Įkraunama...
Įkraunama...

2009 m. Vilniaus žmonos, mamos ir nėštukės

babsi, gudriai cia sugalvota biggrin.gif

man rodos dar Licca be leliuko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(babsi @ 2012 08 23, 03:41)
Didi - tavo maziuke jau visa pana wub.gif na o jus ar antro neplanuojate?

turim plana huligana cool.gif
Atsakyti
Taip taip, Tekila dar be leliuko biggrin.gif Buvo čia pavasarį užėję, kad jau darysim, mėčiausi tarp noriu ir bijau, jau folio rūgštį gerti pradėjau, pas ginekologę apsilankiau, o paskui nutarėm dar metus palaukti... blush2.gif

O šiaip smagu girdėti iš jūsų smile.gif Ir kas ta Elya...? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elya @ 2012 08 22, 13:09)
Parasysiu i AZ wink.gif

aš tai išsiaiškinau pati kas tu ir labai sveikinu su pilviniu smile.gif

o aš tai laukiu galo jau, nebegaliu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
tindiriushka, aciu 4u.gif kaip pati jautiesi? Tindis jau toooks dyckis :bismile: Ar jis laukia broliuko/sesytes, ar dar nelabai supranta?

Tekila, o tai kuo dabar uzsiemus? dirbi kazka, ar pati? Del tu planavimu, tai mano nuomone, jei norisi, bet bijosi, tai reikia pasiduoti likimui, kada bus tada, bet nesiimti tam priemoniu smile.gif
Atsakyti
oho ho kiek cia naujienu bigsmile.gif
sveikinimai babsi 4u.gif o ir tindiriushka thumbup.gif jau mazai beliko ir elyai (nzn kas cia blush2.gif )

laikas nepastebimai praskrenda su vaikais doh.gif
jei kam idomu lotuliukas.gif mes irgi graziai sau augam, lakstom snekam.... vienzo nesiryztancioms - rekomenduoju lotuliukas.gif lotuliukas.gif

uzsuksiu cia dazniau, o tai dar ka svarbaus praleisiu
Atsakyti
ana-banana, antro dar nesinori? biggrin.gif o i darba irgi nesinori? biggrin.gif

Idomu, gal kuri atsimenat musu pasto prisijungimus? biggrin.gif butu idomu pasiziureti ir galetumet ten savo leliuku foto ikelti wink.gif Kaip kitoms sekasi?
Atsakyti
QUOTE(Elya @ 2012 09 03, 08:01)
tindiriushka, aciu 4u.gif kaip pati jautiesi? Tindis jau toooks dyckis :bismile:  Ar jis laukia broliuko/sesytes, ar dar nelabai supranta?javascript:emoticon(':ax:')

Jau laukiu galo labai labai lotuliukas.gif O pupulis laukia, bet nežinia kaip bus kai gims, nes kai pradėjau vest į daržiuką, tai toks mamčius patapo ax.gif

QUOTE(ana-banana @ 2012 09 10, 20:04)
oho ho kiek cia naujienu  bigsmile.gif
sveikinimai babsi  4u.gif o ir tindiriushka  thumbup.gif  jau mazai beliko ir elyai (nzn kas cia  blush2.gif )

laikas nepastebimai praskrenda su vaikais  doh.gif
jei kam idomu  lotuliukas.gif  mes irgi graziai sau augam, lakstom snekam.... vienzo nesiryztancioms - rekomenduoju  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

uzsuksiu cia dazniau, o tai dar ka svarbaus praleisiu

tai seniai buvai, jei nepameti, kad man čia jau sprogimas ant nosies hihihi.gif
Atsakyti
oooo tindiriushka bigsmile.gif sveikinimai. busi pagerbta tarp vyru thumbup.gif graziai ir sveikai aukit wub.gif
Atsakyti
ANA-BANANA kaip jus g.gif gal jau planuojat nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*didi* @ 2012 10 10, 21:21)
ANA-BANANA kaip jus g.gif gal jau planuojat  nestuke.gif  wub.gif

nu gerai mes 4u.gif o jus ar planuojat ? lotuliukas.gif
mes kol kas atidedam - grizau i darba, tai reik padirbti bent metus .
Atsakyti
QUOTE(ana-banana @ 2012 10 11, 19:26)
nu gerai mes  4u.gif o jus ar planuojat ? lotuliukas.gif
mes kol kas atidedam - grizau i darba, tai reik padirbti bent metus .

gandrui uzsakymas issiustas blush-anim-cl.gif2:pavasari turetu atnesti blush2.gif o kur maziuke kai tu darbe?darzelyje?
Atsakyti