Įkraunama...
Įkraunama...

2009 m. Vilniaus žmonos, mamos ir nėštukės

Sveikos 4u.gif

Na, ka, pranesa gerus orus ir siltesni pavasari thumbup.gif

Del nuosavo busto - sutinku su jumis ir turbut keisiu savo pradine nuomone smile.gif

*didi*, man idomu, kaip ten uzsienyje su gimdymais? t.y. kokia situacija su gydytojais, ligoninem, kysiais? noriu palyginti su LT smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinney @ 2011 03 31, 06:40)
*didi*, man idomu, kaip ten uzsienyje su gimdymais? t.y. kokia situacija su gydytojais, ligoninem, kysiais? noriu palyginti su LT smile.gif

na cia pats pasirenki kokio atarnavimo nori,o tai priklauso nuo to kokio storumo pinigine turi ar draudima.kadangi visi gydymai ir konsultacijos mokomos.cia visi priprate uz viska moketi uz vizita,uz konsultacija ir tt. nestuke.gif vos tik atejus susimoka 50euru ir toliau prieziura nemokamapas bendrosios praktikos gydytoja.
ligonineje kiekviena nestuke.gif renkasi kaip nori buti priziurima :
public(uz nieka nemoki,priklauso1skanas,po gimdymo guli su6 nestuke.gif )nieko nekainuoja
semi private(geresne prieziura,priklauso 1skanas,papildoma reikia susimoketi 110euruarba draudimas sumoka jei turi toki,po gimdymo guli palatoje kur 4 nestuke.gif.aisku,jei bus daug nestuke.gif jie guldo ir i paprasta palata) kaina berods apie 700euru
private(viskas taip pat kaip ir semi privite.isskyrus kad tik po gimdymo guli atskiroje palatoje viena.)900euru
ka galiu pasakyti tai,jog prieziura nelabai ir skyriasi.
Atsakyti
anabanana,sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
bigsmile.gif Anna bigsmile.gif
Sveikinu sulaukus dukružės clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(*didi* @ 2011 05 09, 14:52)
anabanana,sveikinimai  4u.gif  4u.gif  4u.gif



QUOTE(cap carap @ 2011 05 09, 18:20)
bigsmile.gif Anna  bigsmile.gif 
Sveikinu sulaukus dukružės  clap.gif  clap.gif  clap.gif

ačiū ačiū . džiaugsmas neišpasakytas, nors ir su tam tikrais nemalonumais. Svarbiausia, kad dabar viskas gerai. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ana-banana @ 2011 05 09, 19:16)
ačiū ačiū . džiaugsmas neišpasakytas, nors ir su tam tikrais nemalonumais. Svarbiausia, kad dabar viskas gerai.  wub.gif

papasakok kas kaip ir kada blush2.gif jei nepaslaptis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*didi* @ 2011 05 09, 21:36)
papasakok kas kaip ir kada blush2.gif jei nepaslaptis rolleyes.gif

kurią dieną prisėsiu aprašyti mažosios atsiradimo istoriją, tada įkelsiu ir Jums smile.gif
Atsakyti
Ana, didziausi sveikinimai! Aukite sveiki, stiprus ir laimingi! 4u.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
Gegužės 17 d. 19.55 val. gimė mano dukrytė Simona smile.gif 3195 g., 50 cm. Tai va: esam su tėčiu devintam dangui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(an angel @ 2011 05 21, 22:03)
Labukas 4u.gif
Gegužės 17 d. 19.55 val. gimė mano dukrytė Simona smile.gif 3195 g., 50 cm. Tai va: esam su tėčiu devintam dangui smile.gif

VAJEI dideliausi sveikinimai visai seimai!!! 4u.gif wub.gif
lauksim gimdymo istorijos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(an angel @ 2011 05 21, 23:03)
Labukas 4u.gif
Gegužės 17 d. 19.55 val. gimė mano dukrytė Simona smile.gif 3195 g., 50 cm. Tai va: esam su tėčiu devintam dangui smile.gif


Labiausi sveikinimai!!! 4u.gif wub.gif


Ale pas mus vien mergos gimsta, tik vienas berniukas biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(an angel @ 2011 05 22, 00:03)
Labukas 4u.gif
Gegužės 17 d. 19.55 val. gimė mano dukrytė Simona smile.gif 3195 g., 50 cm. Tai va: esam su tėčiu devintam dangui smile.gif

Dideliausi sveikinimai visai šeimynai yahoo.gif
Atsakyti