Įkraunama...
Įkraunama...

2009 m. Vilniaus žmonos, mamos ir nėštukės

Didi,

Didžiausi sveikinimai jūsų šeimai wub.gif
Tau linkiu sveikatos, abiems ramių naktelių, o mažei saldaus pienelio wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(ana-banana @ 2011 03 01, 08:38)
sveikos  4u.gif
kaip ten didi įdomu  g.gif
gal jau supuoja savo uogytę  wub.gif

Gal jau oficialus dekretas? bigsmile.gif Gal jau sveikint su tuo? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(cap carap @ 2011 03 04, 16:36)
Didi,

Didžiausi sveikinimai jūsų šeimai  wub.gif
Tau linkiu sveikatos, abiems  ramių naktelių, o mažei saldaus pienelio wub.gif  wub.gif  wub.gif
Gal jau oficialus dekretas?  bigsmile.gif Gal jau sveikint su tuo?  bigsmile.gif

nuo kovo 7 oficilus man. o an angel man rodos jau jau oficialiai (pasiankstintai )
Atsakyti
QUOTE(ana-banana @ 2011 03 04, 17:46)
nuo kovo 7 oficilus man. o an angel man rodos jau jau oficialiai (pasiankstintai )

Aha - aš nuo kovo 1 jau dekretinuosi biggrin.gif Kaifuoju namie ax.gif
Atsakyti
QUOTE(an angel @ 2011 03 07, 14:30)
Aha - aš nuo kovo 1 jau dekretinuosi biggrin.gif Kaifuoju namie ax.gif


Šiuo momentu truputuką pavydžiu 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2011 03 07, 19:38)
Šiuo momentu truputuką pavydžiu  4u.gif  biggrin.gif

o ką tu veikinėji dabar? mokslai, darbas?
Atsakyti
QUOTE(ana-banana @ 2011 03 08, 08:35)
o ką tu veikinėji dabar? mokslai, darbas?


Mokslai jau pernai baigti, dabar tik darbas smile.gif Va, važiuojam ryt su kolegom kaip tik į Porto ilgam savaitgaliui - team building'o biggrin.gif
O šiaip ką, sportuoju laisvalaikiu, su MB nuo rudens tenisą mokomės smile.gif
Apie vaikus pašnekam, bet būsimuoju laiku... smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gyvos 4u.gif

Seniai beuzsukau, tai sakau reiktu prisiminti rolleyes.gif Graziai "augate" paneles :}
Sveikinimai busimoms mamytems, jau tapusiai mamytei*didi* ir jau auginancioms tikrai grazuoliuke ir grazuoliuka :} Tindi ir cap carap thumbup.gif
Su kokiom nuotaikom gyvenate? Kokie jusu sekantys planai? smile.gif
Atsakyti
Sveikinimai mergaitėms su dekretinėmis atostogomis 4u.gif atostogos yra gėėėėėėėris biggrin.gif , tik gaila, kad altuoju metu išpuolė, nes prisimenu kaip kaifavau vasarą: gamta, ežerai wub.gif


Tylūs sveikinimai mūsų babsei wub.gif


Jinney,
Kaip tik apie tave galvojau nesenai. Kaip ten biznis su darželiais? Gal jau? bigsmile.gif Uj kaip aktualu
Atsakyti
Labryt 4u.gif

Prisidedu prie sveikinimu babsei 4u.gif

cap carap, malonu, kad dar nepamirsai. Darzelio ideja kolkas laukia "brandos", nes mano gyvenime dabar vyksta bilekas doh.gif Kaip tavoji princese auga? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinney @ 2011 03 09, 11:15)
Sveikos, gyvos 4u.gif

Seniai beuzsukau, tai sakau reiktu prisiminti rolleyes.gif Graziai "augate" paneles :}
Sveikinimai busimoms mamytems, jau tapusiai mamytei*didi* ir jau auginancioms tikrai grazuoliuke ir grazuoliuka :} Tindi ir cap carap  thumbup.gif
Su kokiom nuotaikom gyvenate? Kokie jusu sekantys planai? smile.gif

oi kaip seniai girdėta bigsmile.gif kaip tau sekasi?

QUOTE(cap carap @ 2011 03 09, 20:22)

*Sveikinimai mergaitėms su dekretinėmis atostogomis
4u.gif atostogos yra gėėėėėėėris  biggrin.gif , tik gaila, kad altuoju metu išpuolė, nes prisimenu kaip kaifavau vasarą: gamta, ežerai  wub.gif
**Tylūs sveikinimai mūsų babsei  wub.gif
Jinney,
***Kaip tik apie tave galvojau nesenai. Kaip ten biznis su darželiais? Gal jau?  bigsmile.gif Uj kaip aktualu

*žinok, atostogos ir žiemą atostogos lotuliukas.gif užtat mes su mažyliais daug gamtoje prisibūsim per vasarėlę. tikiuosi ji nebus tokia karšta doh.gif
** oi kaip džiaugiasi širdis wub.gif
*** jau planuoji grįžimus į darbą, kad darželio ieškai? ar tu čia taip į ateitį?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ana-banana: 10 kovo 2011 - 11:59
Deimantė auga puikiai smile.gif kuo toliau, tuo įdomesnė darosi biggrin.gif
O jūs dar neplanuojat nestuke.gif ?
Papildyta:
QUOTE(ana-banana @ 2011 03 10, 12:58)
oi kaip seniai girdėta  bigsmile.gif kaip tau sekasi?
*žinok, atostogos ir žiemą atostogos  lotuliukas.gif  užtat mes su mažyliais daug gamtoje prisibūsim per vasarėlę. tikiuosi ji nebus tokia karšta  doh.gif
** oi kaip džiaugiasi širdis  wub.gif
*** jau planuoji grįžimus į darbą, kad darželio ieškai? ar tu čia taip į ateitį?


Tu teisi biggrin.gif atostogos ir yra atostogos biggrin.gif Gamtoje ir žiemą visai nieko, tik per šalčius nekažikiek laiko ten praleidžiam-šaltoka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ana-banana @ 2011 03 10, 11:58)
oi kaip seniai girdėta  bigsmile.gif kaip tau sekasi?


Labai ivairia man sekasi, matyt dabar isbandymu metas, kad tuoj tuoj kazka gyvenime reikes keisti, nes atsibodo viskas ir visur doh.gif Bet is esmes palyginus negaleciau skustis smile.gif Kaip tavo pilvuko gyventojas/a auga? smile.gif Pamenu lyg gyv. vieta tvarketes, kaip pavyko? bigsmile.gif

QUOTE(cap carap @ 2011 03 10, 13:04)
Deimantė auga puikiai smile.gif kuo toliau, tuo įdomesnė darosi  biggrin.gif
O jūs dar neplanuojat nestuke.gif ?


Pavyyydziu baltai :} Mes apie leliukus jau pasnekam gan daznokai, as seniai noriu, bet vis vyras neisitaiso darbe, tad striuka butu dar su mazuoju doh.gif Tik va pliusas, kad mano vyro poziuris visiskai pasikeite - dabar jam vaikai yra idomus ir faini - 180 lapsniu pasikeite nuomone thumbup.gif

As va kaip tik eisiu atostogauti, tai patikekite, kad ir ziema, bet taaaaaaaaaip faina thumbup.gif Laikas sau yra jega wub.gif

Vis turiu toki klausima, kaip jus pacios ir jusu gyvenimai bei jausmai pasikeite su maziuko atejimu ir laukimu? ax.gif
Atsakyti