių babcia vadina irnesakyk.gif
Atsakyti
sveikutes. bigsmile.gif
Nady,kada jau iseini i dekretines? g.gif
Atsakyti
Laba diena, mergaitės
Aš truputį ne į temą, bet gal yra šią savaitę važiuojančiu maršrutu Vilnius - Klaipėda (Telšiai)?
Labai reikia mažą plaukuotą pakeleivę priglausti smile.gif

Atsakyti
QUOTE(*didi* @ 2010 04 26, 12:22)
sveikutes. bigsmile.gif
Nady,kada jau iseini i dekretines? g.gif

Gegužės 12 d. rolleyes.gif bet jau dabar atostogauju rolleyes.gif

QUOTE(babsi @ 2010 04 26, 13:27)
Laba diena, mergaitės
Aš truputį ne į temą, bet gal yra šią savaitę važiuojančiu maršrutu Vilnius - Klaipėda (Telšiai)?
Labai reikia mažą plaukuotą pakeleivę priglausti  smile.gif

schmoll.gif nors norėčiau važiuot ir mielai priimčiau ax.gif parodyk tą plaukuotąjį biggrin.gif
Atsakyti
Štai čia nuotraukos
O čia pirmas vaizdelis, o cia antras wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babsi: 26 balandžio 2010 - 16:12
Sveikos
QUOTE(tindiriushka @ 2010 04 24, 13:24)
vyras nesuprato, kaip namioko?  lotuliukas.gif

Ni tongue.gif Aš jam tiesiai pasakyčiau, jei turėčiau ką tongue.gif biggrin.gif

QUOTE(Nady @ 2010 04 26, 10:50)
Hi,
Mano mamaitė jau kuris laikas save kačių babcia vadina irnesakyk.gif

hihihi.gif
Mano ne schmoll.gif Jai tikrų reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(babsi @ 2010 04 26, 17:11)
Štai čia nuotraukos
O čia pirmas vaizdelis, o cia antras  wub.gif


Wow, radot šitai gražuolei šeimininką jau?? wub.gif thumbup.gif Nu, negaliu, kos man šitas šuo simpatingas... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 04 26, 21:00)
Wow, radot šitai gražuolei šeimininką jau??  wub.gif  thumbup.gif  Nu, negaliu, kos man šitas šuo simpatingas...  wub.gif


o jeigu su ja dar susipazintum, tai neatsispirtum pagundai ja priglausti savo namuose biggrin.gif
siandien paskambino vyras is Telsiu, is balso metuose, gyvena vienas, nedirba del invalidumo, pastoviai buna namuose, zvejoja, sake su suniuku visai nesiskirs, kad ji jam bus istikimiausia drauge
Tai ieskome transporta sia savaite iki Telsiu, bet tikriausiai, kad vesiu pati, nes noriu ir susipazinti su tuo zmogumi, ir pakalbeti, papasakoti apie Lapute, maitinima, pasivaiksciojimus ir pan. ax.gif
Atsakyti