Įkraunama...
Įkraunama...

2009 m. Vilniaus žmonos, mamos ir nėštukės

Su vaiko gimimu jausmų amplitudė nereali biggrin.gif
Atsakyti
gimus dukrytei tapom tikra seima. wub.gif kad ir kas gyvenime atsitiktu mes amziams sujungti bendro tikslo uzauginti nuostabu vaika wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Kokios smagios cia naujienos pas visas wub.gif Na, mes su Tekila ir Jinney kol kas vis dar laikomes biggrin.gif
Mes kitamet bandysime kviestis gandrus, siemet dar noriu i Tailanda nukeliauti blush2.gif Atostogos jega, kaip tik grizome is Egipto. Nors ir 2-a kart ten buvau, vis tiek - poilsis jega: pliazas, saule, kokteiliukai, jokio maisto gaminimo...tikrai pailsejau per savaite ir naujomis jegomis kibau i darba, visai kita nuotaika, daug smagiau kazkaip thumbup.gif


FB stegiu Jusu visu leliukus, zavus visi, kuo tolyn, tuo idomesnius veidukus susuka, tokie juokingi biggrin.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(babsi @ 2011 03 01, 08:38)
Sveikos, radau vakar dienos žinutę kovinukuose, kad didi jau supuoja savo Ugnytę wub.gif
Šilčiausi sveikinimai wub.gif

nerealu, sveikinimai wub.gif

QUOTE(TekilaSunrise @ 2011 03 07, 18:38)
Šiuo momentu truputuką pavydžiu  4u.gif  biggrin.gif

aš ir, bet tik kelių tokių dienų, bent naktų norėčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikutes.
kaip musu nestuke.gif laikosi?
Atsakyti
QUOTE(*didi* @ 2011 03 28, 02:00)
sveikutes.
kaip musu  nestuke.gif  laikosi?

laikosi laikosi wub.gif aš tai kažkokia nepavyzdinga. tik dabar pradedu rūpintis kraiteliu - tai yra darbų lotuliukas.gif

o kaip jaunieji tėveliai?
o ! Jūsų princesei šiandien mėnesiukas wub.gif sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ana-banana: 28 kovo 2011 - 09:45
QUOTE(ana-banana @ 2011 03 28, 08:43)
laikosi laikosi  wub.gif  aš tai kažkokia nepavyzdinga. tik dabar pradedu rūpintis kraiteliu - tai yra darbų  lotuliukas.gif

o kaip jaunieji tėveliai?
o ! Jūsų princesei šiandien mėnesiukas  wub.gif  sveikinimai 4u.gif

na as ir kraiteliu pradejau rupintis tik kazkur nuo 34sav.taip kad dar turi laiko biggrin.gif
o mes esam dar 9danguj. wub.gif kaip sakant tevyste veza thumbup.gif mazyte taip auga sparciai net rodos nespeji nusisukti,o ji jau kazka ismoko,paaugo. blush2.gif o dar tik pati pradzia. bigsmile.gif
aciukas biggrin.gif dieve kaip greitai laikas bega smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

*didi*, su menesiuku Jus 4u.gif tik galiu numanyti koki "kaifa" jauciate bigsmile.gif

ana-banana, tau irgi malonumai tik prasideda thumbup.gif beje, pamenu kazkada kalbejai apie jusu nauja gyv. vieta - tvarketes, tai smalsu, kaip sekes? 4u.gif

As va neseniai po atostogu - pailsejus jauciuosi! Atostogos - geris thumbup.gif

Man cia vis klausimas kirba.. ar taip visi siais laikais turi savo nuosava busta? Nes as vis mastau, kol nebus savo vietos, tol ir vaiku nebus, bet kaip laikas bega, taip ir kolkas nepavyksta turetu nuosavo doh.gif su kreditais prasideti nesinori, o milijonu ner doh.gif Kokios jusu mintys, merginos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinney @ 2011 03 29, 09:32)
Man cia vis klausimas kirba.. ar taip visi siais laikais turi savo nuosava busta? Nes as vis mastau, kol nebus savo vietos, tol ir vaiku nebus, bet kaip laikas bega, taip ir kolkas nepavyksta turetu nuosavo doh.gif su kreditais prasideti nesinori, o milijonu ner doh.gif Kokios jusu mintys, merginos? smile.gif


Užsienyje dauguma gyvena nuomojamuose būstuose, augina vaikus ir tikrai iš to tragedijos nedaro... Ir lygiai taip pat nemanau, kad imti paskolą geresnis sprendimas smile.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
QUOTE(Jinney @ 2011 03 29, 09:32)
ana-banana, tau irgi malonumai tik prasideda thumbup.gif beje, pamenu kazkada kalbejai apie jusu nauja gyv. vieta - tvarketes, tai smalsu, kaip sekes? 4u.gif

As va neseniai po atostogu - pailsejus jauciuosi! Atostogos - geris thumbup.gif

Man cia vis klausimas kirba.. ar taip visi siais laikais turi savo nuosava busta? Nes as vis mastau, kol nebus savo vietos, tol ir vaiku nebus, bet kaip laikas bega, taip ir kolkas nepavyksta turetu nuosavo doh.gif su kreditais prasideti nesinori, o milijonu ner doh.gif Kokios jusu mintys, merginos? smile.gif

na mnes tai neturim nuosavo buto. nuomojamės. kol kas klimti į paskolas mes nlb galim, o nuomojamame bute ne taip blogai ir gyventi. ir manau tas neturėtų lemti apsisprendimo turėti ar neturėti vaikų 4u.gif juk to nuosavo buto gali ilgai nebūti doh.gif ir kaip Tekila, rašė, užsienyje tai normalu- nuomotis. ateis laikas atsiras ir savo butas, o dabar kol maži vaikai lai paišo ant nuomoto buto sienų lotuliukas.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
QUOTE(*didi* @ 2011 03 28, 01:00)
sveikutes.
kaip musu  nestuke.gif  laikosi?

Mes tai augam, stiprėjam, spardomės ir laukiam susitikimo gegužę wub.gif
Beje, kraitelis mūsų irgi labai kuklus kol kas blush2.gif Tik vežimuką ir pora drbužėlių turim...

QUOTE(Jinney @ 2011 03 29, 08:32)

As va neseniai po atostogu - pailsejus jauciuosi! Atostogos - geris thumbup.gif

Man cia vis klausimas kirba.. ar taip visi siais laikais turi savo nuosava busta? Nes as vis mastau, kol nebus savo vietos, tol ir vaiku nebus, bet kaip laikas bega, taip ir kolkas nepavyksta turetu nuosavo doh.gif su kreditais prasideti nesinori, o milijonu ner doh.gif Kokios jusu mintys, merginos? smile.gif

Na , man pvz. nuomojamame bute niekad neteko gyventi, tai net nežinau, ką tai reiškia... Bet nemanau, kad dėl to reikėtų atsisakyti džiaugsmo turėti vaikų ax.gif
Atsakyti
sveikutes.patikekit cia visi lietuviai ir atvykeliai nuomojasi.o vaikuciu delto tikrai nevengia tureti.mes nuomojames,bet tai itakos musu sprendimui neturejo blush2.gif
Atsakyti